Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. po tygodniowym postoju...od strzała zapalił a obawiałem się, że 12 letni akuś może już nie dać rady:facepalm:
  2. ani mnie nie wnerwiajcie... przez Was i ja chcę mieć taką zabawkę
  3. ja Ci mówię, że i gwinta założysz jeszcze do niego:whistling: ...są pewne osoby co Ci zawsze będą truły o tym...Hammerek i ja :decayed:
  4. ja ymhyyy...:polew::polew::polew::polew::decayed:
  5. :polew::polew:... szczerze bez ściemy...wiedziałem że to weźmiesz jak mówiłeś mi o tym, ale nie chciałem się z Tobą przedrzźniać
  6. no bo już myślałem, że się starzejesz:decayed:
  7. ze dwie banieczki:wink:, bo moja Ż jak zacznie psikać, to musiałby mieć cysternę zapiętą w polo:facepalm: ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ---------- wysłać Ci przelew?!
  8. no właśnie też to miałem napisać nawet ja mam psik psika:decayed:...za leniwy jestem:grin:
  9. Hammerku...jeśli aktualne to mi też zamów:wink: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- No no no...piynkne to sam mosz:slina: Arturku
  10. no to nic tylko pozazdrościć ...a teraz nie waż mi się na placu pokazywać, bo nie będę miał gdzie schować tego golasa:wstydliwy: ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- ale możesz mi posłać na fona mms-a jak to wygląda:naughty:
  11. ani nie gadaj...jak ja nie lubię zimy:facepalm:---------- Post dopisany at 06:52 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ---------- Sławku...powiedz mi co przedstawia Twój avatar, bo nie umie do tego dojść co to jest?? Ośnieżony emblemat Q na klapie bagażnika aa... ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- oj tam, oj tam... ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- no właśnie...coś napomknął, ale nic się nie pochwalił---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- - Hej ty, skąd przybywasz? Z Afryki?
  12. ja z kopalni jak wyjeżdżałem (4:27 odbijałem blachę) to było -16,7*C brrr...ciompy momentalnie zamarzały, a co będzie się działo jak spadnie jak w zeszłym roku do -34*C:whistling:
  13. Mario...mój braciszek na takich bbs'ach się toczył to był golfik...vr6 ozn. AAA niby seria 174KMa wypluła mu bez paru koników 200...197 albo 194:slina:
  14. ani nie gadaj...jak ja nie lubię zimy:facepalm:---------- Post dopisany at 06:52 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ---------- Sławku...powiedz mi co przedstawia Twój avatar, bo nie umie do tego dojść co to jest??
  15. Robienie ludzi w ciula w zimie
  16. no niestety musiałem iśc na taką dziwną zmianę...ale kto wiem, myślę że za tydzień się zjawię, bo mam na zmianę A:facepalm:
  17. no więc ja standardowo... chociaż nie:decayed: przy i śniadanku, ale spać to ja dziś raczej nie pójdę a tak w ogóle co tu taka cichosza??
  18. Bo u nas nie żebym coś sugerował...
  19. Bo u nas normalnie, czemu mi pewna osoba na myśl przyszła:whistling:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.