Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja nie mam kartonów, niestety
  2. a znam takich :gwizdanie: mnie też ja psu kokones
  3. normlanie "zadyma" tu była, a ja se słodko spałem :gwizdanie: ...to ja może na BT wezmę aby Was porozdzielać
  4. znudzą się...ja miałem na ten sezon 17/215/40 na -70 glebie i dekielki teraz mam nowe, całe zdarte pod sankami a teraz będę miał 18'' z a8 w jakiejś tam barwie ( i może wreście założę tamat) więc 17''...to powiedziałbym standard
  5. Guru te Twoje ranki mnie przerażają [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:35_________________________________________________jaka tu cisza :gwizdanie: spadam do wyra dobranoc
  6. curva...ściagnęli mnie na 17.30, więc nie będzie mnie,a tak się napaliłem jedyny plus tego, będę miał wcześniej weekend [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:21_________________________________________________dobra od kogo to rodzina http://www.wiocha.pl/411038,Skroty :decayed:
  7. już przemilczę jak zaparkował a tak wogóle dzień dobry i oczywiście dziękuję za wczorajszego spota :notworthy:
  8. Dołańczam się do Życzeń i dorzucam 30 lat czyli 80 lat !!! Wszystkiego Najlepszego :> :hi:a ja nie będę taki...życzę 1o1 lat i najlepszego
  9. szczęściarz ja jeszcze dziś nocka i jutro
  10. tiaa...ten chleb przypomina swoją kompozycją już raczej moczkę na świeta
  11. powoli "pakować" by się trzeba było [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 18:15_________________________________________________ curva, 2h temu zamoczyłem stary chleb :decayed:
  12. jak to staro grubsko tradycja koże... Szczęść Boże
  13. w ten śnieżny dzionek
  14. To jeszcze ktoś będzie o tej porze? a tak na poważnie to pracuję blisko A1 i fajnie by mi pasowało tylko że muszę się przebić przez całe miasto do siebie a potem zaś musiałbym wracać tą samą drogą i już mi się nie chce 20km przez miasto narywać. My :gwizdanie: do 22 bo zaś mam na 23 do roboty cały tydzień
  15. no nawet awatar Ci się przy tym zmienił jest taki jaki był curva za ładnie jak dla mnie ale pewnie to tylko kwestia przyzwyczajenie :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________ by se to wyczyścił czasem to bym nie krzyczał ...nie podnosił czcionki... [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________...tak estetycznie teraz jest ...
  16. ja też pozwoliłem się popytać każdemu wszystko pasowało, ale każdy się ugania za a3 jeszcze jednego się spytam...bynajmniej miesiąc temu chciał leona ale w TPb
  17. jak to było napisane w strefie śmiechu... "...nie podnoś na niego czcionki"
  18. ja szukając swego czasu swoje auto na wstępie odrzacałem :gwizdanie: IGŁA, perełka, jedyna taka, 2000km autostradą na kołach nic nie puka nic nie stuka, spalanie 130km/h około 4 litrów, itd... [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________ale nie pisz że "igła" :gwizdanie: bo dużo osób na wstępie odrzuca takie oferty
  19. no nawet awatar Ci się przy tym zmienił jest taki jaki był
  20. Facelifting forum Już kilka rzeczy jest zmienione a będzie więcej jakies mało widoczne te zmiany bo to na tym polega facelifting, detale które cieszą
  21. nie grill tylko małą pierdółkę [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________a co np. będzie jeszcze zmienione... :?: usunięcie użytkowników :polew:
  22. a tak wogóle...ten grill to był made in china

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.