Treść opublikowana przez Polko_V
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
i to mi się bardzo podoba w tym gwincie a co do podskakiwania,zarówno na -70 jak i teraz na "1BA" tego nie ma
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie gadaj..czapeczka jest w deche no nie mówie, że zła bo ja też mam "taka inną"
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
ja go miałem w vw polo fox 86c2f z 1991 roku i nic mi nie podsakiwało :gwizdanie: , było Qrevnie twarde (kręgi powybijane, plomby wypadnięte) do tego dołożyłem... rozpórki przód i tył. I praktycznie prawa fizyki dla mnie nie istniały i po tym zadowoleniu w polo...kupiłem do audi i jest średnio twardy i bardzo przyjemny i też nic nie podskakuje
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w weekend no laki ta czapeczka mnie rozbiła emecjonalnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helołł [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 17:46_________________________________________________ :polew: skubany...ma indywidualny śnieg
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
W imieniu mego pracującego(taaa ) Męża i swoim dzięki za spota:D Ewka:))
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mnie po 4tyg się nie chciało a co dopiero po 10 tyg ja się zbieram a potem do roboty na 21.30
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: łojojojjj...to będzie "boleć"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 18:08_________________________________________________trza się zbierać...na spota
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no "gwiazdo" zapraszamy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tzw. Państwowe Pozwolenie Na Legalne Pierd.olenie a też mam takie...i z tego co pomiętam w trzech egzemplarzach, to podpisywałem- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim o ja pierlole jak to czytałem :polew: co wyście brali...dajcie numer do tego dealera- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:gwizdanie: a mnie biczowali za zdrobnienia :decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a My też- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
23-25.03 Ja jadę na 99% a ile PeLeNów od głowy ?? tak pytam, narazie orientacyjnie- [B5 AHU] Metaliczny dzwięk, jakby tarcie metalu o metal w tylnym prawym kole
sory za ...normalnie zaraz się zrobi tu "klaskacz"...swego czasu taka nutka była myślę, że można zamknąć temat, ale nie usuwać- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim do bukowiny...a kiedy to ?? ...muszę poszukać ...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heloł wszystkim- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszystkim- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
będziecie nie długo słyszeć..."popełnił samobójstwo...ciął się wzdłuż żył..."- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
I wszystko jasne :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: f*ck :!:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie brało to wcale wiecej transferu, chyba ze sie je rozwijalo. dlatego ta emotka , bo nie wiedziałem i się wtrącałem a po drugie...ja na fonie...w Roju sam wiesz jakie tu jest zasięg- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
powiem tak...ja osobiście nie miałem nic do zwijaków ale tak jak pisałeś...ciekawe jakby mieliście Wy...komórkowcy Daniel...dopisz Nas do czwartku o ile mnie nie wykoleją na inną zmianę narazie mam na 21:30 więc półtora godzinki będziemy - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE