Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a wiesz czym się najlepiej bokiem latało... ...starym poczciwym maluszkiem...tam to był...szał pał, świst piz*
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola wiem, że głupio to zabrzmi...ale lata praktyki, przed audi się latało bokiem różnymi autami bez elektroniki (i chwała za to) i jeszcze (odpukać) żaden rów mnie nie przywitał [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:06_________________________________________________ale oczywiście...co Q to Q
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
przy Q wystarczy rzucić kierownicą i do pieca dołożyć a na ośce tylko skęcić i "kapęńkę" pociągnąć i już śmigasz boczkiem...zresztą co ja będę mówił "staremu wydze"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mario...powiem tak...ze 150 Qcy myślę, że by mi wystarczyło do sprawnego przemieszczania się ze punktu A do punktu B [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:56_________________________________________________ :polew: ja normalnie zawrocilem, na horyzoncie gnal passat b6 i juz mnie poganial a co dopiero jakbym slizgiem tam wpadl, poza tym jak wczesniej pisalem, mam uraz to byś pojechał po bandzie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
normalnie, muszę przyznać...pięknie żem to zrobił a tak poza tym...Artur...zawsze jak jest okazja to za "wajchę" chwytam [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:53_________________________________________________ se powiedział...nie jedzie byłem wcześniej ale musiałem moje dziewczyny poprzytulać bo mnie prawie nie widują to się ceni
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie gadaj, żeś dopiero tera dojechałeś ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie ale i My też się kapieńkę spóźnili [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________Mario...ale te Twoje cyferki Leon Top Sport 171,6 BHP 373,7 Nm :slina: mm...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a nie gadaj Daniel, bo parę osób miało lekki poślizg :gwizdanie: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:43_________________________________________________ale dotarli
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Mysle tak 17:15 z Knurowa ... lubie byc punktualnie.. :gwizdanie: Dzis zes mial poslizg no nic to widzimy sie w Gl. bo my bedziemy ok 18:30 bo ja do 17 robie Wiem wiem 20 min spóźnienia... gniotłem ile moglem ale była mgła na A1 i wypadek na A4 i do tego praca ... ;( ale wszystko sie skonczyło OK i ... :gwizdanie: :oklaski: :oklaski: i to się liczy
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
ładnie by leżało, ale bierz 18" bo musiałbyś porządnie zglebić aby jakoś wyglądało
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
z tej mocy,aż go wessało w siedzenia : :polew: A juz myślałem że znów stały na Palowicach ... [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:31_________________________________________________normalnie czekam na ciętą ropostę :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
z tej mocy,aż go wessało w siedzenia :
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ee...za długo wspominasz dawne dzieje
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Gdyby nie elektronika to juz dawno jestes w barierze wypraszam sobie...elektronika była wyłączona [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:16_________________________________________________ja w ogóle nie lubię elektronicznych wspomagaczy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
właśnie...moja żona mi coś wspominała na spocie, że kupiła jakieś piwo... :decayed:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 23:02_________________________________________________jak obstawiacie...kto będzie ostatni :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba jest :gwizdanie: ...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Qrcze muszę nadrobić spam...ale to chyba jutro :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
f*ck...musiałeś mnie zdołować
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Danielom...tak się driftuje i opony piszczały
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dziękujemy za spota i chyba nie będziemy pissdami, bo nie jesteśmy ostatni
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja się kładę spać...dziś jestem jakoś wyjątkowo padnięty dobranoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chciałbym mieć takiego golasa :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:26_________________________________________________czy ktoś ma jakąś wiarygodną prognozę ppogody, bo co stronka z pogodą to inaczej :?:
-
[ALL B5] Problem z rdzą
no nie gadaj,że tam takie coś wyszło... :gwizdanie: aż się przyjrzę u siebie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
po robocie [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:02_________________________________________________relaX na forum przy piffku [br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 22:05_________________________________________________ To masz powód do dumy ależ żeś pojachał po bandzie...prawie jak "tokio drift"