Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. no to sie cieszymy, ze moglismy pomoc i cieszymy, ze Ty sie cieszyc
  2. po obejrzeniu tych 3 czesci o piciu...normalnie zastanawiam sie czy ja juz nie jestem piany
  3. i wtedy mamy pewnosc, ze nikt nam nie zaiwani naszej obudowy
  4. no nie powiem...czym dalej tym ladnie to wyglada i nawet nie znac a z dala to na pewno nie podpadnie
  5. normalnie...spokój tutaj niesamowity...jakby makiem zasiał :gwizdanie:
  6. Wporzo wiciu ,ale niektorzy nie sa tak tolerancyjni . I ja tez mam LMO...i inni se to chwala i ja narazie tez i oby mi setka stuknela na tych wahaczach . A dobrych mechanikow...niestety na palcach policzyc
  7. prosze a co do tego trojkata, to masz na pierwszej stronie opisane :gwizdanie: i z tego co pisza, latwe to nie jest, ale wykonalne
  8. no nie powiem ze nie :gwizdanie: , bo trudno sie czyta bez "interpunkcji"sorki za takie male OT
  9. na mnie juz czas... a Wam udanej imprezy zycze :drunk:
  10. no co Robercie. prawde mowie
  11. ciekawe co byś powiedział gdybyś miał prace taką jak ja :gwizdanie: jo ni ida na discoteka z okazji imienin chocioż nie odprawiom boch ni ma gorol boisz się że będziesz musiał flaszke postawić :gwizdanie: wystarczy jak czekam na wyjazd z dolu, bo od szybu piz*zi. Zreszta w scianie tez nie jest cieplej najpierw sie rozbierasz (spocony), bo zmeczyles sie droga, potem sie znow ubierasz, bo piz*zi jak w kieleckim i jesz sniadanie :gwizdanie: potem zas sie rozbierasz, bo wchodzisz do sciany i zas spocony i robisz nastepnie jak skonczysz i chwile posiedzisz (zgichany i spocony) to zas piz*zi i tak ze 4-5 razy na szychta :gwizdanie: .A potem idziesz pod szyb zas spocony wychodzisz na przekod...przewieje Cie no i to co na poczatku pisalem... Wiec ja zimy nie trawie ,ale jakos zdzierżyc ja trzeba
  12. nie...nie ma tej srubki...sa dwa wkrety pod spodem, ktore trzeba odkrecic a do srodka... :?: Ja go zostawilem i udalo mi sie umiejetnie wyciagnac obudowe, aby nie polamac cos w stylu zatrzaskow, ktore sa widoczne po zdjecie szkla .Poprostu latareczka i popatrz jak to tam lezy i samo powinno "spasc"
  13. zgadza sie i ma obowiazkowo pisac made in germany...bez tego nie kupuj :gwizdanie:
  14. ja nie myje dzis recznie mojej bestii dzis zaszaleje i bede burżujem...pojade na myjnie bezobslugowa
  15. jak tam do Qfy nędzy piz*ziiii...
  16. Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu Jutro będę z tym walczył odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło co za rzeźnik , ale mnie to tak ciezko nie schodzil...praktycznie w rekach na moim sie musiał ktoś często opierać, bo ni uja nie chciał zejść albo ktos robil tam nie no a tak naprawde...powinno lekko schodzic bo ukuzyna tezw rekach schodzil
  17. Dokładnie są 2 wkręty trzymające tunel i śruba łącząca łokieć z łapą, wszystko rozkręciłem ale łokieć nie chce wyjść z tunelu Jutro będę z tym walczył odkręcasz tego torxa od dołu i zejdzie, ja prałem młotkiem i puściło co za rzeźnik , ale mnie to tak ciezko nie schodzil...praktycznie w rekach
  18. wrocilem z piwnicy, ale zas tam musze isc :gwizdanie: jakby nie dalem juz rady wejsc to udanej imprezki zycze :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
  19. tylko czy na L4 (kolejny tydzien lebrowania :gwizdanie: ) wypada pic :decayed:
  20. nie poprostu ja bede mial popijawe w domu
  21. seves...passaty b5 i b5fl oraz a4 b5 maja identyczne zawieszenie z przodu a wiem, bo od kuzyna passata przed liftem czasem zdarzy mi sie zrobic, a kuzyn od Mojej ma, ale po lifcie i zawiecha z przodu P&P [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 18:34_________________________________________________a jutro Moja Żonka ma urodziny wiec...
  22. nie no musi to wyjsc, tam juz nic nie ma a czy bedziesz potrzebowal jakies sruby...mojaodpowiedz brzmi...nie, bo odkrecasz tylko nakretki w tunelu na 13 klucz i montujesz lape...P&P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.