Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja nie mam kartonów, niestety
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
a znam takich :gwizdanie: mnie też ja psu kokones
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
normlanie "zadyma" tu była, a ja se słodko spałem :gwizdanie: ...to ja może na BT wezmę aby Was porozdzielać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
znudzą się...ja miałem na ten sezon 17/215/40 na -70 glebie i dekielki teraz mam nowe, całe zdarte pod sankami a teraz będę miał 18'' z a8 w jakiejś tam barwie ( i może wreście założę tamat) więc 17''...to powiedziałbym standard- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Guru te Twoje ranki mnie przerażają [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:35_________________________________________________jaka tu cisza :gwizdanie: spadam do wyra dobranoc- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
curva...ściagnęli mnie na 17.30, więc nie będzie mnie,a tak się napaliłem jedyny plus tego, będę miał wcześniej weekend [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 14:21_________________________________________________dobra od kogo to rodzina http://www.wiocha.pl/411038,Skroty :decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
już przemilczę jak zaparkował a tak wogóle dzień dobry i oczywiście dziękuję za wczorajszego spota :notworthy:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dołańczam się do Życzeń i dorzucam 30 lat czyli 80 lat !!! Wszystkiego Najlepszego :> :hi:a ja nie będę taki...życzę 1o1 lat i najlepszego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szczęściarz ja jeszcze dziś nocka i jutro- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tiaa...ten chleb przypomina swoją kompozycją już raczej moczkę na świeta- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
powoli "pakować" by się trzeba było [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 18:15_________________________________________________ curva, 2h temu zamoczyłem stary chleb :decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to staro grubsko tradycja koże... Szczęść Boże- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w ten śnieżny dzionek- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
To jeszcze ktoś będzie o tej porze? a tak na poważnie to pracuję blisko A1 i fajnie by mi pasowało tylko że muszę się przebić przez całe miasto do siebie a potem zaś musiałbym wracać tą samą drogą i już mi się nie chce 20km przez miasto narywać. My :gwizdanie: do 22 bo zaś mam na 23 do roboty cały tydzień- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nawet awatar Ci się przy tym zmienił jest taki jaki był curva za ładnie jak dla mnie ale pewnie to tylko kwestia przyzwyczajenie :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________ by se to wyczyścił czasem to bym nie krzyczał ...nie podnosił czcionki... [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:16_________________________________________________...tak estetycznie teraz jest ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też pozwoliłem się popytać każdemu wszystko pasowało, ale każdy się ugania za a3 jeszcze jednego się spytam...bynajmniej miesiąc temu chciał leona ale w TPb- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jak to było napisane w strefie śmiechu... "...nie podnoś na niego czcionki"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja szukając swego czasu swoje auto na wstępie odrzacałem :gwizdanie: IGŁA, perełka, jedyna taka, 2000km autostradą na kołach nic nie puka nic nie stuka, spalanie 130km/h około 4 litrów, itd... [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________ale nie pisz że "igła" :gwizdanie: bo dużo osób na wstępie odrzuca takie oferty- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nawet awatar Ci się przy tym zmienił jest taki jaki był- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Facelifting forum Już kilka rzeczy jest zmienione a będzie więcej jakies mało widoczne te zmiany bo to na tym polega facelifting, detale które cieszą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie grill tylko małą pierdółkę [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 20:52_________________________________________________a co np. będzie jeszcze zmienione... :?: usunięcie użytkowników :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tak wogóle...ten grill to był made in china - [B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str