Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. fajny film "...ale musisz zostacprzy zyciu, bo strace własne..." ^^^cytat z filmu^^^ :decayed:
  2. w trakcie na reklama na tvn-ie "gladiator"
  3. ale naprawde dziwie sie ludziom, co takie cos robia swoim autom wierz mi, ze jak go kas spotkom na miescie, to mu powiym, ze mo wybrane pod kopula
  4. H4mm3R Ty se naigrosz :gwizdanie: a tak wogole...to co trzeba brac, aby miec tako wizja
  5. narazie sie ewakuuje,mysle ze jeszcze wbije wieczorem
  6. hmm...a moze to byl ten co mi wymusil kiedys pierwszenstwo i skasowal mi poprzednia furke, bo twierdzil ze on mial zielone :?: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:57_________________________________________________ :polew: ale szczupak
  7. :gwizdanie: no wiesz Ty to i ja i Pretor pisze ze se zalatwil :gwizdanie: to wszystko jasne
  8. no to wtedy tej fotokomórce nie wyszło :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:40_________________________________________________ Ożesz tylko nas nie zawstydź a czym by niby mialem Was zawstydzic [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:52_________________________________________________ To jak badania przeszedł Qpil :gwizdanie: tylko nie mow Wiesku ze w tym poronionym kraju nie idzie
  9. :polew:
  10. nie mam niestety juz takich zarowek a dobrze wiedziec bo se musze sprawic
  11. no to wtedy tej fotokomórce nie wyszło :decayed: :decayed: :polew: no nie dziwie sie, tez bym raczej nie hamowal :gwizdanie:
  12. musialbym sprawdzic czy mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________a co Danielu...juz Ci i druga strona nie swieci :gwizdanie:
  13. Ty sie smiej wszystko wyszlo na badaniach jak sie przyjmowalem na kopalnie 5 lat temu a bys Ty widzial moje zdziwienie a nie mowie o doktarce
  14. Chopie Ty cały czas jesz mosz lokatora poprostu wiekszy zoladek ale niestety mniejsze pluca <--potwierdzone rentgenem
  15. Qrde zglodnialem...ide cos zszamac
  16. y..yy...to nie dla mnie taki hardcore
  17. Piotrek...obawiam sie ze tez bym sie bal
  18. ty i spokojnie :laghing2: :laghing2: :decayed:
  19. no pisalem wyzej, ze bym staral nie dac
  20. ale tanio bym skory nie sprzedal byloby tylko ave satan
  21. ja tam z tymi swoimi niby 115 chociaz zdaje mi sie, ze fabryka troche wiecej mi tak zasponsorowala "szkapami" bym chyba tylko smrod wachal :gwizdanie:
  22. raczej ogiery iiihhaaaa.... patatajjj...
  23. Jak to ? Przecież Hammer ma jakoś 90 PS :tongue4: ja...yhyy...z przyczepka
  24. smacznego narazie spadam na dwor na chwile [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:37_________________________________________________ łłłaaaa...tez bym go nie wzial
  25. mervin dal linka do piosenki wiec "nic" straconego, to nie jest zaDNE auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.