Treść opublikowana przez BartekTQ
-
Wąż do intercoolera
Witam mam pytanie czy wąż ciśnieniowy wychodzący z chłodnicy doładowania powietrza powinien (podczas pracy silnika) mieć możliwość ściśnięcia? Znajomy powiedział mi że jak silnik pracuje to tego węża nie da się ścisnąć u mnie normalnie go mogą zgiąć czy to jest normalne? drugi pytanie to czy z takim dziurawym wężem można jeżdzić? Tak akurat ma kolega któremu ten wąż pękł i nie może kupic nowego z braku kasy a na szrotach brak
-
Demontaż tylnych plastikow
dzięki chłopaki nawet poszło bezboleśnie
-
Demontaż podsufitki w sedanie
no to widze że dzionek z głowy, a te plastiki przez które przechodzą pasy to nie są przykręcane do słupka bo na allegro widziałem do sprzedania luzem i tam były otwory jak by miały być do czegoś przykrecone?
-
Demontaż podsufitki w sedanie
Witam Jak zdemontować podsufitkę w sedanie żeby jej nie uszkodzić? Czy trzeba wymontować szybę przednią lub tylną żeby wyjąć ją na zewnatrz? Drugie pytanie to jak się demontuje plastikowe osłony przednich pasów czy są one montowane na wcisk?
-
[A4 B5] Ukryte kontrolki w liczniku przedlift
coś mi sie wydaje że masz różnej mocy te żarówki bo nie świecą równomiernie
-
Montaż tylnich wewnętrznych lampek
Witam w A4 z 96r brak jest podswietlenia tylnich siedzen na allegro zakupiłem trojkatne lampki. Boczki mają od wewnetrznej strony zaznaczone miejsce gdzie nalezy wyciac plastik to samo jest w slupku, niestety brak jest przewodów zasilających. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że przewody schowane są w podsufitce czy należy samemy pociagnąć wiązke z przedniej lampki? I jak zdemontować podsufitke w sedanie żeby nie uszkodzić
-
Demontaż tylnych plastikow
dzieki jak sie troche pogody zrobi to sie za to wezme
-
Demontaż tylnych plastikow
Witam czy ktoś mi powie jak zdemontować tylne plastiki te które są po bokach tylnej półki chciałbym w nich zamontować oświetlenie tylnych siedzen ale nie chciałbym ich połamać
-
trzecie swiatlo stop-sedan
A ja u siebie wymienilem bez problemu żarówkę wystarczy zsunąć plastik od strony półki w strone przedniej szyby i dostęp jest do wszystkich żarówek
-
[B5 AFM] Jak oszukać przekażnik 301
Pytanie czy w 387 jest taki sam układ wyjść do gniazda nie chce czegoś skopać próbowałem zmienić z rocznika 99 ale nie pasuje
-
[B5 AFM] Jak oszukać przekażnik 301
Witam Po założeniu ksenonów na kompie wyświetla się kontrolka spalonej żarówki ale wszystko jest ok, słyszałem że można jakoś oszukać przekażnik żeby kontrolka nie wyskakiwała po zapaleniu świateł, może ktoś z was robił już taki eksperyment i ma na to patent
-
[ALL B5] wymiana serva co muszę wiedzieć
Witam zamierzam wymienić servo co muszę wiedzieć żeby nie spi....yć. Jakieś ustawienia, może jakaś regulacja może ktoś ma jakieś fotostory byłbym wdzięczny
-
[ALL] Czy można odłączyć dźwięk gdy zapala się jakaś kontrolka??
nie możesz poprostu wymontować buzzera który jest z tyłu licznika?
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
Obrazic Mnie jest cięzko. Wiem że najprościej byłoby kupic zegary takie jak się ma i po zawodach ale nie zawsze jest ot tak je dostać . Pozdrawiam
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
danielom dziekuje Ci za odpowiedz i nie życze sobie takich postów na Moje pytanie. Temat uwazam za zamkniety po pomoc zgłoszę sie do sprawdzonych forumowiczów ale już prywatnie
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
Wiem że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście ale mnie jest notorycznie brak czasu jak to w XXI w po za tym za tydzień na urlop chce się wybrać a bez wyświetlacza to mi sie za bardzo nie uśmiech. Może jednym to nie przeszkadza ale mnie nawet przepalona żarówka denerwuje wszystko musi być ok
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
Pany tu nie chodzi o cenę tu chodzi o sam licznik nigdzie niema i tu jest problem. Jakby był ON to biorę, szukam od miesiąca i lipa u mnie tylko padł wyświetlacz pełen fis taśma z wyświetlacza była klejona do płytki ,na allegro sporo jest liczników ale po 98roku tam jest wyświetlacz lutowany do płytki taśmą na której jest procek. Mnie bardziej zależy na wyświetlaczy bo nie wiem jaki problem wyskakuje jest jedynie sygnał dżwiękowy
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
rocznik 96 immo nie jest w liczniku a wymiana potrzebna bo padł fis i ni pierona nie moge znależć drugiego. Kupa tego ale od nowszych rocznikiem
-
[ALL B5] Przekladka zegarów z benzyniaka do diesla
witam jakie moge miec problemy jeżeli przełoże liczniki z benzyniaka do diesla ten sam rocznik kostki te same. Czy wszystko bedzie działać?
-
[INNE] Błąd abs w Polo
numeru nieznam bo poloówka należy do wujaszka. Czy ten błąd może występować jak bedzie uszkodzony czujnik abs-u?
-
[INNE] Błąd abs w Polo
rocznik 98 silnik akv 1.4 benzyna mozna jakos dokladniej
-
[INNE] Błąd abs w Polo
a jak to można naprawić?
-
[INNE] Błąd abs w Polo
Witam może ktoś wie co oznacza błąd 1044 który pokazuje sie na vag-u.
-
[B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki w nastawniku pompy
byłem dzisjaj u grzanka85 zrobił to co spie.....ł mechanik czyli ustawił tak jak sie należy czasu trochę zeszło bo trzeba było przesuwac nastawnik na dziesiętne częśći milimetra gdyby mechanik zgrał wszystko do kompa niebyło by zadnego problemu. Teraz jest ok dzięki grzanek85 za pomoc Zamykam temat
-
[B5 AFN] Problem po wymianie uszczelki w nastawniku pompy
żeby to było takie proste, gdzie w kielcach mogę znależć goscia od takiej roboty to sam niewiem nawet google nie pomagaja. nasze miasto omija sia szerokim lukiem