Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc - odczekam jeszcze 15 min dla pewności czy poszedłeś spać i coś jeszcze napisze :polew: jaki przezorny dobranoc
-
AEB Avant - granatowy przemieszczacz Wujka Kamila...
co tema t to temat, ale sam żeś podkusił taką bestią wątek
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc Tobie też dobranoc
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
za pasażera możesz w każdej chwili - a za kierownicą mam jeszcze na zlota w maju jakiś wolny termin - reszta obsadzone.Żonka mi nie pozwala jak za dużo daje pośmigać B8 :decayed: dobree...bo siedzieć już siedziałem, ale nie jechałem :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: swoją drogą zmieniłbyś już przyśpiewke, stać Cie na więcej :decayed: Magda to Magda tamto... wiem że mi zazdrościsz nie Tobie zazdroszczę a jej współczuję A tak na serio to laskę masz rzadko się takie spotyka żeby laska miała swoje zdanie i jak to się mówi miała jaja W Bukowinie zaledwie 15min się widzieliśmy a już mi powiedziała że mam jej dać godzinkę a stworzy warunki żebyśmy się razem zabawili tylko spławi tego buraka - troszkę mnie w tedy oszukała bo już po 40min. była wolna no ale.......................widocznie jej zależało :polew: nie no...czyste chO_oje proszę księdza :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
te.. :baseball: na te..to tramwaj staje w Krakowie jak to było w tym filmie "job"...: "grozisz mi..."
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
nie ma problemu - od tego między innymi są zloty :good: trzymam za slowo tylko się przypomnij o to sie nie musisz martwic hehe o niego się nie musisz martwić, to masz pewniejsze niż piekło :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a to czy ja też będę chociaż za pasażera :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Qrde...tak patrzę i już macie 4683 stronę...ciekawe co będzie organizowane na 5000 :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aaa...toś się Seves wytłumaczył
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie powiem, że nie...miesce chyba takie, że raczej nie ma sposobu zabłądzić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no kurde...postaram się tam zawitać jutro
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tyś dopiero dojechał seves :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________ ja yhyymm...a potem prześcieradło mokre,ja już nie będę spać a Ty... :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ooo...i ta wersja mi się bardziej podoba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a przywitam się
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bo wiedział, ze jak tego nie zrobi to nie ma co pokazywać się więcej na spotach :polew: a co mi zrobisz? Mam nadzieję że nie to co Puckowi ykkkhyymm... dziwnie to brzmi i też dziwnie wyglądało :polew: :polew: :polew: :polew: zdradzcie szczegóły :naughty: o co kaman ?? Jak byśmy Ci powiedzieli to musieli byśmy Cię potem zabić zabić wolałbym aby ZAPIĆ
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hmmm.. a u mnie w klimatroniku temperatura tylko do 28 chyba... a u Ciebie 260 stopni... szacun Miron pewnie masz pakiet sauna Swoją drogą też jestem ciekaw jak jedzie się 260 trzymając takie cieńkie kółko kierownicy, ja bym sie bał że się wyślizgnie z rąk trzeba mieć jaja no nie [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________ Bo wiedział, ze jak tego nie zrobi to nie ma co pokazywać się więcej na spotach :polew: a co mi zrobisz? Mam nadzieję że nie to co Puckowi ykkkhyymm... dziwnie to brzmi i też dziwnie wyglądało :polew: :polew: :polew: :polew: zdradzcie szczegóły :naughty: o co kaman ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja przy moich 221 i ni cholera dalej nie pójdzie to obawiam się, aby korbą w pysk nie dostać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no i widzisz jak wyżej napisał...i jak się tu nie wQrfić ...no i trzeba tam jechać i obadać :gwizdanie: Kurna i zaś całą noc trzeba będzie PW do ludzi wysyłać, żeby jutro jakaś frekwencja była :polew: żeby nie było siary, że żory przyjeżdzają a tu 5 aut z czego 3 na "zakupy idą"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Bo wiedział, ze jak tego nie zrobi to nie ma co pokazywać się więcej na spotach :polew: a co mi zrobisz? Mam nadzieję że nie to co Puckowi ykkkhyymm... dziwnie to brzmi
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no i widzisz jak wyżej napisał...i jak się tu nie wQrfić ...no i trzeba tam jechać i obadać :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie gadaj ,że już majaczy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a właśnie...piffko w barku jest...i będzie ppsssyyyt
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja przyjadę a pięć furmanek tam będzie a z czego 3 to ludzie na zakupy przyjadą z drugiej strony myślę, że nie będzie tak źle ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Guru...normalnie tym stwierdzeniem, żeś mnie z irytował...i tym bardziej będę szukał czasu aby tam jutro zawitać :gwizdanie: :decayed: