Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
o no to ładnie wytłumaczyłeś...postaram się trafić
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
z/w idę pomyć po sobie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
będę pierwszy raz na spocie w takim wielkim mieście :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i jak robert. dupsko już nabrało swoich naturalnych kolorów
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Kontakt Centrum Handlowe FORUM ul. Lipowa 1 44-100 Gliwice - tu masz adres spotów Gliwickich dziękuję
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
spam nadrobiony :gwizdanie: ale się gadka rozwinęła a co do mnie i "moim gliwickim" spocie...wogóle o spotach... w czwartek na żorskim będę na pewno a w piątek...spóźnię się, bo za dużo chętnych na jeb_any piątek ma wolne, ale przyjadę...tylko ..poproszę dokładny adres...
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Marek ja kończę ok 20 więc 20.30 bym tam był najpóźniej...zresztą zadzwoniłbym do kogoś i się spytał czy jeszcze tam jest ktoś [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:56_________________________________________________ja niestety się zbieram do roboty na 12. do zaś...czyli za 9h
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
normalnie ta miejscówka "szałas" to pępek świata [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:40_________________________________________________i oczywiście zapraszamy
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wczoraj napisałem 5000 będzie jak drut
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale żeś się rozmarzył
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
mają napisane...teraz sprawdzałem, że na 18...no to lipa bo o 20.30 na pewno już nikogo tam nie będzie[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:25_________________________________________________ you take to me :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
też tak myślałem... Qrde...do łuskania orzechów moja mnie wzięła
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chwila a gliwice na którą to mają ??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a wtedy...to ja liczyłem palce u nóg czy jeszcze są
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bo ja bym nawet mógł dojechać do tych gliwic jakby jeszcze ktoś tam był koło...20.30 a nawet prędzej...A1 bym dojechał, ale potem ktoś by musiał gdiześ na mnie poczekać i zaprowadzić
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Artur...a Ty jedziesz do tych gliwic w piątek :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
bo wszyscy byli zafascynowani otwarciem...nowego wątku :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
niestety ja w piątek odpadam [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 10:04_________________________________________________chyba, że to będą mieć na 20.00+ok. 30 min dojazdu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
są są...na dwóch "portalach"
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heloł w ten piękny dzionek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobranoc- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
masz rację...żadnych "imion" no i ładnie dyszka już pykła- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
16 by poszło...i jeszcze byśmy posłali zapewne od Ewki brata (ten co siedział z Nami) po jeszcze [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 01:03_________________________________________________no teraz to się zbieram spać... ...dobranoc :hi:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja mam diesla...co mało chlapie i wątrobę co dużo potrafi chlapnąć...więc równowaga w przyrodzie jest zachowana [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 00:58_________________________________________________ a o co Ci chodzi, o te pare puszek co jest u mnie w piwnicy :gwizdanie: - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81