Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. No lipa już po planach ... skoro Ty taka masz to ja jej na pewno nie kupie bo mnie bedą z toba kojarzyć ... :polew::polew::polew::polew::polew: :polew:Pamiętaj co Ci kiedyś mamusia mówiła...: "kuny to złe stworzenia...":grin:
  2. no to psyytt...po wczorajszym:beer:
  3. tu choćby nie wiem co...w byle na jakąś stronę przejdziesz to zawsze się pojawi słowo związane z piciem albo kacem:polew: :decayed:
  4. dzwoń do gurego ....on wie jak je wyrezać .....:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: wczoraj widziałem efekty :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew::polew: :polew::polew::polew::polew: :polew: :polew::polew: apropo dzień dobry:hi: i sorki, że nie dałem rady, ale zapomniałem se na śmierć, że wczoraj była sobota a nie piątek i rzeczywiście byłem z kimś umówiony:bag:
  5. ja narazie odpadam:bag:...ktoś przyjechał do mnie, więc jak pojedzie prędzej to podjadę do MC:wink:
  6. yy... a ja też to wszystko dupcę...mam nareście curvencja esencja wolne do 6 stycznia:banan::banan: To dziś kawa w MC w SWD pod wieczór?! ...czemu nie:decayed: To piszę do dydo czy też jedzie, jakiegoś kebaba możemy wciągnąć laki i Andrzej też są chętni Artur...?! Określ się do w.w ^^ ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ---------- ja tylko jestem ciekaw...jaka będzie moja waga po 3 tygodniach leberstwa:mysli: ?? ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- no cóż urlopu czas zacząć...idę na chwilkę oczka zamknąć
  7. yy... a ja też to wszystko dupcę...mam nareście curvencja esencja wolne do 6 stycznia:banan::banan: To dziś kawa w MC w SWD pod wieczór?! ...czemu nie:decayed:
  8. yy... a ja też to wszystko dupcę...mam nareście curvencja esencja wolne do 6 stycznia:banan::banan:
  9. ---------- Post dopisany at 05:20 ---------- Poprzedni post napisany at 05:11 ---------- no nic... trza iść palić fałwu polo i do robo:bag:
  10. nie no bardzo tolerancyjna jest:wink: ważne abym się trzymał na nogach:decayed: ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- dobra spadam powoli do wyrka , bo jeszcze jutro muszę do roboty wstać
  11. niee...tymczasowo nie dopuszczę Jej do forum, a pza tym Ewka tylko żorskie przegląda...więc tam ani słowa:decayed:
  12. oj tam, oj tam:decayed:
  13. pojechali i nawet znać nie dali, koledzy to było tak na spontana...Artur podjechał, aby mu coś sprawdzić...i po tym: "Jedziemy na Gliwice?!":decayed:Poszłem po wizę do Żonki i paa:wink: ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- sami nie wiedzieliśmy do ostatniej chwili, że pojedziemy:wink:
  14. dzięki Pany za spocika a przede wszystkim Arturkowi za transport mojej kościstej d*py:decayed: :notworthy::notworthy:
  15. ja odpadam...przyszła mi robota kurierem:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.