Treść opublikowana przez grzegorzzj1
-
Huczenie podczas jazdy (nieregularne)
ja jednak stawiał bym na łożysko przednie. np z tyłu miałem tak że jak przejechałem 20 km zaczynało huczec a do tego przebiegu nie.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam. jakiej firmy oleje stosujecie ewentualnie polecacie?
-
Immobilizer
podłaczam sie pod temat. zna ktoś jakis program aby uśpić immo ? może da sie to zrobic VAG-COM?
-
[B5 AHU] Odpowietrzenie pompy abs
i to wystarczy? nie trzeba odpowietrzać pompy?
-
[B5 AHU] Odpowietrzenie pompy abs
Witam . mam taki problem mam zapowietrzoną pompe hamulce odpowietrzałem ale coś wraz jest nie taki bo tył mi nie hamuje. miałem problem bo osuszyłem układ do konća i od tamtej pory sa przeboje. czy da sie odpowietrzyć za pomocą vag-com?
-
[ALL B5] Pisk po wymianie rozrządu
sprawdz napinacz paska wieloklinowego, u mnie pękła sruba siedział jako tako ale nie osowo chodził, dopiero pisk ustał jak całkiem pekł napinacz i zwaliło oba paski i odpał napinacz
-
[B5 AHU] Całkowity brak mocy
ja najpierw sprawdził bym zaworek turbiny, przeczyścił go, i sprawdził szczelnosc przewodzików podciśnieniowych do niego, robota mała a u mnie pomogła przeładowanie na 100%, a wystepuje najcześciej od wadliwego działania tego zaworka turbo, badz kabla przetruchlałego
-
[ALL B5] Dziwny problem z immo.
alarm jest bardzo możliwa przyczyną jak wiem alarmy fabryczne są połaczone z immo w celu odcięcia w razie kradzieży
-
[B5 1Z] Rura przed kolektorem ssącym i czujnik na niej
kolego w Ahu masz w tej rurze czujnik temperatury dolotu a za nią przepływkę piersburga, do niej dochodza przewody od turba filtra i tej rury dolotu
-
[ALL B5] Które kontrolki powinny się zapalić/mrugać po przekręceniu kluczyka
jeżeli benzyna to aku( świeci się aż do odpalenia) płyn miga, olej miga do odpalenia, a chwilę powinny się swięcić airbag,abs, pasy,i imo jeżeli posiadasz
-
[ALL B5] Dziwny problem z immo.
podłaczam sie do kolegi powyżej, albo oczyśc styki albo sprawdz napiecie aku a najlepiej sprawdz ciągłośc przewdów od aku do compa
-
[ALL B5] Dziwny problem z immo.
podłacz vag i podaj jaki to bład. ja miałem podobnie i mi wyskoczyło za slaby sygnał kluczyka, jak ci nie zczyta kluczyka zawsze tak bedzie że odrazu zapali i zgaśnie
-
[B5 AHU] Nie można odpalić po odpieciu czujnika prędkości obrotowej
problemem okazała się stacyjka która sie zacina
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem
nie no raczej jest ok akumulator tylko wypiety był czujnik położenia wału korbowego, ale najgorsze jest to że on nawet nie kręci[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 20:45_________________________________________________temat opanowałem, siadła stacyjka która raz łapie a raz nie. i teraz pytanie czy da się ją wymienić zostawiając starą wkładke?
-
[B5 1Z] po naprawie pompy dawka paliwa 0
witam. po naprawie pompy dawkę paliwa wskazuje mi na kts 0 mg na skok. co może być nie tak?
-
[B5 AHU] Nie można odpalić po odpieciu czujnika prędkości obrotowej
po przekręceniu stacyjki kontrolki nie gasną, brak błędów ecu
-
[B5 AHU] Nie można odpalić po odpieciu czujnika prędkości obrotowej
czujnik jest ok tylko go odpiełem, zapaliłem raz zgasł zapaliłem drugi, też i teraz nie chce wcale kręcić
-
[B5 AHU] Nie można odpalić po odpieciu czujnika prędkości obrotowej
witam. dziś w ramamch zdiagnozowania innego auta odpiełem czujnik prędkości obrotowej i spróbowałem odpalic auto, 2 razy odpaliło i zgasło więc wiedziałem o co chodzi. następnie podłączyłem Czujnik i nie moge odpalić uto wcele nie kręci tylko pykają dwa przekąźniki, wydaje mi się tez że stacyjka woięcej się przekręcała
-
[ALL B5] Problem z odpaleniem
witam. dziś gdy chciałem odpalić samochód silnik niechce kręcić i wydaje mi się że nie da się przekręcić stacyjki (pyka coś w niej i w przekaźniku którymś
-
[B5 1Z] G28 bład- nie poprawna wartość
czujnik kupiłem drugi i wraz to samo.
-
[B5 1Z] G28 bład- nie poprawna wartość
witaj. mam problem z audi.. chodzi o czujnik g28. podmieniłem dzis czujnik( znalazłem jakiś opór ok) i nadal wywala błąd. problem jest taki. jak odpalę nie ma wolnych obrotów( musze trzymać na gazie bo zgaśnie) gdy dodam znacznie gazu po odpuszczeniu trzyma już obroty ale są podwyzszone(69 na vagu). kąt wtrysku ok. zastanawia mnie jeszcze kolumna 7 która pokazuje wartość 60 i kolumna 8 która pokazuje 75. silnik oczywiście rozgrzany do ponad 90 stopni.wszystko zaczeło się od wymieniena głowicy(pękła szklanka i ja wyszczerbała). mechanik rozłożył ręce.wiec zaczełem sam. na początku był źle ustawiony kąt, i wymagał przestawinia pompy. teraz kąt ok a wywala ten bład. Dodam że błąd tego czujnika- 00513 - engine Speed sensor (G28) 27-10- implausible signal-intetmittent. dodam że dziś się przejechałem jak mocniej dodam gazu szarpie trochę ale pozatym jest ok. z góry dziekuje za odpowiedz
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
a jakiej firmy paski rozrządu polecacie?
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
a co z klima? zdemontowanie chłodnicy klimy czym skutkuje?
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
witam. czy warto samemu podejmować się wymiany rozrządu a b5 ahu z klimą? wymieniałem kilkakrotnie rozrzad w audi 80 b4 1Z.
-
[B5 1Z] Analiza logów
proszę o analiże tych dziwnych logów http://vaglog.rtnet.pl/grzegorzzj_39011.html