Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no też się śmieję z siebie:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no znalazłem, tylko w innym wątku:glupek2:
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...aaa no chyba, że tak:wink:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
curva...ja już nie piję nie ten wątek:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no dobra, który moje posty skasował i tą rudą dziewczynkę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc:hi: idę pełnić obowiązek małżeński- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ładna...co tu dużo mówić ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- ...ale ma odrosty:whistling:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jeśli o mnie chodzi...nie mój styl- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i co Arturku...poszukałeś już coś w związku z tymi federkami:wink: ---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ---------- no to psyytt... no i gul, gul, gul...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no ja raczej też, bo na 23 mam:wink: a speców od gazów...to ja niestety nie znam:kwasny:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i jakby mnie przyległa,to tym bardziej...moje gabaryty uzupełniłu by jej 1 fałdke:facepalm:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin: dobre...Mario spróbuj, kto wie:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyste ściule:polew::polew::polew::polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
No właśnie a mnie na bank nie będzie ... szkoda ... ojojojjj...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no już wstałem:decayed: ...i tera- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ide a tak rekreacyjnie:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:grin: jak mowa o mikołaju...w czwartek spot wypada w mikołaja:wink: ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ide a tak rekreacyjnie:decayed:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
aaa...ha:wink: żem tak myślałem, ale wolałem się upewnić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj tam, oj tam...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
on nie lubi rowerków więc musisz mu to wybaczyć List do Mikołaja | bebzol.com :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
goowniana sprawa:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to smacznego życzę ja żeby się najeść to muszę trzy wszamać---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Ty się prosisz o ripostę...a co do mojego jedzenia pare osó b wie czemu umie więcej wchłonąć i nawet na śląskim było swego czasu pisane:decayed: przez Grześka wszystko przelatuje jak przez Lalkę Baby Born :polew::polew: Ja też potrafię dużo wszamać a jestem szczypior :decayed: tee...ja zatrzymyje żarło w sobie a nie jak Ty... się zesrać---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- nie i to mam udowodnione na rtg:decayed:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
mam takie amatorskie pytanie:bag: Tomuś co to jest w tej rurze od ICka, te srebne i nie chodzi mi o opaski:decayed: - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81