Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja jestem zdania ze ori LMO...musi nawet na gwincie te 100tkm wytrzymac . Oczywiscie musi byc dobrze zalozone i skrecone :gwizdanie: .Ja sobie sam robie, wiec nie mam stycznosci z mechanikami partaczami czy naciagaczami A te 5-10tkm nawet dobrze zamontowane Kamoki szlag trafi I kolego wicio82...mniej tych wykrzyknikow uzywaj, bo poprostu krzyczysz tzn., to tak jakbys duzymi literami pisal
  2. z tego co pamietam...tam sa dwa wkrety i jedna sruba a co do sily, to z umiarem
  3. no wg mnie...swoja droga jak na MS to naprawde dobry wynik .... stosunek jakosci do ceny :gwizdanie:
  4. zresta jest osobny sie watek o MS i tam sie wypowiadaja uzytkownicy...jedni po 5tkm wymieniaja na nowe, a inni i 50tkm robia
  5. jak miszlag trafi moje LMO to napisze, bo narazie (odpukac) zlego slowa nie powiem :gwizdanie: a tak jak wyzej...ja twierdze, ze to musi byc jakas felerna partia, ze jedne siadaja po 5~10tkm a inne nawet 50tkm
  6. no wlasnie...sobota czy niedziela
  7. szczesliwej
  8. a co do poduszek, to rzeczywiscie chyba wolalbym uzywke :gwizdanie: ,bo jak dla mnie troche smieszna...ta cena 96 zl za poduszke. Tyle to kosztuje porzadna poduszka do polo z 91-94 roku
  9. powiem po krotku...zakladalem dwa komplety kuzynom w dwoch autach, ta sama droga do pracy (chodzi o odleglosc) te same auta i jednemu siadly chyba po 20tkm czy 25 a drugi juz ma 60 nakulane i dalej jezdzi a roznica kupna tydzien pozniej :gwizdanie: . I tak samo bylo zakladane i w tej samej pozycji skrecane (w pozycji roboczej), ale jak mowilem inny jest od tego watek sory za
  10. jest osobny watek na temat MS-ów i opinie sa rozne...tyle ile glow tyle opini :gwizdanie:
  11. potwierdzam i inaczej nie moze byc
  12. a ja bym stwierdzil, ze raczej masz koniec klockow :gwizdanie:
  13. moja miska spawana więc się troszkę obawiam za nią podnosić. Pytałem w intercarsie i są dwie poduszki w ich ofercie. Jedną za 96 zł druga za 288 zl. I teraz dylemat. Czy ta tańsza wytrzyma i czy nie będzie przenosić drgań. Chyba inter cars dziadostwa by nie sprzedawal . powiem tak...mi stukalo ale tak naprawde delikatnie i okazalo sie, ze gumy na lacznikach stabilizatora mialy juz swoj koniec :gwizdanie: Powyzej bylo pytanie odnosnie grubosci stabilizatora...tak jest jednakowej szerokosci na "calej" dlugosci, ale sa dwa wymiary stabilizatorow a ogolnie trzy rodzaje stabilizatorow... 1. 26.8mm przod i 15 tyl 2. 29mm przod i 17 tyl 3. oraz 29mm przodi 17 tyl, tylko ze te sa pelniejsze, bo z RS-a a wspominajac o gumach na stabilizator, to ich wymiana zaskutkowala błogą cisza :gwizdanie:
  14. a ja bym kupil gwinta z regulacja wysokosci i bys kombinowal nastawy wg siebie... :gwizdanie: ...u mnie ostatecznie wyladowalo na -70 w dol na zime oczywiscie pojdzie do gory, bo za odsniezarke nie chce sluzyc :gwizdanie:
  15. ja narazie rewiruje od zeszlego czwartku...do jutra, co za czym idzie ide do doktorki z fotami a ona zapewne mi przedluzy troszku L4
  16. no i wyjasnilo sie, ze to poliftowy przedlift swoja droga...nic tylko gratki zlozyc, ze takie cos Ci sie udalo zdobyc, bo nie ktorzy nie dojda do takiego zaawansowanego poliftowego stanu swoich przedliftow
  17. Haa.. odebralem foty rtg i ogolnie wszystko w normie,ale musi byc zawsze jakies "ale" jutro pojade do Pani doktor i zobaczy :gwizdanie:
  18. a wiesz Wiesku, ze dzis jest Jej 10 rocznica tragicznej smierci
  19. :hi: uu...jak ja slysze..."uszczelnic miske" to mnie az ciary przechodza buu... mam nadzieje, ze nigdy wiecej chociaz roznie, to bywa :gwizdanie:
  20. wiec bynajmniej jesli chodzi o mnie...to ja odpadam...bo na pewno nie kupie juz ''czajnowskich'' felg :gwizdanie:
  21. no chyba, ze sie daJE oslone przeciwsloneczna na szybe i zaciagana do srodka :gwizdanie: ...sprawdzone i potwierdzone i w tym jak i w ubieglych nie mialem problemow
  22. ja wlasnie nie mam srodkowego...wogole i nawet nie go tam nie bylo...widac po zlaczkach daj relacje potem jak to bedzie chodzic
  23. no i :?: Qrcze ja mialem jedne made in china w poprzednim aucie i :gwizdanie: przemilcze, bo jakbym kopnal w kolko to tez by sie zapewne pokrzywily . Teraz jezdze na swoich 17'' (gebelsowskich) i odpukac...naprawde musze sie postarac aby je pokrzywic
  24. ojj...powiem tak, ze w mk4 golfie tdi po wycieciu srodkowego byl glosniejszy ...no chyba, ze sluch mi sie polepszyl fakt faktem...nie znacznie,ale byl [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 19:35_________________________________________________chwilaa...albo to byl binziniok bo, ja bynajmniej nie mam srodkowego tlumnika (i nawet nie wiem czy b5 maja) :gwizdanie: tylko koncowy i pusta pucha po kacie
  25. ja teraz kupilem zamiast boscha...SWF czy jakos tak...i narazie tylko pierwsze co musialem to poprawic kat ramienia, bo byl za "prosto"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.