Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
fajny film "...ale musisz zostacprzy zyciu, bo strace własne..." ^^^cytat z filmu^^^ :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w trakcie na reklama na tvn-ie "gladiator"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale naprawde dziwie sie ludziom, co takie cos robia swoim autom wierz mi, ze jak go kas spotkom na miescie, to mu powiym, ze mo wybrane pod kopula
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
H4mm3R Ty se naigrosz :gwizdanie: a tak wogole...to co trzeba brac, aby miec tako wizja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
narazie sie ewakuuje,mysle ze jeszcze wbije wieczorem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmm...a moze to byl ten co mi wymusil kiedys pierwszenstwo i skasowal mi poprzednia furke, bo twierdzil ze on mial zielone :?: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:57_________________________________________________ :polew: ale szczupak
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: no wiesz Ty to i ja i Pretor pisze ze se zalatwil :gwizdanie: to wszystko jasne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to wtedy tej fotokomórce nie wyszło :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:40_________________________________________________ Ożesz tylko nas nie zawstydź a czym by niby mialem Was zawstydzic [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:52_________________________________________________ To jak badania przeszedł Qpil :gwizdanie: tylko nie mow Wiesku ze w tym poronionym kraju nie idzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mam niestety juz takich zarowek a dobrze wiedziec bo se musze sprawic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to wtedy tej fotokomórce nie wyszło :decayed: :decayed: :polew: no nie dziwie sie, tez bym raczej nie hamowal :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
musialbym sprawdzic czy mam :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:35_________________________________________________a co Danielu...juz Ci i druga strona nie swieci :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty sie smiej wszystko wyszlo na badaniach jak sie przyjmowalem na kopalnie 5 lat temu a bys Ty widzial moje zdziwienie a nie mowie o doktarce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chopie Ty cały czas jesz mosz lokatora poprostu wiekszy zoladek ale niestety mniejsze pluca <--potwierdzone rentgenem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrde zglodnialem...ide cos zszamac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
y..yy...to nie dla mnie taki hardcore
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Piotrek...obawiam sie ze tez bym sie bal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ty i spokojnie :laghing2: :laghing2: :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no pisalem wyzej, ze bym staral nie dac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale tanio bym skory nie sprzedal byloby tylko ave satan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tam z tymi swoimi niby 115 chociaz zdaje mi sie, ze fabryka troche wiecej mi tak zasponsorowala "szkapami" bym chyba tylko smrod wachal :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
raczej ogiery iiihhaaaa.... patatajjj...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak to ? Przecież Hammer ma jakoś 90 PS :tongue4: ja...yhyy...z przyczepka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
smacznego narazie spadam na dwor na chwile [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 13:37_________________________________________________ łłłaaaa...tez bym go nie wzial
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mervin dal linka do piosenki wiec "nic" straconego, to nie jest zaDNE auto