Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemek2406

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Przemek2406

  1. Kupię felgę MAM A1 18 et30 8j srebrną. Bez pęknięć spawów itp. Fotka felgi poniżej
  2. Ja bym sprawdził czujnik płożenia wałka rozrządu
  3. jak ma otwór centralny 66.6 to tak
  4. Będzie ok tylko przy tym et to felga będzie schowana w nadkole. I kwestia jaką chcesz dać szerokość opony na tą felgę
  5. wszystko zależy od szerokości felgi. Ale od 225/40/18 do 245
  6. Przemek2406 odpowiedział(a) na ozi402 temat w 1.9TDI
    według mnie szrot
  7. styki w lampce do sprawdzenia. Potrafią nie stykać z czasem. Przelutowanie powinno pomóc
  8. Przemek2406 odpowiedział(a) na zigula11 temat w Audi A4 B5
    Ma zapach płynu chłodniczego czy wody. Bo jak to jest woda to odpływ klimatyzacji może być zapchany.
  9. Nr felg 7117B 5M Nigdzie nie mogę znaleźć rozstawu. Pomóżcie KBA 44052 17" et48
  10. miałem to samo. To może turbina się kończyć.
  11. Musisz mieć tą naklejkę
  12. Ja mam u siebie gwint kw. No widziałem jak masz pomalowane na srebrny mat fajnie to wyszło. Następny mod to elektryka tył
  13. Wpadło lato. Wiem felga d*py nie urywa
  14. http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/8aNKovXM4iyxD9IRuhlBI~Ce~51CFF Zawartość dodana 8 minutes later Wpadły Ulter 90
  15. Naklejek już nie ma. Fela na zimę taka dostałem. Na lato może uda sie kupić rotory 18 No jej mąż modził bo w firmie tuningowej pracuje. No chyba org chromy
  16. No twarde aż plomby chcą wylecieć ale jeździ jak przyklejony
  17. Ja na samochód jak narazie nie narzekam. Kupiony według mnie zadbany. Dostałem gwarancje bezwypadkowości od Niemca bo sie boją że jak wyjdzie że był powypadkowy to mogę go zwrócić od tak sie umówiliśmy i na umowie mam wszystko napisane
  18. Kto szuka znajduje. No i ten gwint kw o którym nie wiedziałem
  19. fela na zimę lato wpada rotor 18 no chyba że znajdę coś ciekawego w De
  20. mam dpf. nic nie ubywa oleju w drastycznych ilosciach
  21. Witam wszystkich. Jestem posiadaczem A4 B7 z 2007rok. Pod maską jak na razie jest 170 kucyków ale są plany na ~200. Kupiłem ją osobiście od Niemca a raczej Niemki Pełna książka itp. Jest to samochód z wyposażeniem s line zew i wew. Szału nie robi ale jak dla mnie wystarczy A tu kila fotek samochodu: Wnętrze to czarny sufit kiera s line pikowana gałka tak samo itp. Co jeszcze w planach to pełna elektryka po jej nie ma masakra jakaś Na wyposażeniu auto posiada: Bi Xenon plus samopoziom Parktonik tył Wnętrze czarne słupki sufit itp Navi Rns E Grzane stołki s line Tempomat Multi kierę pikowaną Gałka pikowana Bluetooth Zestaw głośnomówiący Auto światła Drl Clh Pakiet światło(klamki drzwi itp) No i Pakiet s line zew i wew Gwint Kw Hamulce ATE klocki ceramiczne Czujnik deszczu zmierzchu Fotochrom wsteczny Ledy tablicy tył i pewne coś tam jeszcze o czymś zapomniałem napisać
  22. Ja ma KW jeżdzi sie spoko. Kupiłem takie już zamontowane w aucie. A4 B7 kombii
  23. Może cię zbanowali albo zabiłeś kogoś ze swoich dlatego nie możesz wejść. Mój nick na Wot to Trzmielu2406

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.