Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pooglądać...przejechać się albo co gorsza... zaciągnąc jakiś kredyt...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
...poważnie mówisz...?? Gie co?? Widać, ze masz dużo pieniążków, że lubisz kilka razy robić jedną i ta samą robotę.
-
Spoty Katowice i okolice
...a ja idę spalić kalorię, bo zaś w d*pę pójdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja choćbym nie wiem jak pracował to zdolności nie dostanę...
-
Spoty Katowice i okolice
yy...że co?!
-
Spoty Katowice i okolice
...ja miałem przedwczoraj pizze na kolację a wczoraj tortillami się opychałem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...golf trójka...
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
rychtyk...
-
Spoty Katowice i okolice
aż się pochamiłem...i wdupiłem dwa a Żonkers jeden
-
Spoty Katowice i okolice
pssytt... powiem Wam tak...Ci co byli bd wiedzieć o co chodzi...byłem dziś z Żonką w Szałasie na szaszłyczku
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
...albo ich MIrek dopisze
-
Spoty Katowice i okolice
...może przygotowuje się psychicznie i rozważa wszelkie "za i przeciw''
-
Spoty Katowice i okolice
chociaż idzie poczytać bez logowania Grubciu czemu ciebie nie widzę na Zatorze???? ...do mnie analizujesz?!Przecież jestem, spójrz jeszcze raz...mała podpowiedź..."pod Wami" Za to ponoć też bany dają 1. Miszka "jo Cie prosza" takie herezje możesz pociś świeżakom... :polew: 2. Bany?! yy...to mi to nie grozi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pantofel po naszymy sie godo: "lacz"
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
nieee...na najbliższe 6 lat nie mam zdolności kredytowej
-
Spoty Katowice i okolice
pozwolę sobie... http://www.auditeam.pl/ ...łot de fak ?!... to jest ten bunt...tych...no...?!
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
to ja jej właśnie chciałem tak czule powiedzieć żeby mieć podwójką kolejkę w masowaniu a jaj się nie podoba :grin: Ewka się pyta: "Czy jak ktoś do Ciebie mówi Mirosiusiuniu...to obniżasz swoją prowizje do siebie?!"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ani nie godej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oddał mu A5- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
łaa...nie wiedziałem, ze A5 potrafi się w Lambo zamienić- Spoty Katowice i okolice
nie ma jak gryll na trzeżwo chory?!- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
...szefie...Moja Żonkers zgłasza sprzeciw...nie Ewcia tylko Ewka (to jest zarejestrowany użytkownik) bo inaczej- Jej słowa: Bo w Zatorze będzie Cię masowała Ewcia a nie Ewka !!- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
hmm...pierwsze pancerne a drugie...jakieś vt by trzebabyło a trzecie takie japońskie jak dla mnie "jako tako" - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE