Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja miałem pssyt a teraz drugi raz pyrsk z Żoneczką
-
Spoty Katowice i okolice
to My też mamy drewnianą, ale w lipcu
-
Spoty Katowice i okolice
za małe ale nie bedzie nic wiekszego za miesiąc jeszcze bedzie tylko ciemna szybka bo źle się czuje jadąc w akwarium no właśnie widzę...Moja Żonkers z tyłu ma większe łaa...ciemna szyba...
-
Spoty Katowice i okolice
hee...jaki smerfny kolor co to za hample z przodu ile one mają ??
-
Spoty Katowice i okolice
koledzy zawsze umieją pocieszyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
łooo...kur...cze...widzę spory ...ehh ani "przytupnąć" se nie można Arturku...mnie też to zdziwiło, że Dev nie ma swojej "regułki"...- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
masz rację do czasu...nie chcę krakać, ale ten rok będzie ciężki...jakieś dziwne mam przeczucia- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
chyba Ty...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...następnym razem tak jak Artur zrób..."ale wie Pani takie duże...większe niż oni"- Spoty Katowice i okolice
no ja...szlachta- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak ale to niczemu nie służy to jest niby jakieś "muzeum ognia"...?!- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...tego czegoś nie ogarnia nikt z Żor i okolic...ale jednym słowem/zdaniem..."prezedent Żor se blaszok postawioł i do tego ochrona wynajon, aby tego nie opierdo...tzn nie okradli oczywiście" ...bodajże to gówno, bo inaczejnie można tego nazwać 8 mln złotych kosztowało :grin:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturku dzięki za wożenie dupska "wta i wewta" i dziękuję obecnym za dziewiczego spota p.s dwa i pół i nie chodzi tu o serial idzie jak wściekłe- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...bd gotowy na czas...idę do garażu porządek zrobić...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jeśli to było do mnie wchodzi to moja brama jest otwarta...i możemy jechać... ...no dobra nie mam bramy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
łoo...Ty masz tych kratek tam ...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobra Panocku o kierej bydziesz pod moim hałs??- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kupiłeś 2,5 ????? no właśnie nie, pali tyle i nie jedzie... jak Twoje kiedyś g61 padło albo jakiś kabelek/wtyczka ja to nazywam "niedostyk" a jest mi potrzebny kanał a stoi na nim a4- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...to siedzę w domu...i grzebie dalej przy Polo...ciulówka jak ch...olera...dwa auta K.O. jedne stoi i czeka na części a drugie jedzie jakby miało ze 40KM i pali ze 10 litrów...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
...ja bym wpadł, ale ktoś by musiał po mnie podjechać...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pogoda się ma się zdup...łonaczyć- Spoty Katowice i okolice
przestań siać herezje dobre dobre... :grin:- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
nie ma :grin: :grin:- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
a ja mam przeczucie, że będzie wyjątkowo spokojnie - wręcz nudno ja będziesz K.O to będzie nudny no chyba, że jak rok temu z Majkim się będziesz "molestował" na boisku - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81