Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: czemu myślisz, że mało...tak normalnie mi się wydaje, jakby to był diesel to mógłbym powiedzieć że mało.Niby serwisowany w aso...jeśli tak to można obejrzeć po vinie co i jak Zgazione auta często mają więcej natrzaskane niż diesle :gwizdanie: No już widzę jak go serwisował w ASO a ten typ instalacji kiedy wprowadzono :?: i kiedy ją założył :?:no wiesz jak napisał, że serwisował to łatwo sprawdzić, a jak ciu*a to już coś nie tak
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
curva...szfarne to mosz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
przy piweczku... ładne stołk i...tylko, że jechałem u m3rvina w jego stołkach i latałem jak szmata w nich (czyt. za chude plecy mam :gwizdanie: ) wolałbym jakieś kubełki materiałowe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przy piwku Mało dobrych zdjęć, autko ma nalatane trochę kilosów nie był bym pewny czy tylko tyle :?: czemu myślisz, że mało...tak normalnie mi się wydaje, jakby to był diesel to mógłbym powiedzieć że mało.Niby serwisowany w aso...jeśli tak to można obejrzeć po vinie co i jak
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i po świętach dobranoc
-
[B5 AAH] Zielone A4 by Bartek-skom Bixenon Skóra 17" nowe fotki
pięknie tylko szkoda, że 17 :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tyś jest w orange ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim kumpel z forum mieszkający 60km od Gliwic [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 20:28_________________________________________________do dziś nią śmiga to by była walka pokoleń, jakby wszystkie ściągły :decayed:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 12:35_________________________________________________ Postaram się być, wezmę kawałek kija na sprzęgło, cegłę na gaz i też się przejadę B8 :naughty: to się nazywa prawdziwy akt desperacji
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w te święta...bez grama śniegu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a jak przy stole, to jeszcze poszły by w ruch [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:52_________________________________________________ łojojojj... ale małe klepanie i będzie jak nówka...tak jak w pewnym kabarecie...tylko nie pamiętam którym ..."szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla " ... a tak szczerze...nie wygląda źle [br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 11:54_________________________________________________a tak wogóle dzień dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wszystkim przeżartym w te święta
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no też fakt... :gwizdanie:a ja do kościoła
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i jeśli się mogę jeszcze wtrącić ....
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Danielll...29 a nie 22 :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 22:59_________________________________________________ tiaa...efekt Axe działa...upadają nawet anioły :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Anielu...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to ja się piszę a moja żonka jeszcze nie wie, zle zapewne też pojedzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
takie jakie chciałem...takie jak kiedyś produkowali z miedzianymi grotami...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
małe przeoczenie w anglu a tak wracając do tego, to tak jak hammer powiedział, więcej fot, to się coś zrobi [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 22:44_________________________________________________wiesz...jak nie miałem porządnej lutownicy...to dziś dostałem dwie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dlatego miałem tylko 4 z angla :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Tomek nie wiem jak do innych ale do mnie życzenia dotarły [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 22:36_________________________________________________ :polew: a Ty z czego piejesz :gwizdanie: Kombinuj kombinuj, ja tam pod wszystko nie podkladam głowy bo bedzie tylko na mnie jak coś nie pójdzie Ja w ten czwartek bede po 21 chyba ze mi sie uda wczesniej wyrwać. [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:24_________________________________________________ Mówiłem Ci że stara pupa jesteś toś słuchać nie chciał :polew: 1. "you take to me :?: " 2.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no wiem...ale by musiał by mieć coś takiego na uwadze [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:19_________________________________________________ja pierdziu...ale ja mam zakola [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:20_________________________________________________haa...zaraz będzie wieczerza :dance:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Danielu...byś chyba musiał coś pokombinować nad jakąś mini galerią z fotkami ze spotów [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:17_________________________________________________ :polew: a Ty z czego piejesz :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja narazie wymiękam...muszę coś wszamać [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 18:15_________________________________________________oooo...i fotki się znalazły
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ostatnio chyba wychodzi mi to najlepiej patrzac po wpisach na forum :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dziś wreście umyłem furmanki...obie ale audi to dwa razy trzebabyło myć :gwizdanie: