Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- Ewka składa reklamację...nie Ewcia tylko...Ewka:whistling: a tak na serio Ewelina:polew:, ale Ewka to nick klubowy:decayed:
  2. o 17.00 z domu ?! I gdzie mam podjechać ?? ...adres mi podaj:whistling: no chyba, że jakoś z transportujesz swoje 4litery do Roju:whistling: btw. Kuna
  3. No widzisz, tak to jest, cały czas to powtarzam no widzisz...w robocie dupia, w chałpie dupia i świat mnie dupi:whistling:
  4. Wczoraj też miałeś być Cytuję ripostę Hammera - usłyszałem że będziesz i sobie darowałem Grześ a bo bym chętnie swoją d*pę wcisnął do twojego samochodu* *Bagażnik w ostateczności też może być wporzo...zgadamy się jeszcze:wink: ...jutro...---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- Tak, CR, a wpadacie też? w sumie wypadało by... ja myślę, że wpadnę a Ewka...jeszcze nie wie---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- jak nie jak tak teee...ale Nas nie ma na liście:wink:
  5. Tak, CR, a wpadacie też? w sumie wypadało by... ja myślę, że wpadnę a Ewka...jeszcze nie wie---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------
  6. Ty się nie udzielaj, jesz w jedną niedziele tyle co ja przez trzy, a dalej chudy jak szczapa ja poprostu twierdzę, że mam niski współczynnik oporu a nie chudy jak szczapa:decayed:
  7. a co byś chciała zbłąkana duszyczko:mysli:??
  8. ja przez 3tyg wolnego zgrubłem tylko 4.5kg:decayed:
  9. Dokładnie, z takich jak Mario, ja jebie sie zawsze i wszędzie no przecież wiem...ja nie taki co niektórzy...na żartach się znam i lubię żartować ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Nie tylko tutaj Jutro to się dopiero będzie działo... masz na myśli City Rock ??
  10. dziwne, że mojej Żonce się nie czka
  11. Cooooooo? Grzesiu, luuuuzik, trzeba się dzielić dzielić to jo moga sie opłatkiym w wilijo
  12. no co...a ja co myslisz, że będę zapielalać na drugi koniec gruby ??
  13. spoko...masz mój numer:wink: ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- na rano idę do roboty...potem pływak na ori a6 wymieniam:wink: i ...zobaczy się co dalej...a o której byś był ?? Ale następny tydzień mam na rano:facepalm: ... ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- Tylko podpiąć 3 wtyczki i przekręcić kluczyk, jak temperatura oleju zostanie na pewnej temperaturze to znaczy że to wina mojego licznika - chociaż wiem to na 99% a jak wskazówka pokaże pewną wartość i po 3 sekundach poleci na 0 to znaczy że to wina auta/kodowania/czujnika aa...wporzo...zapraszam:wink: Wpadnę jak będziesz w pracy - do Żonki Pucek... Mario...no nie...wrzuć na luz:polew: No co to chyba pochwała jak twoi kumple mają fantzje z Twoja żona w roli głównej ... znaczy podoba sie ... podobać się może, ale kutasy wam upierdolę...
  14. na rano idę do roboty...potem pływak na ori a6 wymieniam:wink: i ...zobaczy się co dalej...a o której byś był ?? Ale następny tydzień mam na rano:facepalm: ... ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- Tylko podpiąć 3 wtyczki i przekręcić kluczyk, jak temperatura oleju zostanie na pewnej temperaturze to znaczy że to wina mojego licznika - chociaż wiem to na 99% a jak wskazówka pokaże pewną wartość i po 3 sekundach poleci na 0 to znaczy że to wina auta/kodowania/czujnika aa...wporzo...zapraszam:wink: Wpadnę jak będziesz w pracy - do Żonki Pucek... Mario...no nie...wrzuć na luz:polew:
  15. Tylko podpiąć 3 wtyczki i przekręcić kluczyk, jak temperatura oleju zostanie na pewnej temperaturze to znaczy że to wina mojego licznika - chociaż wiem to na 99% a jak wskazówka pokaże pewną wartość i po 3 sekundach poleci na 0 to znaczy że to wina auta/kodowania/czujnika aa...wporzo...zapraszam:wink:
  16. Właśnie Też mnie to zdziwiło:wink: Ogólnie mało jest tych liczników z A4, za to łatwo się można naciąć na takie z A6 gdzie potrzebna jest przeróbka - tutaj już musi zadziałać Grzesiek no nie powiem rzeźby troszku jest, ale wszystko do opanowania. Matek Ty musisz mieć białe światło i cyfrowy zegar:wink:. ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- ps. Daniel miał swój udział w tym:wink:
  17. Devil najwspanialszego życzę:drinks::drinks:
  18. :hi:heloł...
  19. dzięki, że chociaż Ty kiwnąłeś kapelonem:grin:
  20. no co... kiełbaska zjedzona i czekoladka wypita...w towarzystwie Żonki:kox:...zresztą wczoraj pisałem, że koło 20.30 będę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.