Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. dziękujemy za spota... Mario...idzie Ci to:naughty: Guru...no co, no kolacyjkę bym zjadł ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- no a teraz trzeba skorzystać ze światowego dnia... ...dobranoc:sexinbed:
  2. I tak trzymać ... ja bede punktualnie ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- My z mironem mozemy sie troszke spoznic
  3. no nie dawno wróciłem z swd i nawet parę autek tam było:decayed: Hammer...na żywo to normalnie:jerk:
  4. I tak trzymać ... ja bede punktualnie zobaczymy:naughty: i tu się Daniel po trochu mylisz...podniosłem przód o 5mm:polew: a tył obniżyłem o 10mm:decayed:
  5. powiedz mi jedno...od chachula fele?? Ano tak żem myślał...bo chciał Twój numer, nie chciałem mu zbytnio dawać, ale coś mnie natchnęło:evil2:
  6. Ja na allegro miałem inną "akcję". Przyszło mi od sprzedającego "żądanie zapłaty" za kupioną rzecz, ale szkopół w tym, że nic nie kupywałem od niego . Nie wiem jakim prawem, ale kupiłem. Przejrzałem cała historię na laptopie, na allegro i nigdzie nie było wzmianki o kupnie, baa...nawet o wejściu na allegro a laptop był "standby" . A żeby było ciekawiej, byłem jeszcze w robocie na 12 a widniała godzina zakupu 16:06:shock3:. Jedynym wytłumaczeniem, że ktoś się musiał włamać . I oczywiście korespondencja z allegro i sprzedającym, ale prawo prawem...trzeba było zapłacić ,ale dobre serce sprzedającego się udzieliło...i doszli my do porozumienia typu, że tylko płacę opłatę za wystawienie przemiotu...groszowe sprawy:wink: takie małe OT może komuś się przyda kiedyś tam, że tak też idzie to rozwiązać
  7. ja będę na pewno na spocie:decayed: po skorygowaniu gwinta, no wreście to zaczyna jakoś wyglądać
  8. powiedz mi jedno...od chachula fele??
  9. chyba pierwszy tu kiwnę beretem:wink:
  10. :hi:dzień dobry:decayed:
  11. i za godzina do roboty:facepalm: ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- apropos roboty...że nagle pojawia sie o np.22 czy 23 tzn., że moja "Ż" siedzi na forum ...żeby nie było,że jestech w robocie a na forum mie widać ---------- Post dopisany 06-06-2012 at 02:56 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 15:29 ---------- po robocie:decayed: przed spaniem:tonguemad:
  12. no Tomku...korekta gwintu zrobiona...60cm przód i 61 tył oczywiście od błotnika do zoli:naughty:
  13. :decayed: Ty się nigdy nie zmienisz:polew:
  14. poka...poka... ---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- no chyba, że w czwartek będziesz:whistling:...co ja pieprzę dawaj foty:decayed:
  15. ...teraz masz jakieś -40, spróbuj gleby -80...-90 to dopiero będzie nisko:whistling: ja tak jeżdzę na codzień i da się jeździć (może się wreście zdobędę i otworze temat mojej kozy...kiedyś)
  16. ja już myślałem, że deja vu mnie dopadło:facepalm:
  17. masakra Artur:facepalm: rzeczywiście masz sobowtórów w sjz w sobotę krążyłem po sjz i 3 dosłownie 3:shock3: a4 taki sam smerfowy kolor te same fele ale na żadnej nie było sjz 9a50:blink: ---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- ...a właśnie, masz już coś o czy my gadali przez tel??
  18. a mnie ogólnie nie podchodzą fele z parapetem na kwiatki:decayed:, ale "ubierz" je do auta na gotowo, to ocenimy:wink:
  19. :hi:dołączam się do klubu czarnego bereta:decayed:... bo w tych wątkach co ostatnio przesiaduję, to tylko beretami na*ierdalają
  20. trzeba to w kalendarzu zaznaczyć na czerwono..... może kiedyś będzie o tym w podręcznikach do historii a żebyś wiedział...w roku 2112 będą z tego kartkówki robili: ...kiedy grzesiek26sg był w czerwcu na spocie?? 7-6-2012:decayed:
  21. :hi:a nie będę gorszy i też pomacham:decayed:
  22. :hi:no to kolejny do kolekcji:decayed:
  23. jo byda na spocie w czwortek ...nareście:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.