Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no nie Artur...Daniel potrafi wQrvić człowieka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:57_________________________________________________mnie już żołądek do kręgosłupa przyrasta :gwizdanie:
  2. My ależ skąd [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:51_________________________________________________yhyy...Miszka wejdzie i baty będą
  3. Qrcze jaki ja jestem głodny... kiedy ta kolacja będzie [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:49_________________________________________________a ile prezentów jest pod choinką
  4. też życzę Wszystkiego Najwspanialszego na ten święta
  5. cały czas się z tego śmieję :polew: wreście nadrobiony spam... [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________a tak nie pozornie wygłąda
  6. przyłączam się, bo wymienia się kompletami tzn. ćwiartkami (powiedzmy taka nie pisana reguła) np. jeden górny tylny i przedni z tej jednej strony
  7. Panowie muszę przeprosić, że mnie nie było, ale musiałem iść na 17.30 do roboty ;( a przy okazji... "z każdemu z osobna" ,bo jakaś wena twórcza mnie naszła i coś takiego ułożyłem Aby auto Ci zawsze jechało, paliwo się w baku przelewało. A drogi nasze były równe, i z dnia na dzień roboty nie trudne. Kasy było od groma, poprostu...szczęścia wśród rodzinnego grona WESOŁYCH ŚWIĄT
  8. I tu się zgadzam jak najbardziej [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 01:06_________________________________________________ No nie wytrzyma Przecież identyczny pasek jest w 2.0 TDI 140 PS i tym ze 170 PS Teorie to Wy macie z palca albo z kosmosu Pisałem , już trzeba czasami "pomyśleć" ... i wcale nie mam na myśli , że Hammerowi pasek jebnął bo nie myślałe , zdarzyło sie i uj , ale Ty /Wy przytaczacie takie różne "hardcorowe" przykłady ... nie wiem czy ma ten sam czy nie...Wy macie etki i jesteście "panami"dobra ja mam swoje teorie...Ty masz swoje :gwizdanie: ,bo nie powiem nie znam się czy ten pasek pasuje z tego modelu do tego, bo nie mam etki :gwizdanie: Ale jestem ciekaw czy Ty byś rozłożył i złożył silnik tymi swoimi teoriami książkowymi a ja ze swoimi praktycznymi :gwizdanie: dobra kładę się spać...dobranoc
  9. a tym bardziej, jak auto jest dłubnięte na moc, to tym bardziej choćby uj na uju stanął nie wytrzyma tego przebiegu co ma [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 01:05_________________________________________________ ja to zauważam po oponach :polew: :polew: u mnie opony to tak na dwa sezony :gwizdanie:
  10. nie to nie Twoja wina...ale drażni mnie gadka, że ma wytrzymać tyle i kropka i nie ważne czy z głową czy bez do "materiału" nie wejdziesz, wystarczy wada produkcyjna i pasek nawet za "milion" złotych szlag trafi...poprostu zdarzyło się i trudno. Bo w poprzednim aucie miałem wymieniany rozrząd...nówka i ori (zawsze kupuję ori albo najlepsze zamienniki) i co 5000km, dobrze widzisz 5tkm i pasek szlag trafił...i głowica poszła się je*ać :gwizdanie:
  11. Teraz troszkę już "odbiegacie" od tematu Po drugie "co ma piernik do wiatraka" Pasek ma tyle wytrzymać i uj , obojętnie jak się jeździ ... Po trzecie trzeba też czasami "mieć łeb na karku i pomyśleć" o tym mówię...to tak samo jakbyś powiedział, że silnik ma wytrzymać tyle i uj nie zależnie jak się jeździ
  12. nikt tego nie zrozumie co Ty gadasz robert. bo zaprzeczasz wszystkim teoria o zmęczeniu materiału...każdy dosłownie każdy pasek skraca swoją żywotność przez to jak go "traktujesz" tzn ja jeździsz. Czym ostrzejszy tryb jazdy tym gorzej dla paska a nie że napisałeś, że ma wytrzymać tyle i kropka :gwizdanie: ...daj se powiedzieć, są też ludzie co robią całe życie przy tm i nie mówię o sobie, bo np mój ojciec roni więcej lat przy autach niż ty masz lat na karku
  13. Teraz troszkę już "odbiegacie" od tematu Po drugie "co ma piernik do wiatraka" Pasek ma tyle wytrzymać i uj , obojętnie jak się jeździ ... Po trzecie trzeba też czasami "mieć łeb na karku i pomyśleć" jestem w stanie się nie zgodzić i o skrzynkę dobrej wódki założyć ,że się za***iście pomyliłeś w tym momencie :gwizdanie: dokładnie każde właczenie i wyłączenie silnika i charakterystyka jazdy (ostry styl) skraca żywotność paska, turbiny, silnika itd
  14. Teraz troszkę już "odbiegacie" od tematu Po drugie "co ma piernik do wiatraka" Pasek ma tyle wytrzymać i uj , obojętnie jak się jeździ ... Po trzecie trzeba też czasami "mieć łeb na karku i pomyśleć" no dobra to inne porównanie...daj w pi*dę zimnemu silnikowi a rozgrzanemu i ciekawe co dłużej wytrzyma, a przecież to i to wg Twojej teori ma wytrzymać tyle samo :gwizdanie:
  15. dlatego ja już myślę o zmianie swojego, a niby za rok by to wypadało :gwizdanie: No właśnie ale jeszcze młody jesteś a co zaprzeczysz,że się Daniel myli :gwizdanie:
  16. no fakt...komkretne zapier**lani, skraca żwotność rozrządu :gwizdanie:
  17. dobranoc [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: bo to jakby nie ten temat , nie to forum :decayed: :decayed: :decayed: e tam...przecież to jest forum o kwiatkach
  18. Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz ? u mnie nie było, że w sobotę se rozbiorę auto :gwizdanie: i coś podłubię no dobrze,żeby nie było że o Twoim też nie gadamy, to napiszę ładnego masz leona [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:30_________________________________________________ w audi muszę poprawić konserwację, bo w nie których miejscach jej brakuje
  19. a ponadto przez zimę dostaję "dwie lewe ręce" [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:24_________________________________________________ Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz ? jak to mówisz...czytaj ze zrozumieniem :gwizdanie: ...teraz mogę sobie pozwolić i poplanować, a tak zawsze było albo ja do roboty albo Ewka do szkoły i auto musi chodzić [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:26_________________________________________________i przez przerwę świąteczną (bo mam wolne) egr zakończy swoje istnienie
  20. i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola przynajmniej do najbliższego znaku :polew: :polew: :polew: masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa... z przed kilku lat coś mi świta, coś o czym mówiłeś nie dawno [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________ też wiem, wiem, że żartowałeś [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________a co mojej bryczki i kombinacji nad mocą...to jakby mi się udało jakieś ładne większe turbulum i większy icek w ładnej cenie złapać, to by się coś pokombinowało :gwizdanie: ale niestety...narazie są inne wydatki Ty nie masz kiedy egr-a wyczyscic i zaslepic a o modach na moc myslisz :polew: słuchaj...teraz mam dwie furmanki...więc jedna może iśc w chwilowy odstój
  21. też wiem, wiem, że żartowałeś [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________a co mojej bryczki i kombinacji nad mocą...to jakby mi się udało jakieś ładne większe turbulum i większy icek w ładnej cenie złapać, to by się coś pokombinowało :gwizdanie: ale niestety...narazie są inne wydatki
  22. ta felga ale w min 18'' , bo tak jak pisałem...17'''by trzeba było porządnie zglebić :gwizdanie:
  23. i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola przynajmniej do najbliższego znaku :polew: :polew: :polew: masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa... :gwizdanie: takimi z Q można pełne manewry robić między innymi bryczkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.