Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. dobranoc - odczekam jeszcze 15 min dla pewności czy poszedłeś spać i coś jeszcze napisze :polew: jaki przezorny dobranoc
  2. co tema t to temat, ale sam żeś podkusił taką bestią wątek
  3. za pasażera możesz w każdej chwili - a za kierownicą mam jeszcze na zlota w maju jakiś wolny termin - reszta obsadzone.Żonka mi nie pozwala jak za dużo daje pośmigać B8 :decayed: dobree...bo siedzieć już siedziałem, ale nie jechałem :gwizdanie:
  4. fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: swoją drogą zmieniłbyś już przyśpiewke, stać Cie na więcej :decayed: Magda to Magda tamto... wiem że mi zazdrościsz nie Tobie zazdroszczę a jej współczuję A tak na serio to laskę masz rzadko się takie spotyka żeby laska miała swoje zdanie i jak to się mówi miała jaja W Bukowinie zaledwie 15min się widzieliśmy a już mi powiedziała że mam jej dać godzinkę a stworzy warunki żebyśmy się razem zabawili tylko spławi tego buraka - troszkę mnie w tedy oszukała bo już po 40min. była wolna no ale.......................widocznie jej zależało :polew: nie no...czyste chO_oje proszę księdza :polew:
  5. te.. :baseball: na te..to tramwaj staje w Krakowie jak to było w tym filmie "job"...: "grozisz mi..."
  6. nie ma problemu - od tego między innymi są zloty :good: trzymam za slowo tylko się przypomnij o to sie nie musisz martwic hehe o niego się nie musisz martwić, to masz pewniejsze niż piekło :decayed:
  7. a to czy ja też będę chociaż za pasażera :decayed:
  8. Qrde...tak patrzę i już macie 4683 stronę...ciekawe co będzie organizowane na 5000 :gwizdanie:
  9. aaa...toś się Seves wytłumaczył
  10. no nie powiem, że nie...miesce chyba takie, że raczej nie ma sposobu zabłądzić
  11. nie no kurde...postaram się tam zawitać jutro
  12. tyś dopiero dojechał seves :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:45_________________________________________________ ja yhyymm...a potem prześcieradło mokre,ja już nie będę spać a Ty... :gwizdanie: :polew:
  13. ooo...i ta wersja mi się bardziej podoba
  14. Bo wiedział, ze jak tego nie zrobi to nie ma co pokazywać się więcej na spotach :polew: a co mi zrobisz? Mam nadzieję że nie to co Puckowi ykkkhyymm... dziwnie to brzmi i też dziwnie wyglądało :polew: :polew: :polew: :polew: zdradzcie szczegóły :naughty: o co kaman ?? Jak byśmy Ci powiedzieli to musieli byśmy Cię potem zabić zabić wolałbym aby ZAPIĆ
  15. hmmm.. a u mnie w klimatroniku temperatura tylko do 28 chyba... a u Ciebie 260 stopni... szacun Miron pewnie masz pakiet sauna Swoją drogą też jestem ciekaw jak jedzie się 260 trzymając takie cieńkie kółko kierownicy, ja bym sie bał że się wyślizgnie z rąk trzeba mieć jaja no nie [br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________ Bo wiedział, ze jak tego nie zrobi to nie ma co pokazywać się więcej na spotach :polew: a co mi zrobisz? Mam nadzieję że nie to co Puckowi ykkkhyymm... dziwnie to brzmi i też dziwnie wyglądało :polew: :polew: :polew: :polew: zdradzcie szczegóły :naughty: o co kaman ??
  16. ja przy moich 221 i ni cholera dalej nie pójdzie to obawiam się, aby korbą w pysk nie dostać
  17. no i widzisz jak wyżej napisał...i jak się tu nie wQrfić ...no i trzeba tam jechać i obadać :gwizdanie: Kurna i zaś całą noc trzeba będzie PW do ludzi wysyłać, żeby jutro jakaś frekwencja była :polew: żeby nie było siary, że żory przyjeżdzają a tu 5 aut z czego 3 na "zakupy idą"
  18. Bo wiedział, ze jak tego nie zrobi to nie ma co pokazywać się więcej na spotach :polew: a co mi zrobisz? Mam nadzieję że nie to co Puckowi ykkkhyymm... dziwnie to brzmi
  19. no i widzisz jak wyżej napisał...i jak się tu nie wQrfić ...no i trzeba tam jechać i obadać :gwizdanie:
  20. a właśnie...piffko w barku jest...i będzie ppsssyyyt
  21. ja przyjadę a pięć furmanek tam będzie a z czego 3 to ludzie na zakupy przyjadą z drugiej strony myślę, że nie będzie tak źle ??
  22. Guru...normalnie tym stwierdzeniem, żeś mnie z irytował...i tym bardziej będę szukał czasu aby tam jutro zawitać :gwizdanie: :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.