Treść opublikowana przez Newman
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i wlasnie o tym mowie.. co racja to racja... mi wlasnie nie chodzilo o mx5 a mx6.. tez chcialem taka kupic kiedys... jest tez wersja z 4 skretnymi kolami...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tez chyba ide w kime...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hmmm nei wiem czy mowimy o tej samej mazdzie o tej co ja mowie to jezdzil nią Piotruś...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co to za mazda byla? moze niebieska mx5?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chetnie zobacze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.................... :angry: :angry: proponuje zrezygnować z kilku spotów pozniej jak wam sie zachce to nawet do krakowa pojedziecie. Dropsone .. chyba sie dogadamy indywidualnie.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moge podjechac do pizzeri ja nie zagladam do strefy smiechu.... nawet zapomnialem ze jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pewnie quattro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja generalnie moge podjechac byle gdzie ale max do polowy drogi do torunia bo w koncu trzeba sie trzymac kalendarza czyli teraz spotu w bydzi.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no mozna by cos zrobić bo musze w koncu te klamki odebrac ... no i koszulke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe spoko dzieki Reniu... musze jednak najpierw naprawć mache.. troche klepnąć
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ostatnio pozbylem sie czesci grilla bo sie urwal przy otwieraniu maski.. ale i tak byl popekany a nowy caly czas lezy .. juz 3 lata w szafie..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to moja zonka zajezdza teraz maszyne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie.. przypadkiem trafiłem na fajna stronke z manualami do różnych aut.. nic nie trzeba sciagac wszystko w htmlu: http://8gt.ru/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem juz na chodzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to ja pierwszy, ktory zaczal ten watek zycze wszystkim pociechy z fury i w przyszlosci kazdemu takiego sprzetu jaki sobie wymarzy. milo sie patrzy jak rosniemy w sile pomimo zgrzytów wiadomo ... co nas nie zabije to nas wzmocni... i tego sie trzymajmy....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzialem ta fure w podpisie u mrt i tak mi sie spodobala ze szok ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dla mnie tap madl to veyron... ale podoba mi sie rs4 w budzie b7 no i ta fura to miazga
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja szukałem takiej bety w silniku 730 niestety nic nie bylo a trafilo sie a4 tez zreszta z doskoku co do historii drzwi to tak jak mowiliscie .. mechanizm gdzies na trasie przymarza...wyjechalem z garazu i otwieranie drzwi dzialalo.... natomiast wystarczylo pare godzin na mrozie i znowu to samo....
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki chlopaki za pomoc... fura stoi w garazu a to sie stalo dzisiaj jak caly dzien fura stala na dworzu wiec moze przymarzlo albo sie cos zerwalo jak piszecie.. wstrzymam sie jeszcze z drastycznymi ruchami co do xenonow to tak jak wyzej tuning studio albo tutaj jest sklep (zielona strzalka): http://maps.google.com/maps?q=53.125856,18.049254&num=1&t=h&sll=53.125553,18.049212&sspn=0.00189,0.005681&ie=UTF8&ll=53.126079,18.049282&spn=0.000945,0.00284&z=19
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak do tego sie dobrać.. na pewno trzeba sciagnac tapicere ale co dalej ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek.. najlepiej jakby "ktoś" zrobił Ci VT panowie.. problem zdechla mi klamka zewnetrzna w drzwiach pasazera z przodu prawa strona.... klamka sie podnosi ale drzwi sie nie otwieraja. natomiast z wewnatrz moge je otworzyć bez problemu.... łot ta fak??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dla mnie porzadny silnik zaczyna sie od V8... dzwiek rewelacja w v6 tez przyjemnie mruczy..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
za pare lat nie bedzie ani diesli ani benzyn... wszystko elektrik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja wczoraj jeszcze imprezke zaliczyłem...o 5 w domu.... pozdro dla wszystkich