Treść opublikowana przez Polko_V
-
Spoty Katowice i okolice
jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed: i nawet stałeś się innym człowiekiem Polkopięć no widzisz Miszkoosiemdwa:naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
jakiś Ty wykształcony człowiek:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
curva szyfrem piszesz:mysli: abo ja za dużo chlapłem, abo Ty dziwnie piszesz:whistling:
-
Spoty Katowice i okolice
jakbym kasę liczył, to bym goowno miał i nic nie widział i nikogo nie poznał. A tak mam, widziałem i poznałem:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tzn tak jak pisałem bez zmian, info z radia leci i wyświetla ale brak podświetlenia w związku z czym bardzo ciężko zobczyć co wyświetla... i wczoraj zauważyłem (byłem w wawie Polskim Busem i auto cały czas czekało na mnie przy dworcu PKS) jak przekręciłem stacyjkę jakby się jedna martwa linia pozioma pokazała... ale na pół minuty potem fis znowu wyświetlał perfecto... dzisiaj takich objawów nie zauważyłem... po odejsciu od kasy reklamacji nie uwzglednia sie moze wiesz od zimna tesknoty i takich tam widze ze Grzesiu co do drgan obcykany jestes za każdym razem jak kluczyk przekręcałem to tak jakby mi cos "piszczało" w liczniku i drażniło mnie to bomam bardzo dobry słuch:decayed: ale przy okazji jak kalibrowałem wskazówki dotknąłem małych i wtedy poczułem i przestało "piszczeć". Diagnoza taka...za mocno są wciśnięte. I za pewne bym się nie dowiedział, jakbym nie pomacał. Więc jak komuś jakiś wskaźnik stoi w jednym miejscu (u mnie paliwo) toza mocno dociśnięta wskazówka:whistling: ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- jak je dotkniesz i się przyjrzysz, to poczujesz i uwidzisz:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
a ja tam pierlolę to...liczy się zabawa a co:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Qrcze nawet tego nie zauważysz na filmiku tylko pod palcem lub jak za mocno wciśniesz wskazówki to tarczka będzie delikatnie drżała:wink: to do ..."szyby"
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja się pierw zastanawiałem co mnie tak drży ten licznik a to dlatego, że za bardzo miałem wskazówkę wciśnięta:grin:
-
Spoty Katowice i okolice
ja już byłem a nie jestem:decayed:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag: a stoi na 60 st w spoczynku? i jak ja probujesz popchnac w lewo to idzie swobodnie czy na debowo stoi? mnie drga...zarówno jak i temp. wody, wskaźnik paliwa i voltomierz:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak curva z '03 z b6:shock3: daj jakiegoś screena lub foto:kox:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty kup lepiej opony najpierw:whistling:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja dałem test wskaźników aby ułożyły się "pionowo" potem wszystkie zdjąłem i pionowo nałożyłem:wink: chyba , że o coś innego Ci chodzi:bag:
-
Strefa Śmiechu
curvus:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się witasz czy żegnasz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spoko, jutro może wpadnę na forum do gliwic to zabiore ze sobą, co do licznika, to coraz bardziej mi się odechciewa jutro jest CZW a nie PT:whistling: dasz radę to ogarnąć...wiem po sobie:grin:
-
Strefa Śmiechu
a ja tu nic nie widzę...źle skopiowany link
-
Spoty Katowice i okolice
musisz yebnąć takimi dypnymi czerwonymi literami jak Miszka wczoraj:decayed: ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- ja Adaś mogę Ci kopalniany łańcuch fi26 przywieźć, ale jedno ogniwo waży 7kg:kox: a na koło ze...10 musi być
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
do DW troszku by miał daleko... SebaMC...postaram się jeszcze w tym tygodniu zapytać o to co było na PW:wink: ale nie obiecuję i jeśli nawet do byś musiał pojdechać do SZO, bo wiem, że ten koleś jest zayepany robotą Sebo...przywieź to co masz na bazarze za 30 PLN, może to łyknę, pomacać nie zaszkodzi:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
ehh...szkoda, że sport mnie nie interere:facepalm:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to jest jakiś sprzęt z biedronki ? :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mam w polo i pożal się boshe:facepalm: z pilota działa, ale nie daj boshe dotknij jakiegoś knefla i wariuje:kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to teraz będziesz cierpiał...ja tylko smakowo se walnę taką herbatkę
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze, że chociaż Zator się udał
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kuna...masz wpie...