Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moja srebrna Audica w sedanie :) ! 2000 r. AJM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Moją wymarzoną A4 mam już kilka miesięcy i przyszła w końcu pora żeby się nią pochwalić. Od początku wiedziałem, że moim pierwszym samochodem musi być Audi A4 w sedanie i ładnym kolorze i ... udało się :banan:. Ogólnie samochód wymaga jeszcze wkładu finansowego oraz jest trochę przy nim do roboty, wszystko będzie powoli doprowadzane do ładu w miarę zasobności portfela :gwizdanie: :tongue4:

DANE SAMOCHODU:

Marka/model: Audi A4 B5

Rok produkcji: 2000

Silnik: 1.9 TDI (AJM 115 KM)

Nadwozie: Sedan

Napęd: FWD

Przebieg: 139 tys (pozostawcie to bez komentarza :gwizdanie:)

Kolor: LY7W

WYPOSAŻENIE FABRYCZNE:

-- ABS

-- ASR

-- Klimatronic

-- 4x airbag

-- Halogeny

-- Elektryczne szyby (przód)

-- Elektryczne lusterka

-- Hak

-- Centralny zamek bez pilota

-- 50% FISa

MODY PRZEPROWADZONE PRZEZ NIEMCA:

-- Gwint (nie wiem jaka firma :( nic się nie uchowało - żółte amortyzatory i czerwone sprężyny)

-- Ściągnięte oznaczenia z tyłu (A4, 1.9 TDI)

-- Radio SONY

-- Wzmacniacz 1100W

-- Czarne lusterka

-- Spojler na klapie bagażnika :thumbdown:

PODSTAWOWE PLANY:

-- Spłata porzyczki u rodziców

-- Wywalenie grilla Kamei i zmiana na a'la RS4

-- Zmiana gałki zmiany biegów na ori

-- Pomalowane zaciski na czerwony kolor

-- Oklejenie dekorów folią carbon 3M

-- Pilot do centralnego

-- Ringi na zegary

DALSZE PLANY:

-- Podłokietnik

-- Zderzak od S4 ?

-- Obrysówki

-- Listwy dolne progowe dzwi

-- Listwy dolne podprogowe

PRZEPROWADZONE NAPRAWY:

-- Wymiana przedniej szyby (kamień i pęknięcie na pół długości szyby)

-- Wymiana kompletu wahaczy, końcówek i drążków - Master Sport

-- Wymiana poduszek silnika (prawa, lewa)

-- Wymiana górnych mocowań amortyzatora (poduszka i "talerz")

-- Wymiana tarcze + klocki (przód) - BOSCH

-- Wymiana przegubu zew prawy i lewy - RUVILLE

-- Nowy akumulator VARTA 74 Ah

-- Nowe końcówki drążków

NAPRAWY OCZEKUJĄCE:

b/d

z_IMG_7153.jpg

image host

z_IMG_7148.jpg z_IMG_7149.jpgIMG_7150.jpg

z_IMG_7151.jpgz_IMG_7154.jpgz_IMG_7163.jpgz_IMG_7166.jpgz_IMG_7170.jpgz_IMG_7171.jpg

Opublikowano

No ładne autko :) Powodzenia w modach. :good: trzeba się spotkać na jakieś foto :)

Opublikowano

na początek ogarnął bym kolego tą profi instalke pod audio w bagażniku :naughty:

jak również to coś dookoła samochodu zamiast listew

no i hak o ile nie używasz

a poza tym niechaj służy :good:

Opublikowano

Co się stało z tymi listwami na progach? Masakra jakaś :D

Opublikowano

łaa...dna :) ale te listwy... :blink:

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem ... listwy progowe :bag: (z takim czymś już kupiłem), listwy kosztują sporo jak na kawałek plastiku ... na dniach może pomaluje te paski na czarno co by imitowało listwy :kox:

Opublikowano

Wiem wiem ... listwy progowe :bag: (z takim czymś już kupiłem), listwy kosztują sporo jak na kawałek plastiku ... na dniach może pomaluje te paski na czarno co by imitowało listwy :kox:

:blink: łaaa...tera to pojechales po bandzie... :gwizdanie:

a tak serio, to oni chyba na łeb upadli,ze tyle za takie cos :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

w dalszych planach oczywiście kupie listwy ... tylko po drodze są inne wydatki ... :)

Opublikowano

I Przod spasuj ,te lampy przednie to ktos choc valeo wsadzil-bo widac ze wymienione niedawno.Tak to fajna

Opublikowano

ładny i kozacki grill , dziwne ze lusterka nie sa w kolorze

  • 1 rok później...
Opublikowano

Mirek coś tu cisza u ciebie.

Opublikowano
  • Autor
Mirek coś tu cisza u ciebie.

Ale kotleta odgrzałeś :), widzisz za dużo nie zmodziłem, plany rozjechały się z rzeczywistością :/ Trzeba się znów na spota ustawić i jakąś sesje uskutecznić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.