Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. przy przed i podziękuwa za spocika:decayed: i oczywiście za transport:naughty:
  2. i faktycznie tu zagląda co to allegro zamknęli? Szymek...ona tu częściej zagląda niż Ty:decayed:
  3. ---------- Post dopisany 16-11-2012 at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 10:14 ----------
  4. po robocie przy przed i dziękuwa za spocika:wink: ...Kuna Ty mi się chyba poważnie chcesz narazić ta Ewka to moja Ż
  5. coraz mniej ludków...kruszy się , kruszu
  6. no chwilka relaxu przed spocikiem:decayed: ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- a tu co taka cisza zresztą jak wszędzie:mysli:
  7. a są nudne wątki, a są...
  8. i ja dziś zawitam na spociku tak na max 1.5h i może Moją Ż też wezmę ...Hammerku...jak będziesz to odbiorę to od Ciebie:wink:
  9. o was powiem jej dopiero po powrocie Powiem że pojechałem na miejsce zbiórki - podjechał bus wsiadam a tam Stasiu, Pucek i Gregory Pogadałem z nimi i się okazało że identyczny konkurs był w Salonie VW, na kopalni u Pucka i w urzędzie pracy w Kaletach :polew:
  10. :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:gratulejszyn :polew::polew::polew::polew::polew: :polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Egon...gratulować Ci czy złożyć kondolencje... ?! :hi: No ty to akurat powinieneś wiedzieć aa...to tylko zależy od tej "drugiej" osoby:whistling::decayed:
  11. ja myślałem, że Ci co robią na dole mają nieźle zryte:decayed: ale ten koleś pobił wszystkie możliwe systemy:facepalm:
  12. ---------- Post dopisany at 07:08 ---------- Poprzedni post napisany at 07:07 ---------- Hammerku...z tego wszystkiego zapomniałem...o pewnym produkcie co wozisz w furmance:decayed: jak będziesz gdzieś poblisku dryngnij:wink:
  13. :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:gratulejszyn :polew::polew::polew::polew::polew: :polew: :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: Egon...gratulować Ci czy złożyć kondolencje... ?! :hi:
  14. hmm... rzeczywiście nie było wspomniane za bardzo
  15. Pany...sorry memory...że nie dotarłem w piątek...:kwasny:siła wyższa (remont)
  16. jeden najważniejszy szczegół, na który podmiana się raczej nie opłaca:wink: klamki w drzwiach...w przedliftach były kaseciaki z np. audi 80 a poliftach bardzo podobne do a4 b6:wink: czym sie rózni lift od przedlifta to ja doskonale wiem chodzi mi o manetki pod kierownicą, do wycieraczek, kierunków, świateł tak to jest jak się robi 7 dni w tyg:facepalm: sorry memory:wink:
  17. oczywiście wypada przeprosić, że się zapowiadałem a nie dotarłem, ale wyższa siła (remont kuchni)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.