Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Od drugiej strony jest mniejszy spad jest takie coś
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wezmę, mam w domu w Świerklanach takie 2,5m podjazdy...musiałem do garażu jakoś wjeżdzać [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 12:34_________________________________________________Tomek...a można, można :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tylko się tak zastanawiam... jak ja tam wjadę i wyjadę z tego parkingu przez "lato" na -70 glebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jak już wiesz jak dojechać, powiedziałeś A to teraz musisz powiedzieć B itd. Widzimy się w next piątek mam na 23 do roboty i max do 21.30 bym był jakby co
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak też zrobimy, bo ja właśnie na ten węzeł skręciłem i 20 min stracone Przecież to cały czas prosta droga, po co jechać gdzieś na lewiznę nie mądruj
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak też zrobimy, bo ja właśnie na ten węzeł skręciłem i 20 min stracone
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty se naigrosz Nie wiem, na Gliwice, Wrocław, Bytom coś jakoś tak ale jak zjedziesz z A1 to potem kierunek Gliwice, Wrocław no przecież napisałeś, że sosnica napisz żeś się tankował jeszcze bo średnią zaniżysz nie no, ale moge napisać, że siusiu po drodze z robiłem [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 12:19_________________________________________________ Nie wiem, na Gliwice, Wrocław, Bytom coś jakoś tak ale jak zjedziesz z A1 to potem kierunek Gliwice, Wrocław z A1 na Gliwice i Centrum musisz się cały czas Grzegorz kierować ,nie tak jak jechaliśmy na wigilię -H4mm3R wtedy trochę pokombinował by po dwupasach się gonić :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aa...google...lepiej jak Ty mi to powiesz...za węzłem sośnica o to mi właśnie chodziło jak się ten węzeł nazywa :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tomek a powiedz mi jak dojechać do gliwic tak łatwo jak "odjechać" który zjazd na a1 zjechać :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Guregoru...cała przyjemność po mojej stronie tomaszstn...no też żałuję, ale jak na pewno będzie okazja, aby zjeść gliwickiego kebaba i dojechałem w 20 min do domu [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 11:48_________________________________________________ Weź nie przesadzaj... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 23:03_________________________________________________ Popieram. Szkoda tylko że Grzesiek musiał tak szybko zmykać bo mógł się załapać na kebabika Grzesiek napisz jak trafiłeś do domu? Wszystko ok? No Grzesiek szkoda bo ty chyba jeszcze nie Wiesz że na gliwickich spotach jest taka tradycja że ten kto pierwszy jedzie do dome jest mega obgadywany i wysmiewany przez całą reszte kolegów którzy zostali.... :polew: :polew: Mario a czy Ty wiesz że również wyszedłeś wcześniej :polew: :polew: :polew: :polew: Jego wszyscy obgadują i wyśmiewają nawet jak jest :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tomaszu...Najlepszego w tyn geburstak :drunk: :drunk: :drunk:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziękuję za wczorajszego spota...wreście tam dotarłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w ten śnieżny dzień
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim tu zgromadzonym [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 13:53_________________________________________________i dziękuję osobiście, chociaż Moja Ż już to zrobiła
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aż się zawstydziłem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Klikasz "ODPOWIEDŹ" i masz odnośnik "DODAJ ZDJĘCIE" :notworthy: nie Ci to Bóg wynagrodzi w dzieciach, a żona w łóżku [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________ i co Guru...miałbym tak jechać po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czekamy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heloł Wieśku [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:34_________________________________________________ Qva...jak tu wkleić zdjęcie :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a w zielonym mi do twarzy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w moim przypadku tonie wskazane, pierwsza kontrola drogowa i "gliwicka" w Rybniku wita [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 17:29_________________________________________________ :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bym tylko "za cytował" i kropek murowany
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ojojojjj...cóż, zdarza się...mi też po robocie nawet wykąpać mi się nie chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze żadnej nie miałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i będziesz miał w podpisie >MOJA NIUNIA< i >MOJA KROPA<