Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. jakspróbujesz Stachu to zmienisz zdanie...no chyba że dla zasady powiesz że ujowy...
  2. jako moderator śląskich daję Ci żółtą kartkę.... możesz odkupić swoje winy wysyłając na wskazany w PW adres - czteropak tyskiego pf... yy...z 4ropaka zostały już tylko dwa:decayed:
  3. curva zamknij się ju z bo zaś mnie głód bierze
  4. przecież tam nikogo nie ma normalnego:facepalm:
  5. ...ale żranie żraniem...kiełbaska też była mmm...
  6. ja też dziękuję za spocika:wink: Sławek...fajne jest te 1.8t:decayed:
  7. mam chwile relaksu przy z zaś na maszynę ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- tak swoją drogą...mnie się podoba w.w leonik:wink:
  8. troszkę lepiej... ale to dalej nie jest to co ma być o chodzi ?? Z seata audi nie zrobisz:decayed:
  9. ...hmm... czy ja curva tam wjadę...wezmę sobie deski na podjazd:naughty:apropos
  10. curva kolejny...ja będę ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------
  11. jakbym miał wolną kaskę to taborety były by już moje:slina:
  12. ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- Panowie co tu tak cicho... ...ahaa...jakbym już tu nie looknął, nawet jutro ( nawał oboziązków czyt. będę szył na maszynie Mojej Ż firanki:decayed:), to deklaruję swoją obecność na spociku w SZO ...dziękuję za uwagę dobranoc...
  13. kiedyś Cię tak nauczę ...tylko przypomnij mi by to nie była lekcja jak spróbować zrzucić autobus z drogi :decayed::decayed: okej:wink::decayed: :hi:
  14. ...ale nawet jak nie będzie padać?!
  15. ja Qraków musiałem "pilnować":facepalm: i poodbywać ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- ...ale nie powiem kebaba bym zjadł
  16. i oponek już nie ma:whistling:
  17. więc miejmy nadzieję, że będzie ładna pogoda...i ...tetereretetet... przyjedzie:decayed: ---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- Ty...rzeczywiście wszystkie prognozy wskazują, że w czwartek będzie pogoda:shock3: :decayed:
  18. nadzieja matką głupich prowadzi do nikąd...ale każda matka kocha swoje dzieci:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.