Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Ty Krzysiek żeś zadarł to ciekawe co by było jakbym ja tam jechał :gwizdanie: ale oczywiście na pakiecie letnim
  2. Wieśku...rozdupczyłeś system a co do radia maryji to 630 pod ziemią nie działa :gwizdanie:
  3. łłłaaa...śliczne te Twoje bejbi gratulacje Tatuśku
  4. :hi: i się zmywam powoli do roboty, bo nie ma to jak wyruchać system w poniedziałek zaspać na rano do roboty,przyjść na 12 i mieć cały tydzień na 12 ...dla tych co nie wiedzą...nienawidzę rannej zmiany do zaś
  5. no nic zbieram się powoli...ale wrócę tu
  6. no fakt...też co racja to racja
  7. :gwizdanie: w to nie wątpię [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 11:12_________________________________________________ta ostatnia fotka chćby z życia wzięta...kogoś Ty cyknął
  8. ona te swoje dwa pulchne ma bardzo podobne z Twojego avatara
  9. :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Luty 2012, 10:52_________________________________________________ledwo wszedłem i wszyscy pitli może zaś nie będę wchodził przez 1.5 tyg...ale zaś mieć 27stron do nadrobienia :polew:
  10. heloł 1. spam nadrobiony 2. dziekuje za czwartkowego spota 3. możliwe całkiem możliwe.. na kole też już nie umiem tak szaleć jak kiedyś i ciągle się zastanawiam "jak to sie może skończyć" Ja też jestem cienias pod tym wzgledem Po wypadku przy kazdym za szybkim lub malo kontrolowanym winklu mam wizje ze wypadne wiec mam sporo pokory do takich praktyk na publicznej drodze. ja po wypadku miałem niezłe fobie... każda fura jadąca z przeciwka i skręcająca w lewo (moje prawo) wydawało mi sie że mi zajedzie... i to dobrych pare miesięcy trwało ja do dziasiaj mam..."STÓJ .UJU ANI SIĘ CURVA NIE RUSZAJ !!"
  11. Robert zobacz auto od Cymka i Nosba oni maja progi po przerabiane z Omegi B jak tak bede przerabial tez do siebie jeśli mogę się wtrącić, ja takie mam i ładnie wyglądają, nie mam foto bo dopiero będą malowanefakt faktem trochę rezania jest, ale efekt jak na nie ori progi...powalający
  12. ja rok temu kupiłem całego Lema i to dopiero dało po d*pie :gwizdanie: a tym bardziej, że mam gewinde na pokładzie, więc oszczedności by mi się nie opłacały
  13. spam nadrobiony widzę, że dużo ciekawych kwestii żeście poruszyli
  14. skoro tak piszesz to np. skoro pada mi przedni dolny wahacz to co mam oba dolne wymienić? tak...może nie napiszę, że masz tylko powinieneś Bo człowiek musi dwie rzeczy zrobić w życiu...wysrać się i umrzeć
  15. Tyś je ściul :polew: tylko powiedz mi Tomku...ja on to by zrobił...ja mam dwie końcówki Do drugiej jajka wsadził zgadza się o niebo lepsze, tak że da się dziury omijać to musiały mu nie źle zwisać te jajca
  16. W sumie też może być. Są opinie że tył jest bardzo miękki to się B6 też tyczy?.A i pasuje gwint od quattro do ośki w B6 w b5 (między ośka a quatrro) całkiem inny tył jest, inna konstrukcja zawiechy, więc w b6 zapewne będzie tak samo...czyli tył nie podejdzie, ale przód tak
  17. ja bym pomalował... też gdzieś to wyczytałem...na ile to prawda...nie wiem, ale ponoć zaczyna się od miejsca gdzie jest uszczelka szyby a końcem folii,że tam niby woda może podejść... jeśli by to ktoś umiał ten "mit podważyć", to by rozwiał moje i nie tylko wątpliwości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.