Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Od drugiej strony jest mniejszy spad jest takie coś
  2. wezmę, mam w domu w Świerklanach takie 2,5m podjazdy...musiałem do garażu jakoś wjeżdzać [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 12:34_________________________________________________Tomek...a można, można :decayed:
  3. tylko się tak zastanawiam... jak ja tam wjadę i wyjadę z tego parkingu przez "lato" na -70 glebie
  4. To jak już wiesz jak dojechać, powiedziałeś A to teraz musisz powiedzieć B itd. Widzimy się w next piątek mam na 23 do roboty i max do 21.30 bym był jakby co
  5. tak też zrobimy, bo ja właśnie na ten węzeł skręciłem i 20 min stracone Przecież to cały czas prosta droga, po co jechać gdzieś na lewiznę nie mądruj
  6. tak też zrobimy, bo ja właśnie na ten węzeł skręciłem i 20 min stracone
  7. Ty se naigrosz Nie wiem, na Gliwice, Wrocław, Bytom coś jakoś tak ale jak zjedziesz z A1 to potem kierunek Gliwice, Wrocław no przecież napisałeś, że sosnica napisz żeś się tankował jeszcze bo średnią zaniżysz nie no, ale moge napisać, że siusiu po drodze z robiłem [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 12:19_________________________________________________ Nie wiem, na Gliwice, Wrocław, Bytom coś jakoś tak ale jak zjedziesz z A1 to potem kierunek Gliwice, Wrocław z A1 na Gliwice i Centrum musisz się cały czas Grzegorz kierować ,nie tak jak jechaliśmy na wigilię -H4mm3R wtedy trochę pokombinował by po dwupasach się gonić :decayed:
  8. aa...google...lepiej jak Ty mi to powiesz...za węzłem sośnica o to mi właśnie chodziło jak się ten węzeł nazywa :gwizdanie:
  9. Tomek a powiedz mi jak dojechać do gliwic tak łatwo jak "odjechać" który zjazd na a1 zjechać :?:
  10. Guregoru...cała przyjemność po mojej stronie tomaszstn...no też żałuję, ale jak na pewno będzie okazja, aby zjeść gliwickiego kebaba i dojechałem w 20 min do domu [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 11:48_________________________________________________ Weź nie przesadzaj... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 23:03_________________________________________________ Popieram. Szkoda tylko że Grzesiek musiał tak szybko zmykać bo mógł się załapać na kebabika Grzesiek napisz jak trafiłeś do domu? Wszystko ok? No Grzesiek szkoda bo ty chyba jeszcze nie Wiesz że na gliwickich spotach jest taka tradycja że ten kto pierwszy jedzie do dome jest mega obgadywany i wysmiewany przez całą reszte kolegów którzy zostali.... :polew: :polew: Mario a czy Ty wiesz że również wyszedłeś wcześniej :polew: :polew: :polew: :polew: Jego wszyscy obgadują i wyśmiewają nawet jak jest :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  11. Tomaszu...Najlepszego w tyn geburstak :drunk: :drunk: :drunk:
  12. dziękuję za wczorajszego spota...wreście tam dotarłem
  13. wszystkim tu zgromadzonym [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 13:53_________________________________________________i dziękuję osobiście, chociaż Moja Ż już to zrobiła
  14. Klikasz "ODPOWIEDŹ" i masz odnośnik "DODAJ ZDJĘCIE" :notworthy: nie Ci to Bóg wynagrodzi w dzieciach, a żona w łóżku [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________ i co Guru...miałbym tak jechać po robocie
  15. heloł Wieśku [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:34_________________________________________________ Qva...jak tu wkleić zdjęcie :?:
  16. a w zielonym mi do twarzy
  17. w moim przypadku tonie wskazane, pierwsza kontrola drogowa i "gliwicka" w Rybniku wita [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:29_________________________________________________ :gwizdanie:
  18. bym tylko "za cytował" i kropek murowany
  19. ojojojjj...cóż, zdarza się...mi też po robocie nawet wykąpać mi się nie chce
  20. ja jeszcze żadnej nie miałem
  21. i będziesz miał w podpisie >MOJA NIUNIA< i >MOJA KROPA<

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.