Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. Qrczi...jutro wjade do garazu, nagreje se i bede szukal...od plywaka pojde az do filtra i przy okazji pozmieniam opaski [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:57_________________________________________________ale dzisio byda musiol tanknonc do auta az boja sie tego rachunku ;(
  2. Panowie...jest gdzieszaworek zwrotny w ukladzie paliwowym i gdzie :?: bo w tym tkwi przyczyna "jednodniowego postoju" czyt. po 24h problemy z odpaleniem[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:38_________________________________________________bo Qrcze studiuje ksiazke...i narazi nic
  3. bezpiecznej drogi mi się jeszcze nie zdarzyło, dwie bluzy, dwa polary i kurtka na raz dają rade Na wlocie do szybu Arek uwierz że czuł byś się jak bez ubranka Spadam do chaty narka a wiem jak to jest po obiedzie :>
  4. Cześć rewiranty z jednej strony a drugiej ide na obiad
  5. pieknie, tylko te mycie tych felg, tych zakamarkow
  6. wszystkim
  7. hmm...jak tak mowisz...zobaczy sie ale dzis musze sie polozyc juz bo 3h spalem dobranoc ide wziasc prochy
  8. Dokładnie Lebers Na tego palucha ? [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:23_________________________________________________ No tak właśnie myślałem , przez to zamówiłem na 18:00 No ja się z Marzeną piszę jak co nie na palucha... tylko na kregoslup a dokladniej stawy biodrowe i krzyzowe czy jakos tak, na przeswietlenie i potem zas do dokorki, ktora nie byla zadowolona z tego z czym przyszlem ze tak pozno :gwizdanie:
  9. a dzis Wodzislawiu Sl kolo eclerk (< jakos tak to sie pisze :gwizdanie: ) czarne avant b5 w Q i tdi o blachach...SWD 94M. kogo to :?:
  10. My odpadamy...moja Zona ma urodziny, Daniel chyba tez odpada...cos pisal w robocie bedzie :?: no Robercie...mam L4 co najmniej do konca nastepnego tygodnia :gwizdanie:
  11. dobrano Wam [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:50_________________________________________________ Nara Szczęśliwej i Bog zaplac
  12. :decayed: no to panowie dobijajcie do 2000 a ja sie juz zegnam do roboty czas
  13. pieprz , najwyżej do gipsu pójdzie :gwizdanie: i z takim dlugim f*ck you bede chodzil
  14. a zgiac go do polowy umie w tej chwili
  15. Ja mam dłuuugie L4 w tej chwili , nie planowane i CI bije na dekel z latexami :decayed: :polew: :polew:
  16. a wiesz ze mam chyba takie same objawy palca...boli spuchnie przestanie i zas boli spuchnie przestanie...chyba to zle co
  17. a wiesz ze mam chyba takie same objawy palca...boli spuchnie przestanie i zas boli spuchnie przestanie...chyba to zle co
  18. jak sie ruszam ostatnimi czasy to az mi lezka ;( w oku sie kreci z bolu
  19. aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje
  20. widzialem jak on jezdzi [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:36_________________________________________________ja tez juz musze spadac milej nocki tym co ida spac
  21. Fajne ale trochę bajka już wszystkie były bajkami, zreszta jak każdy jeden film gdzie są jakiekolwiek efekty specjalne, ale nie o to w tych filmach chodzi aby były realne prawda
  22. no powiedzmy...30 sekcji :gwizdanie: i problemy z podlaczeniem dolnych metrow
  23. wiesz...jakby sie mialo na wszystko zwracac uwage to bys zadnego filmu nie obejrzal
  24. a ogladales najnowszych szybkich i wscieklych...mi sie bardzo podobalo
  25. ha ha.. chodza na nowo sciana P1 wiec w robocie nie da rade sie kimnac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.