-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
dzięki za namiar , ale i tak lipa ,nie chcę mi załadować do k0206 może obniżyć softu się się nie da ,sam już nie wiem
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
Udało mi się zaktualizować z k0257 do k0260 nowe mapy i działa ładnie nawet lektor PL navi został z poprzedniej wersji ale menu PL się skasowało i teraz kombinuję jak wrócić do k0257 ale nie chcę mi się odpalić aktualizacja. Czytałem że trzeba zejść do k0206 ale nigdzie nie mogę znaleźć plików . Ktoś coś podrzuci ? mmi 3g low
-
Mmi 3g basic downgrade Z k0260 do K0257
Witam Niedawno zrobiłem aktualizację K0257 z mapami 5.24 2017 r. do K0260 z mapami 5.33.2 2021 r. problem w tym że K0257 miałem spolszczone menu oraz głos navi , głos navi został ale menu już nie jest Polskie . Pytanie moje brzmi , czy można jakoś wyodrębnić pliki z K0257 odpowiadające za Polskie menu i wrzucić do K0260 ?
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
a jak ci śmiga ten soft k0260 nie muli się ?
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
dzięki
-
Jakie mmi, wgrywanie map, softu
a ja nie mogę znaleźć , podpowiedzcie gdzie szukać
-
Domykanie szyb z kluczyka
koledzy może ktoś podpowie jak podłączyć kabelki żeby domykać szybki z pilota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
posiadam od niedawna audi a4 1.9 tdi 110KM kombi i jestem happy :>
xxandrzejxx
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta