Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. i to mi się bardzo podoba w tym gwincie a co do podskakiwania,zarówno na -70 jak i teraz na "1BA" tego nie ma
  2. nie gadaj..czapeczka jest w deche no nie mówie, że zła bo ja też mam "taka inną"
  3. ja go miałem w vw polo fox 86c2f z 1991 roku i nic mi nie podsakiwało :gwizdanie: , było Qrevnie twarde (kręgi powybijane, plomby wypadnięte) do tego dołożyłem... rozpórki przód i tył. I praktycznie prawa fizyki dla mnie nie istniały i po tym zadowoleniu w polo...kupiłem do audi i jest średnio twardy i bardzo przyjemny i też nic nie podskakuje
  4. w weekend no laki ta czapeczka mnie rozbiła emecjonalnie
  5. helołł [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 17:46_________________________________________________ :polew: skubany...ma indywidualny śnieg
  6. W imieniu mego pracującego(taaa ) Męża i swoim dzięki za spota:D Ewka:))
  7. mnie po 4tyg się nie chciało a co dopiero po 10 tyg ja się zbieram a potem do roboty na 21.30
  8. :gwizdanie: łojojojjj...to będzie "boleć"
  9. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 18:08_________________________________________________trza się zbierać...na spota
  10. tzw. Państwowe Pozwolenie Na Legalne Pierd.olenie a też mam takie...i z tego co pomiętam w trzech egzemplarzach, to podpisywałem
  11. wszystkim o ja pierlole jak to czytałem :polew: co wyście brali...dajcie numer do tego dealera
  12. :gwizdanie: a mnie biczowali za zdrobnienia :decayed:
  13. a My też
  14. 23-25.03 Ja jadę na 99% a ile PeLeNów od głowy ?? tak pytam, narazie orientacyjnie
  15. sory za ...normalnie zaraz się zrobi tu "klaskacz"...swego czasu taka nutka była myślę, że można zamknąć temat, ale nie usuwać
  16. wszystkim do bukowiny...a kiedy to ?? ...muszę poszukać ...
  17. wszystkim
  18. będziecie nie długo słyszeć..."popełnił samobójstwo...ciął się wzdłuż żył..."
  19. I wszystko jasne :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: f*ck :!:
  20. Nie brało to wcale wiecej transferu, chyba ze sie je rozwijalo. dlatego ta emotka , bo nie wiedziałem i się wtrącałem a po drugie...ja na fonie...w Roju sam wiesz jakie tu jest zasięg
  21. powiem tak...ja osobiście nie miałem nic do zwijaków ale tak jak pisałeś...ciekawe jakby mieliście Wy...komórkowcy Daniel...dopisz Nas do czwartku o ile mnie nie wykoleją na inną zmianę narazie mam na 21:30 więc półtora godzinki będziemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.