Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Artur...~100 Qni więcej
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale powiedz...jakim kretynem trzeba być aby w takie bujdy uwierzyć :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:naughty: nie no przyjedź, to się nazywa ryzyko zawodowe Tomek napisałem do obU i narazie zero odpowiedzi
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:baseball: to ześ se naigrał :naughty: :polew: a tak swoją drogą ja już mam prezent na walentynki [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 12:16_________________________________________________a tak swoją drogą, jak Ona to poczyta... ojj...Tomku...będzie wpier**l :polew: żart żeby ni było
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no...leci to leci
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
dokładnie, też to mam cyknięte szczególnie na rogach z tyłu po lakierze takie ciompy tego kleju a jak się zaś ochłodzi to taka twarda skorupa się zrobi
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a potem :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to kolejna kwestia rozwiązana [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 11:51_________________________________________________a tak na serio, to z tymi włosami na głowie... ...chyba z rok temu to było, kumpel Kali go zwiemy... przyszedł do sztygara po wolne, a ten mu nie chciał dać. No to Kali wpadłna wspaniały pomysł i powiedział, że bierze wolne bo go...włosy bolą na głowie reakcja była od razu wszyscy w bek :laghing2:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tomek...no to bolą Cię włosy na głowie czy na klacie :?:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
taś taś taś...to robili Ci co z kablami stali
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
skubaniec...oj nie, robił kle kle kle [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 11:43_________________________________________________tiaa...włosy go bolą z tego mrozu
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
:embarrassed: ja też się uczyłem z chromem na metry :gwizdanie: ,ale nie załuję ori bez porównania i każdemu będę odradzał chrom na metry, a jakby ktoś nie wierzył, to mogę mu nawet pokazać fotki jak po roku wygląda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
a nie przesadzajcie w zeszłym roku o 2 w nocy było -32 stopnie :gwizdanie: i moje materialowe stołki mi odmroziły dupsko a co dopiero "pełna" skóra :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
w zeszłym roku jak miałem na 18 to około 2 w nocy odpalałem mojego dizzzla przy -32 stopniach nawet ciompy mi zamarzały ...4 razy podgrzałem świeczki iiii...kle kle kle...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystkim
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
już żeby nie napisać zimno, tylko curevnie zimno ja standardowo...będę baa...będziemy jutro...zamieniłem się i idę na 12, ale będziem dopiero po 20 :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 11:09_________________________________________________normalnie sybir się robi z tej Polski
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
a na czym położysz tą szybę :?:a na pytanie czy będzie potrzebna...odpowiadam Ci, że TAK będzie potrzebna ...no chyba, że masz jakieś zapasowe na zbyciu :gwizdanie: zle kolego mowisz, bo uszczelka jest razem z szyba, i salosc sie wkleja, [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 17:22_________________________________________________ dokladnie jest inna niz ta bez, ale czy tak czy siak nie bawil bym sie w wybijanie jej... wiesz jak jest jak ktos szybe wybije potem ciagle gdzies beda szkla, malo tego i tak musisz najpierw zdjac plastik ze slupka, szkla moga powpadac w otwory do sierodka karoseri a potem dzwonic na nierownosciach.... ogolnie ja bym sie nie odwzyl wybic, wolal bym jechac do szybiarzy zeby tylko je wycieli... zgadzam się z Tobą w 100%, ale jak ktoś nie ma ori uszczelek pod chrom, to musi kombinować jak ja :gwizdanie: . Ten chrom położyłem na starej nie przystosowanej pod ori chrom, ale na kleju do szyb,ładnie "posztrabowałem" i na noc zostawiłem I prędzej ktoś zdejmie ori chrom z ori uszczelki niż ten mój przyklejony (próbowałem oba przypadki)
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
po wypowiedzi powyżej...przyznam koledze rację założyciel tematu powinien przejechać się autem ze skórą jak i z welurem i dopiero wtedy podejmie decyzję, bo rzeczywiście w tym wypadku można se "gdybać"
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
a na czym położysz tą szybę :?:a na pytanie czy będzie potrzebna...odpowiadam Ci, że TAK będzie potrzebna ...no chyba, że masz jakieś zapasowe na zbyciu :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
ja też tak uważam...bo jeździłem na pół skórach i dla mnie idealne to było , a na skórze tak jak wyżej pisałem a co do weluru...kubełkami w welurze, też był nie pogardził
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
siema rezaczu
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
w skórze, to ja o swoich gabarytach typu S/M latam jak szmata na tych taboretach...kubełki czy też rs-y
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: :laghing2: czipnąć na 132 Qnie i jeszcze magnetyzer dołóż - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81