Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no tak...wiedziałem, że to nie zostanie "bez słowa":grin: yhyym...raczej bebech:decayed: mieszczący kubik %
  2. ja jak widać jestem już potwierdzony...baa...My:decayed:---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Udany Strzalik w City Rocku i żona przekonana:grin:
  3. wziął czegoś chyba za dużo:decayed:
  4. Kiedy to było... downo i niy prowda:decayed: Kłamać to on też nie potrafi ja czy on ??
  5. ja tam nigdy nie mam dość
  6. było... gdzieś chyba na bielskim:wink:
  7. Kiedy to było... downo i niy prowda:decayed:
  8. dzisiaj tak myśleliśmy.... Polko pięć, czy Polko fał ? Polko_V czyt. Polko lub Polkof...tak po prostu a tak napisane, bo ładniej wygląda...tak...zagranicznie:decayed: ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- cuźwa...dziś malowałem parkiet znajomej:facepalm: 40m2...narazie "bejcą" i jeszcze 3 razy bezbarwnym...ja tam w tym tygodniu na jakieś bani wyjdę ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- akjam ...ten wykresik:slina:
  9. właśnie pifffko... ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- no to pssyyt...
  10. jak się curvus wygrzebię z tym malowaniem parkietu:facepalm:, to jestem na TAK:wink:
  11. abo tak jakoś...a tak szczerze...tak mi mówią już od wieki wieków...a tamten był tak na szybko podczas zakładania konta:wink: ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Po takim czasie pozwoliłem sobie zmienić...i tak już wszyscy wiedzą jak mam na imię
  12. ja mam na rano cały tydzień Witam w klubie Grzesiek, Ty wymieniałeś licznik na fisa z A6? bo się już gubie kto co robił no tak ja wymieniałem, a co?? a bo też się do tego przymierzam, napisz mi na pw albo tutaj jak się uporałeś z tym pływakiem, no i jak podłączyłeś reszte ( tak z grubsza ) bo jest mnóstwo tego na forum i ciężko się połapać ojj...dużo pisania... najlepiej abyś se sprawił z a4. Głównie danielom pomagał, ale myślę, że teraz już bym to sam powoli zrobił---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------
  13. Najlepszego Tomuś:drunk::drunk::drunk::drinks::drinks::drinks:
  14. ja też śpię, dopóki mój mały budzik mnie nie obudzi ...a ja jednak do oglądam "Kości" i spadam nyny:decayed:
  15. spadam powoli bo o 4.45 trza wstawać do roboty:facepalm: dobranoc:hi:
  16. ja mam na rano cały tydzień Witam w klubie Grzesiek, Ty wymieniałeś licznik na fisa z A6? bo się już gubie kto co robił no tak ja wymieniałem, a co??
  17. To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku i imprezy z piatku na niedziele Baśka wystawi Ci fakturę: połamałeś jej kalendarz w twardej oprawie, rozyebałeś puderek i boli ją cycek przypomniała mi się historia Baśki i cyca...
  18. To mało z nami przeżyłeś, my tak co dzień imprezowaliśmy, jak nie u Stasiów to znowu u Dimanów, od piątku i imprezy z piatku na niedziele Nooooo z pogorią włącznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.