Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a wiesz czym się najlepiej bokiem latało... ...starym poczciwym maluszkiem...tam to był...szał pał, świst piz*
  2. i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola wiem, że głupio to zabrzmi...ale lata praktyki, przed audi się latało bokiem różnymi autami bez elektroniki (i chwała za to) i jeszcze (odpukać) żaden rów mnie nie przywitał [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:06_________________________________________________ale oczywiście...co Q to Q
  3. przy Q wystarczy rzucić kierownicą i do pieca dołożyć a na ośce tylko skęcić i "kapęńkę" pociągnąć i już śmigasz boczkiem...zresztą co ja będę mówił "staremu wydze"
  4. Mario...powiem tak...ze 150 Qcy myślę, że by mi wystarczyło do sprawnego przemieszczania się ze punktu A do punktu B [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:56_________________________________________________ :polew: ja normalnie zawrocilem, na horyzoncie gnal passat b6 i juz mnie poganial a co dopiero jakbym slizgiem tam wpadl, poza tym jak wczesniej pisalem, mam uraz to byś pojechał po bandzie
  5. normalnie, muszę przyznać...pięknie żem to zrobił a tak poza tym...Artur...zawsze jak jest okazja to za "wajchę" chwytam [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:53_________________________________________________ se powiedział...nie jedzie byłem wcześniej ale musiałem moje dziewczyny poprzytulać bo mnie prawie nie widują to się ceni
  6. no nie gadaj, żeś dopiero tera dojechałeś ??
  7. no właśnie ale i My też się kapieńkę spóźnili [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________Mario...ale te Twoje cyferki Leon Top Sport 171,6 BHP 373,7 Nm :slina: mm...
  8. a nie gadaj Daniel, bo parę osób miało lekki poślizg :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:43_________________________________________________ale dotarli
  9. Mysle tak 17:15 z Knurowa ... lubie byc punktualnie.. :gwizdanie: Dzis zes mial poslizg no nic to widzimy sie w Gl. bo my bedziemy ok 18:30 bo ja do 17 robie Wiem wiem 20 min spóźnienia... gniotłem ile moglem ale była mgła na A1 i wypadek na A4 i do tego praca ... ;( ale wszystko sie skonczyło OK i ... :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: i to się liczy
  10. ładnie by leżało, ale bierz 18" bo musiałbyś porządnie zglebić aby jakoś wyglądało
  11. z tej mocy,aż go wessało w siedzenia : :polew: A juz myślałem że znów stały na Palowicach ... [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:31_________________________________________________normalnie czekam na ciętą ropostę :decayed:
  12. z tej mocy,aż go wessało w siedzenia :
  13. ee...za długo wspominasz dawne dzieje
  14. Gdyby nie elektronika to juz dawno jestes w barierze wypraszam sobie...elektronika była wyłączona [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:16_________________________________________________ja w ogóle nie lubię elektronicznych wspomagaczy
  15. właśnie...moja żona mi coś wspominała na spocie, że kupiła jakieś piwo... :decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________jak obstawiacie...kto będzie ostatni :gwizdanie:
  16. Qrcze muszę nadrobić spam...ale to chyba jutro :gwizdanie:
  17. f*ck...musiałeś mnie zdołować
  18. no Danielom...tak się driftuje i opony piszczały
  19. dziękujemy za spota i chyba nie będziemy pissdami, bo nie jesteśmy ostatni
  20. ja się kładę spać...dziś jestem jakoś wyjątkowo padnięty dobranoc
  21. chciałbym mieć takiego golasa :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:26_________________________________________________czy ktoś ma jakąś wiarygodną prognozę ppogody, bo co stronka z pogodą to inaczej :?:
  22. Polko_V odpowiedział(a) na ynos temat w Audi A4 B5
    no nie gadaj,że tam takie coś wyszło... :gwizdanie: aż się przyjrzę u siebie
  23. po robocie [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________relaX na forum przy piffku [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:05_________________________________________________ To masz powód do dumy ależ żeś pojachał po bandzie...prawie jak "tokio drift"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.