Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie Artur...Daniel potrafi wQrvić człowieka [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:57_________________________________________________mnie już żołądek do kręgosłupa przyrasta :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
szczęściarz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
My ależ skąd [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:51_________________________________________________yhyy...Miszka wejdzie i baty będą
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Qrcze jaki ja jestem głodny... kiedy ta kolacja będzie [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:49_________________________________________________a ile prezentów jest pod choinką
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
miszka...rzecz jasna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
też życzę Wszystkiego Najwspanialszego na ten święta
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
cały czas się z tego śmieję :polew: wreście nadrobiony spam... [br]Dopisany: 24 Grudzień 2011, 17:44_________________________________________________a tak nie pozornie wygłąda
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
przyłączam się, bo wymienia się kompletami tzn. ćwiartkami (powiedzmy taka nie pisana reguła) np. jeden górny tylny i przedni z tej jednej strony
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Panowie muszę przeprosić, że mnie nie było, ale musiałem iść na 17.30 do roboty ;( a przy okazji... "z każdemu z osobna" ,bo jakaś wena twórcza mnie naszła i coś takiego ułożyłem Aby auto Ci zawsze jechało, paliwo się w baku przelewało. A drogi nasze były równe, i z dnia na dzień roboty nie trudne. Kasy było od groma, poprostu...szczęścia wśród rodzinnego grona WESOŁYCH ŚWIĄT
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I tu się zgadzam jak najbardziej [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 01:06_________________________________________________ No nie wytrzyma Przecież identyczny pasek jest w 2.0 TDI 140 PS i tym ze 170 PS Teorie to Wy macie z palca albo z kosmosu Pisałem , już trzeba czasami "pomyśleć" ... i wcale nie mam na myśli , że Hammerowi pasek jebnął bo nie myślałe , zdarzyło sie i uj , ale Ty /Wy przytaczacie takie różne "hardcorowe" przykłady ... nie wiem czy ma ten sam czy nie...Wy macie etki i jesteście "panami"dobra ja mam swoje teorie...Ty masz swoje :gwizdanie: ,bo nie powiem nie znam się czy ten pasek pasuje z tego modelu do tego, bo nie mam etki :gwizdanie: Ale jestem ciekaw czy Ty byś rozłożył i złożył silnik tymi swoimi teoriami książkowymi a ja ze swoimi praktycznymi :gwizdanie: dobra kładę się spać...dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a tym bardziej, jak auto jest dłubnięte na moc, to tym bardziej choćby uj na uju stanął nie wytrzyma tego przebiegu co ma [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 01:05_________________________________________________ ja to zauważam po oponach :polew: :polew: u mnie opony to tak na dwa sezony :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie to nie Twoja wina...ale drażni mnie gadka, że ma wytrzymać tyle i kropka i nie ważne czy z głową czy bez do "materiału" nie wejdziesz, wystarczy wada produkcyjna i pasek nawet za "milion" złotych szlag trafi...poprostu zdarzyło się i trudno. Bo w poprzednim aucie miałem wymieniany rozrząd...nówka i ori (zawsze kupuję ori albo najlepsze zamienniki) i co 5000km, dobrze widzisz 5tkm i pasek szlag trafił...i głowica poszła się je*ać :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz troszkę już "odbiegacie" od tematu Po drugie "co ma piernik do wiatraka" Pasek ma tyle wytrzymać i uj , obojętnie jak się jeździ ... Po trzecie trzeba też czasami "mieć łeb na karku i pomyśleć" o tym mówię...to tak samo jakbyś powiedział, że silnik ma wytrzymać tyle i uj nie zależnie jak się jeździ
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nikt tego nie zrozumie co Ty gadasz robert. bo zaprzeczasz wszystkim teoria o zmęczeniu materiału...każdy dosłownie każdy pasek skraca swoją żywotność przez to jak go "traktujesz" tzn ja jeździsz. Czym ostrzejszy tryb jazdy tym gorzej dla paska a nie że napisałeś, że ma wytrzymać tyle i kropka :gwizdanie: ...daj se powiedzieć, są też ludzie co robią całe życie przy tm i nie mówię o sobie, bo np mój ojciec roni więcej lat przy autach niż ty masz lat na karku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz troszkę już "odbiegacie" od tematu Po drugie "co ma piernik do wiatraka" Pasek ma tyle wytrzymać i uj , obojętnie jak się jeździ ... Po trzecie trzeba też czasami "mieć łeb na karku i pomyśleć" jestem w stanie się nie zgodzić i o skrzynkę dobrej wódki założyć ,że się za***iście pomyliłeś w tym momencie :gwizdanie: dokładnie każde właczenie i wyłączenie silnika i charakterystyka jazdy (ostry styl) skraca żywotność paska, turbiny, silnika itd
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz troszkę już "odbiegacie" od tematu Po drugie "co ma piernik do wiatraka" Pasek ma tyle wytrzymać i uj , obojętnie jak się jeździ ... Po trzecie trzeba też czasami "mieć łeb na karku i pomyśleć" no dobra to inne porównanie...daj w pi*dę zimnemu silnikowi a rozgrzanemu i ciekawe co dłużej wytrzyma, a przecież to i to wg Twojej teori ma wytrzymać tyle samo :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dlatego ja już myślę o zmianie swojego, a niby za rok by to wypadało :gwizdanie: No właśnie ale jeszcze młody jesteś a co zaprzeczysz,że się Daniel myli :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no fakt...komkretne zapier**lani, skraca żwotność rozrządu :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:32_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: bo to jakby nie ten temat , nie to forum :decayed: :decayed: :decayed: e tam...przecież to jest forum o kwiatkach
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz ? u mnie nie było, że w sobotę se rozbiorę auto :gwizdanie: i coś podłubię no dobrze,żeby nie było że o Twoim też nie gadamy, to napiszę ładnego masz leona [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:30_________________________________________________ w audi muszę poprawić konserwację, bo w nie których miejscach jej brakuje
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a ponadto przez zimę dostaję "dwie lewe ręce" [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:24_________________________________________________ Weź nie pier*ol , kilka dni i juz usprawiedliwienia szukasz ? jak to mówisz...czytaj ze zrozumieniem :gwizdanie: ...teraz mogę sobie pozwolić i poplanować, a tak zawsze było albo ja do roboty albo Ewka do szkoły i auto musi chodzić [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:26_________________________________________________i przez przerwę świąteczną (bo mam wolne) egr zakończy swoje istnienie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola przynajmniej do najbliższego znaku :polew: :polew: :polew: masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa... z przed kilku lat coś mi świta, coś o czym mówiłeś nie dawno [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________ też wiem, wiem, że żartowałeś [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________a co mojej bryczki i kombinacji nad mocą...to jakby mi się udało jakieś ładne większe turbulum i większy icek w ładnej cenie złapać, to by się coś pokombinowało :gwizdanie: ale niestety...narazie są inne wydatki Ty nie masz kiedy egr-a wyczyscic i zaslepic a o modach na moc myslisz :polew: słuchaj...teraz mam dwie furmanki...więc jedna może iśc w chwilowy odstój
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
też wiem, wiem, że żartowałeś [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:16_________________________________________________a co mojej bryczki i kombinacji nad mocą...to jakby mi się udało jakieś ładne większe turbulum i większy icek w ładnej cenie złapać, to by się coś pokombinowało :gwizdanie: ale niestety...narazie są inne wydatki
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
ta felga ale w min 18'' , bo tak jak pisałem...17'''by trzeba było porządnie zglebić :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i dopoki przod nie lapnie ciagu lecisz jak szmata, przy q pelna kontrola przynajmniej do najbliższego znaku :polew: :polew: :polew: masz jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa... :gwizdanie: takimi z Q można pełne manewry robić między innymi bryczkami