Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. heloł Panowie
  2. no już prawie się intuicyjnie poruszam...prawie:tonguemad:
  3. heloł Ja na pewno i właśnie Moja Ż, też się potwierdziła:naughty: ---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 18:01 ---------- fakt faktem fałweją, ale będziemy
  4. a wiecie co jest najlepsze dla tych, co nie umią sprzedać niczego, bo mają za mało postów (100).To że tu nabija posty jeden za drugim w każdym wątku nie tylko w tych "mechanicznych":gicior:
  5. no nie powiem ergonomia teraz jak w francuskim aucie , wszystko we wszystkim i za dużo wszystkiego a zarazem nic, ale powoli się przyzwyczajam:tongue4:
  6. heloł ja już nawet sprawnie się poruszam, ale brakuje mi tu kilku opcji co było wześniej:huh:
  7. no ta ikonka przy adresie i przy każdym wątku co otworzysz...dla mnie jest granatowa:tongue4:
  8. dziękuję Guru:yeah: ---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:00 ---------- a co do nowego forum, coraz lepsze jak dla mnie:rolleyes: ale jedno co mnie martwi...ta dziwna ikonka V na tym granatowym tle...taka dziwna
  9. trudno się tu czegokolwiek szuka, a nie mówiąc paru danych w skrzynce odbiorczej co popłynęły w piz*uuuu... :gwizdanie:
  10. ja narazie się czuję jakbym co dopiero się zarejestrował jako świeżak a tak po za tym...jak tu włączyć emotikonki, bo to poniżej co pisze że są aktywne nie działa mi
  11. może zacznę od helołł...Panowie łosz curva...ale rozpiździel narazie tu jest...osobiście jak dla mnie to trudne ;p
  12. :facepalm: również dołaczam się do wypowiedzi :facepalm:
  13. :facepalm: również dołaczam się do wypowiedzi :facepalm:
  14. :facepalm: również dołaczam się do wypowiedzi :facepalm:
  15. to się nazywa niezdarność, marchwiane ręce albo po prostu kalectwo mnie tzn Nas nie będzie...idę na dziś na 14 do roboty więc nie zdołam się wyrobić, no chyba, że jakaś awaria kombajnu będzie
  16. ja rok jeżdzę już na TA...i narazie nie mam nic do zarzucenia
  17. ahh...takie życie i mnie czasem przytłacza ABC Absolutny Brak Czasu
  18. choćby na BB się robi ...berety w dłoń
  19. :hi: Ty na noc robisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.