Treść opublikowana przez lechbe
-
[B6 AVF] Alufelgi produkcji włoskiej
Widzę że opinie są różne i nie bardzo wiem czy się na nie zdecydować , niestety nie wiem jaka firma jest producentem tych felg , a tak jak wspomniał Hugo (przyznaję mu rację) od producenta zależy ich jakość. Myślę że na razie się w s trzymam z ich zakupem , może trafię coś pewniejszego .
-
[B6 AVF] Alufelgi produkcji włoskiej
Właśnie tego się obawiam że mogą być miękkie , dlatego pytam może ktoś na takich włoskich felgach jeżdził i opisze swoje doświadczenia.W tej chwili mam 225/40/18 z bardzo dobrym jeszcze bieżnikiem na oponach ale wokół mam same dziury i będę musiał z bólem zamienić je na 16
-
[B6 AVF] Alufelgi produkcji włoskiej
Witam forumowiczów , mam okazję kupić nowe alufelgi 16 cali produkcji włoskiej do mojej a4 sline . W związku z tym mam prośbę o opinię co koledzy sadzą o jakości felg włoskich , czy warto się w to bawić, może ktoś ma jakieś doświadczenia . Nie są to oryginały ale poprzednio w moim pasku b5 jeżdziłem na felgach platin i były mocne .
-
[ALL B6] Spalony fotel
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23888.0 tu masz link z naszego forum z działu Warsztat , dotyczy b5 ale może coś ci pomoże
-
[B6 AVF] Parzący fotel kierowcy Audi b6 sline
Rzeczywiście w dziale Warsztat od b5 są ładnie opisane podobne problemy jak mój pozostaje mi tylko zająć się tym , tak że dzięki kolego majkel-majki za podpowiedż.
-
[B6 AVF] Parzący fotel kierowcy Audi b6 sline
Wobec tego proszę o podpowiedż jak rozebrać ten fotel żeby się dostać do tych mat , może ktoś to już robił.
-
[B6 AVF] Parzący fotel kierowcy Audi b6 sline
Witam . Po włączeniu ogrzewania siedzenia kierowcy , po chwili najpierw bardzo mocno nagrzewa się lewy skrajny bok siedzenia nie zależnie od ustawienia grzania , a dopiero póżniej nagrzewa się cały fotel . To nagrzewanie boku jest tak duże że zaczyna mnie trochę parzyć , dopiero po kilkunastu minutach gdy fotel już cały grzeje to boczne nagrzewanie boku zanika . Ale wystarczy na chwilę wyłączyć silnik i wysiąść z auta i po ponownym zapaleniu silnika sytuacja się powtarza . Może któryś z kolegów ma pomysł jaka może być tego przyczyna i jak to poprawić , jest to bardzo uciążliwe dla mnie .
-
[B6 AVF] Wymiana panelu a radiu Audi Symphony
Dziękuję za podpowiedzi , wszystko jasne
-
[B6 AVF] Wymiana panelu a radiu Audi Symphony
aju tak jak już pisałem w pierwszym poście szukałem w dziale szukaj i nie znalazłem, dlatego nie musisz mi o tym przypominać . Być może w pisywałem nie dobre hasła . Prościej chyba jest podpowiedzieć link do właściwej strony jeżeli chcesz pomóc i wiesz , niż dawać takie rady.
-
[B6 AVF] Wymiana panelu a radiu Audi Symphony
Właśnie chodzi oto że nie wiem jak to radio się wyciąga
-
[B6 AVF] Wymiana panelu a radiu Audi Symphony
Witam kolegów . Mam uszkodzony jeden z przycisków na panelu radia symphony II i chciałbym ten panel wymienić , już go zamówiłem. Niestety nie mam pojęcia jak ten panel wymontować żeby coś nie uszkodzić . Może któryś z kolegów to już robił i opisze mi czynności po kolei jakie mam wykonać. Szukałem w dziale szukaj niestety nic nie znalazłem. pozdrawiam.
-
Obsługa klimatronika w A4 B6
Wciśnięcie ECON wyłącza klimatyzację , klima nie chłodzi ale działa ogrzewanie i nadmuchy , nie działa od roszenie wnętrza . Przy włączonej klimie ja zauważyłem większe zużycie paliwa tak ok. do 0.5l/100km.
-
[B6 AVF] Zablokowany tylny podłokietnik Audi A4 Avant
Dzięki kokoo, udało mi się go odblokować przy pomocy śrubokręta. Trzymał dolny zaczep z lewej strony. :>
-
[B6 AVF] Zablokowany tylny podłokietnik Audi A4 Avant
Próbowałem już dość mocno, właściwie prawie już na granicy pęknięcia czegoś i nie chce puścić.
-
[B6 AVF] Zablokowany tylny podłokietnik Audi A4 Avant
Witam. Kupiłem nie dawno autko i nie mogę opuścić tylnego podłokietnika. Nie wiem czy ma jakąś blokadę czy może coś się zacięło. Nie chcę ciągnąć na siłę żeby czegoś nie urwać. Mogę go odchylić dosłownie na 2-3 cm. Może któryś z kolegów miał podobny problem i mi coś poradzi, będę bardzo wdzięczny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
(Kraków) Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.