Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ale setka herbaty to nie ta sama setka co pisał Polko 5 Skąd wiedziałeś że herbata? Prorok jakiś jesteś czy co? Właśnie ta amerykańska herbata źle wpłynęła na mnie. Dobrze że z colą ją piłem bo bym chyba curva...amerykaniec się znalazł...Polska tradycja...100 gorzoły Pane:decayed:
  2. bez niej moje życie straciło sens ...a nie powiem raz już chciałem ją założyć bo myślałem, że zapomniałem swojej a piździało:wink: mam nadzieję, że jeździ dobrze zabezpieczona w bąbelkowej folii Grześ to nie jest czasem ta czapka którą wycierałeś olej z podłogi w garażu? curva cii...
  3. no Sebo...tu pytaj a dane Ci będzie odpowiedź...bo już myślałem, że "zagotowałem" olej:decayed:
  4. bez niej moje życie straciło sens ...a nie powiem raz już chciałem ją założyć bo myślałem, że zapomniałem swojej a piździało:wink: mam nadzieję, że jeździ dobrze zabezpieczona w bąbelkowej folii tosz a jakby inaczej:naughty:
  5. bez niej moje życie straciło sens ...a nie powiem raz już chciałem ją założyć bo myślałem, że zapomniałem swojej a piździało:wink:
  6. curvus...piwo i tosty...zdrowo się odzywiam:kox:
  7. jak pierwsze...powoli rosnło od "min" do tych właśnie 125* może ~130* byłem zbytnio zajęty drogą potem oczywiście zmalała do 90:wink:
  8. ja nie piję aż tak dużo:whistling:
  9. będziem zaszczyceni:wink: ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- powiedz lepiej, że chcesz odzyskać swoją czapkę
  10. no spytt...drugie + reklamy na polsacie:facepalm:
  11. a masz oryginalny sensor czy nie?? U mnie pokazuje różnie w czasie jazdy, nie raz trzyma cały czas 80-95 stopni olej, a nie raz i nie osiem skoczy do 120-130, ale momentalnie chłodniczka jak schłodzi, to w 3-4 sekundy za***rdala wskazówka spowrotem na 80. Prawidłowa temperatura rozgrzania oleju waha się właśnie w przedziale 80-130 stopni, więc bez stresu. a...to jak piłowałem swoje ałdi z V-max i miałem 125*C to może być, tak ??
  12. no i wreście się rozwiąże problem szukania np. rozpiski PINów wśród 233 stron:shock3:
  13. już mam dwa powody by pościć :polew::polew: tyś je dupny:polew:---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------
  14. psssyt żywczyk + wieczny student 2 (wiem...któryś raz to oglądam)
  15. Pane mom coś do Cia...FV:wink: ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- a z tego coś pisoł, niy bydzie Cie na SZO
  16. ale setka herbaty to nie ta sama setka co pisał Polko 5 curvus...
  17. ---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ---------- seta se yebnij:decayed:
  18. Najwspanialszego życzę Gryfi:drinks: ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- pewnie jakby było na forum wystawione to za dwadzieścia by było:whistling:
  19. yhym...dobrze:grin: ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- pijany byłeś ten z brzuchem to był Kędzior rzekłbym, że normalnie bliźniaki widziałem:decayed:---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- spadam w wyro dobrej nocki:hi:
  20. no jak masz to po PL to nie masz raczej takich możliwości:grin:---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- no to ja ide dobranoc:hi: bo o 4.45 musze wstawać
  21. ależ żeś jest sflustrowany:grin: ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ---------- Ty hormony Twojej się Tobie udzieliły:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.