Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: czemu myślisz, że mało...tak normalnie mi się wydaje, jakby to był diesel to mógłbym powiedzieć że mało.Niby serwisowany w aso...jeśli tak to można obejrzeć po vinie co i jak Zgazione auta często mają więcej natrzaskane niż diesle :gwizdanie: No już widzę jak go serwisował w ASO a ten typ instalacji kiedy wprowadzono :?: i kiedy ją założył :?:no wiesz jak napisał, że serwisował to łatwo sprawdzić, a jak ciu*a to już coś nie tak
  2. curva...szfarne to mosz
  3. przy piweczku... ładne stołk i...tylko, że jechałem u m3rvina w jego stołkach i latałem jak szmata w nich (czyt. za chude plecy mam :gwizdanie: ) wolałbym jakieś kubełki materiałowe
  4. przy piwku Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: czemu myślisz, że mało...tak normalnie mi się wydaje, jakby to był diesel to mógłbym powiedzieć że mało.Niby serwisowany w aso...jeśli tak to można obejrzeć po vinie co i jak
  5. pięknie tylko szkoda, że 17 :gwizdanie:
  6. wszystkim kumpel z forum mieszkający 60km od Gliwic [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:28_________________________________________________do dziś nią śmiga to by była walka pokoleń, jakby wszystkie ściągły :decayed:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 12:35_________________________________________________ Postaram się być, wezmę kawałek kija na sprzęgło, cegłę na gaz i też się przejadę B8 :naughty: to się nazywa prawdziwy akt desperacji
  7. w te święta...bez grama śniegu
  8. a jak przy stole, to jeszcze poszły by w ruch [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:52_________________________________________________ łojojojj... ale małe klepanie i będzie jak nówka...tak jak w pewnym kabarecie...tylko nie pamiętam którym ..."szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla " ... a tak szczerze...nie wygląda źle [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:54_________________________________________________a tak wogóle dzień dobry
  9. wszystkim przeżartym w te święta
  10. no też fakt... :gwizdanie:a ja do kościoła
  11. i jeśli się mogę jeszcze wtrącić ....
  12. Danielll...29 a nie 22 :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 22:59_________________________________________________ tiaa...efekt Axe działa...upadają nawet anioły :polew:
  13. no to ja się piszę a moja żonka jeszcze nie wie, zle zapewne też pojedzie
  14. takie jakie chciałem...takie jak kiedyś produkowali z miedzianymi grotami...
  15. małe przeoczenie w anglu a tak wracając do tego, to tak jak hammer powiedział, więcej fot, to się coś zrobi [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 22:44_________________________________________________wiesz...jak nie miałem porządnej lutownicy...to dziś dostałem dwie
  16. dlatego miałem tylko 4 z angla :gwizdanie:
  17. no Tomek nie wiem jak do innych ale do mnie życzenia dotarły [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 22:36_________________________________________________ :polew: a Ty z czego piejesz :gwizdanie: Kombinuj kombinuj, ja tam pod wszystko nie podkladam głowy bo bedzie tylko na mnie jak coś nie pójdzie Ja w ten czwartek bede po 21 chyba ze mi sie uda wczesniej wyrwać. [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:24_________________________________________________ Mówiłem Ci że stara pupa jesteś toś słuchać nie chciał :polew: 1. "you take to me :?: " 2.
  18. no wiem...ale by musiał by mieć coś takiego na uwadze [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:19_________________________________________________ja pierdziu...ale ja mam zakola [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:20_________________________________________________haa...zaraz będzie wieczerza :dance:
  19. Danielu...byś chyba musiał coś pokombinować nad jakąś mini galerią z fotkami ze spotów [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:17_________________________________________________ :polew: a Ty z czego piejesz :gwizdanie:
  20. ja narazie wymiękam...muszę coś wszamać [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:15_________________________________________________oooo...i fotki się znalazły
  21. Ostatnio chyba wychodzi mi to najlepiej patrzac po wpisach na forum :polew:
  22. dziś wreście umyłem furmanki...obie ale audi to dwa razy trzebabyło myć :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.