Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed: i nawet stałeś się innym człowiekiem Polkopięć no widzisz Miszkoosiemdwa:naughty:
  2. jakiś Ty wykształcony człowiek:decayed:
  3. curva szyfrem piszesz:mysli: abo ja za dużo chlapłem, abo Ty dziwnie piszesz:whistling:
  4. jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed:
  5. tzn tak jak pisałem bez zmian, info z radia leci i wyświetla ale brak podświetlenia w związku z czym bardzo ciężko zobczyć co wyświetla... i wczoraj zauważyłem (byłem w wawie Polskim Busem i auto cały czas czekało na mnie przy dworcu PKS) jak przekręciłem stacyjkę jakby się jedna martwa linia pozioma pokazała... ale na pół minuty potem fis znowu wyświetlał perfecto... dzisiaj takich objawów nie zauważyłem... po odejsciu od kasy reklamacji nie uwzglednia sie moze wiesz od zimna tesknoty i takich tam widze ze Grzesiu co do drgan obcykany jestes za każdym razem jak kluczyk przekręcałem to tak jakby mi cos "piszczało" w liczniku i drażniło mnie to bomam bardzo dobry słuch:decayed: ale przy okazji jak kalibrowałem wskazówki dotknąłem małych i wtedy poczułem i przestało "piszczeć". Diagnoza taka...za mocno są wciśnięte. I za pewne bym się nie dowiedział, jakbym nie pomacał. Więc jak komuś jakiś wskaźnik stoi w jednym miejscu (u mnie paliwo) toza mocno dociśnięta wskazówka:whistling: ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- jak je dotkniesz i się przyjrzysz, to poczujesz i uwidzisz:wink:
  6. a ja tam pierlolę to...liczy się zabawa a co:decayed:
  7. Qrcze nawet tego nie zauważysz na filmiku tylko pod palcem lub jak za mocno wciśniesz wskazówki to tarczka będzie delikatnie drżała:wink: to do ..."szyby"
  8. ja się pierw zastanawiałem co mnie tak drży ten licznik a to dlatego, że za bardzo miałem wskazówkę wciśnięta:grin:
  9. ja już byłem a nie jestem:decayed:
  10. ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag: a stoi na 60 st w spoczynku? i jak ja probujesz popchnac w lewo to idzie swobodnie czy na debowo stoi? mnie drga...zarówno jak i temp. wody, wskaźnik paliwa i voltomierz:wink:
  11. jak curva z '03 z b6:shock3: daj jakiegoś screena lub foto:kox:
  12. Ty kup lepiej opony najpierw:whistling:
  13. ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag:
  14. curvus:facepalm:
  15. Ty się witasz czy żegnasz
  16. Spoko, jutro może wpadnę na forum do gliwic to zabiore ze sobą, co do licznika, to coraz bardziej mi się odechciewa jutro jest CZW a nie PT:whistling: dasz radę to ogarnąć...wiem po sobie:grin:
  17. a ja tu nic nie widzę...źle skopiowany link
  18. musisz yebnąć takimi dypnymi czerwonymi literami jak Miszka wczoraj:decayed: ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- ja Adaś mogę Ci kopalniany łańcuch fi26 przywieźć, ale jedno ogniwo waży 7kg:kox: a na koło ze...10 musi być
  19. do DW troszku by miał daleko... SebaMC...postaram się jeszcze w tym tygodniu zapytać o to co było na PW:wink: ale nie obiecuję i jeśli nawet do byś musiał pojdechać do SZO, bo wiem, że ten koleś jest zayepany robotą Sebo...przywieź to co masz na bazarze za 30 PLN, może to łyknę, pomacać nie zaszkodzi:decayed:
  20. ehh...szkoda, że sport mnie nie interere:facepalm:
  21. to jest jakiś sprzęt z biedronki ? :polew:
  22. mam w polo i pożal się boshe:facepalm: z pilota działa, ale nie daj boshe dotknij jakiegoś knefla i wariuje:kox:
  23. no to teraz będziesz cierpiał...ja tylko smakowo se walnę taką herbatkę
  24. dobrze, że chociaż Zator się udał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.