Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no też się śmieję z siebie:decayed:
  2. nie no znalazłem, tylko w innym wątku:glupek2:
  3. curva...ja już nie piję nie ten wątek:polew:
  4. no dobra, który moje posty skasował i tą rudą dziewczynkę
  5. dobranoc:hi: idę pełnić obowiązek małżeński
  6. ładna...co tu dużo mówić ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- ...ale ma odrosty:whistling:
  7. jeśli o mnie chodzi...nie mój styl
  8. i co Arturku...poszukałeś już coś w związku z tymi federkami:wink: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- no to psyytt... no i gul, gul, gul...
  9. no ja raczej też, bo na 23 mam:wink: a speców od gazów...to ja niestety nie znam:kwasny:
  10. i jakby mnie przyległa,to tym bardziej...moje gabaryty uzupełniłu by jej 1 fałdke:facepalm:
  11. :grin: dobre...Mario spróbuj, kto wie:decayed:
  12. czyste ściule:polew::polew::polew::polew:
  13. No właśnie a mnie na bank nie będzie ... szkoda ... ojojojjj...
  14. no już wstałem:decayed: ...i tera
  15. ide a tak rekreacyjnie:decayed:
  16. :grin: jak mowa o mikołaju...w czwartek spot wypada w mikołaja:wink: ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ide a tak rekreacyjnie:decayed:
  17. aaa...ha:wink: żem tak myślałem, ale wolałem się upewnić
  18. on nie lubi rowerków więc musisz mu to wybaczyć List do Mikołaja | bebzol.com :decayed:
  19. goowniana sprawa:decayed:
  20. no to smacznego życzę ja żeby się najeść to muszę trzy wszamać---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Ty się prosisz o ripostę...a co do mojego jedzenia pare osó b wie czemu umie więcej wchłonąć i nawet na śląskim było swego czasu pisane:decayed: przez Grześka wszystko przelatuje jak przez Lalkę Baby Born :polew::polew: Ja też potrafię dużo wszamać a jestem szczypior :decayed: tee...ja zatrzymyje żarło w sobie a nie jak Ty... się zesrać---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- nie i to mam udowodnione na rtg:decayed:
  21. mam takie amatorskie pytanie:bag: Tomuś co to jest w tej rurze od ICka, te srebne i nie chodzi mi o opaski:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.