Treść opublikowana przez Polko_V
-
Leon Top Sport by Mario22
heloł Panowie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no już prawie się intuicyjnie poruszam...prawie:tonguemad:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heloł Ja na pewno i właśnie Moja Ż, też się potwierdziła:naughty: ---------- Post added at 18:02 ---------- Previous post was at 18:01 ---------- fakt faktem fałweją, ale będziemy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a wiecie co jest najlepsze dla tych, co nie umią sprzedać niczego, bo mają za mało postów (100).To że tu nabija posty jeden za drugim w każdym wątku nie tylko w tych "mechanicznych":gicior:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie powiem ergonomia teraz jak w francuskim aucie , wszystko we wszystkim i za dużo wszystkiego a zarazem nic, ale powoli się przyzwyczajam:tongue4:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heloł ja już nawet sprawnie się poruszam, ale brakuje mi tu kilku opcji co było wześniej:huh:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no ta ikonka przy adresie i przy każdym wątku co otworzysz...dla mnie jest granatowa:tongue4:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dziękuję Guru:yeah: ---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:00 ---------- a co do nowego forum, coraz lepsze jak dla mnie:rolleyes: ale jedno co mnie martwi...ta dziwna ikonka V na tym granatowym tle...taka dziwna
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
trudno się tu czegokolwiek szuka, a nie mówiąc paru danych w skrzynce odbiorczej co popłynęły w piz*uuuu... :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja narazie się czuję jakbym co dopiero się zarejestrował jako świeżak a tak po za tym...jak tu włączyć emotikonki, bo to poniżej co pisze że są aktywne nie działa mi
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
może zacznę od helołł...Panowie łosz curva...ale rozpiździel narazie tu jest...osobiście jak dla mnie to trudne ;p
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w ten ostatni dzień roboczy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w ten ostatni dzień roboczy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w ten ostatni dzień roboczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:facepalm: również dołaczam się do wypowiedzi :facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:facepalm: również dołaczam się do wypowiedzi :facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:facepalm: również dołaczam się do wypowiedzi :facepalm:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to się nazywa niezdarność, marchwiane ręce albo po prostu kalectwo mnie tzn Nas nie będzie...idę na dziś na 14 do roboty więc nie zdołam się wyrobić, no chyba, że jakaś awaria kombajnu będzie- [ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
ja rok jeżdzę już na TA...i narazie nie mam nic do zarzucenia- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ahh...takie życie i mnie czasem przytłacza ABC Absolutny Brak Czasu- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
choćby na BB się robi ...berety w dłoń- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Ty na noc robisz - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE