Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja dopiero do domu przyjechałem...musiałem przybrać i to na zabudowie ściany. Bo jakiś ciul, chciał mieć przesterowane sekcje na montaż organów do kombajnu, a oczywiście nasza władza gówno wiedziała i nikogo nie posłała. A że ja byłem "na miejscu" w drodze pod szyb, to musiałem zostać i przesterować f*ck!!
  2. podobać podobo, w tym ni ma godki, ale chodzi mi o tyn "2DIN"...tunel:polew:
  3. ale kieryś do*eboł tyn środek:shock3: w tej "secie"
  4. ooooo właśnie dzieki :polew::polew::polew: Grzesiek toś dowalił a ja dziś będę albo nie w zależności od tego jak mi się dzień ułoży ja myłem wczoraj nie dowalił...bo jeśli wyjadę przepisowo, to po 20 będę na szałasie:whistling:. A jeśli wyjadę tak jak wczoraj (prawie przepisowo) to na 19 dojadę, czyli przed 20...zgadza się?!
  5. no... tylko że ja idę na 12 i chO_oja będę miał z tego pięknego dzionka:facepalm:
  6. Danielu...Artur Ci to wytłumaczył Ja będę albo po 20 albo przed w zależności jak mi się uda dziś wyjechać ...ale auta mi się nie opłaca myć w taką pogodę
  7. i koniec 2:1 do niemiec:wink:
  8. trzymam za słówko, żebyś potem nie miał fotela:jerk:
  9. a robert. się zapije na śmierć
  10. no chyba ja...jakoś zwolnili. jakby im sie już nie chciało:wink:
  11. ładnieee...obejrzimy jak bydzie do końca:decayed:
  12. jo...zresztą jak żeś słyszoł zawsze napierlalom po ślüńku:decayed:
  13. żeby yno poracha...tyn to pojechoł po bandzie:facepalm:
  14. słyszołech:polew:
  15. kaj je ześ poszukoł ??
  16. po naszymu, czyli po sluńku:decayed: ni umia tego "u" poszukać ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- seves, jo np. sms pisza po naszymu:decayed:
  17. ja tam swoją kozą się pokazuję... a nimce...dziś fajnie grają, bo ostatnie mecze...takie sobie:whistling:
  18. prawie robi wielką różnicę ale i tak będzie więcej:whistling:
  19. łoo...więcej jak się wiatraki nie opamiętają ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- jesat czorno, cima, zima i curevnie się blysko:decayed:
  20. robert. jest widać go w oglądających wątek:whistling:
  21. tnie się żyletką wzdłuż żył
  22. szymon, ale do 200 dużo Ci nie brakuje... dodasz stożek, chip do zapalniczki a 200 pyknie:polew: ---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- 2:0 do Niemiec:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.