Treść opublikowana przez Przemek2406
-
Kupię felgę 18 et30 8j MAM A1
-
B6 AVF- Długo kręci plus wibruje podczas jazdy
Ja bym sprawdził czujnik płożenia wałka rozrządu
-
Felga 16 et45 do a4 b8?
jak ma otwór centralny 66.6 to tak
-
Czy dane felgi będą pasować
Będzie ok tylko przy tym et to felga będzie schowana w nadkole. I kwestia jaką chcesz dać szerokość opony na tą felgę
-
Jakie opony a4 b7 1.9tdi na felgę 18cali.
wszystko zależy od szerokości felgi. Ale od 225/40/18 do 245
-
Alufelgi 16 z et33 będą pasować? A4 b7
będą na równo z błotnikiem
- Głowica do oceny
-
Nie świeci mi oświetlenie w podsufitce w bagażniku
styki w lampce do sprawdzenia. Potrafią nie stykać z czasem. Przelutowanie powinno pomóc
-
Woda kapie na dywan
Ma zapach płynu chłodniczego czy wody. Bo jak to jest woda to odpływ klimatyzacji może być zapchany.
-
Felgi Intra jaki mają rozstaw
-
Huczenie z filtra powietrza 2.0 TDI BRD B7
miałem to samo. To może turbina się kończyć.
-
1.9TDI AWX - trudne odpalanie po nocnym postoju (logi)
Świece masz ok? Mój awx cięzko pali
-
Naklejki do stref eco Niemcy
Musisz mieć tą naklejkę
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
Ja mam u siebie gwint kw. No widziałem jak masz pomalowane na srebrny mat fajnie to wyszło. Następny mod to elektryka tył
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/8aNKovXM4iyxD9IRuhlBI~Ce~51CFF Zawartość dodana 8 minutes later Wpadły Ulter 90
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
Naklejek już nie ma. Fela na zimę taka dostałem. Na lato może uda sie kupić rotory 18 No jej mąż modził bo w firmie tuningowej pracuje. No chyba org chromy
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
No twarde aż plomby chcą wylecieć ale jeździ jak przyklejony
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
Ja na samochód jak narazie nie narzekam. Kupiony według mnie zadbany. Dostałem gwarancje bezwypadkowości od Niemca bo sie boją że jak wyjdzie że był powypadkowy to mogę go zwrócić od tak sie umówiliśmy i na umowie mam wszystko napisane
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
Kto szuka znajduje. No i ten gwint kw o którym nie wiedziałem
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
fela na zimę lato wpada rotor 18 no chyba że znajdę coś ciekawego w De
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
mam dpf. nic nie ubywa oleju w drastycznych ilosciach
-
A4 B7 2007 kombii 2.0 170 BRD 2x s line
Witam wszystkich. Jestem posiadaczem A4 B7 z 2007rok. Pod maską jak na razie jest 170 kucyków ale są plany na ~200. Kupiłem ją osobiście od Niemca a raczej Niemki Pełna książka itp. Jest to samochód z wyposażeniem s line zew i wew. Szału nie robi ale jak dla mnie wystarczy A tu kila fotek samochodu: Wnętrze to czarny sufit kiera s line pikowana gałka tak samo itp. Co jeszcze w planach to pełna elektryka po jej nie ma masakra jakaś Na wyposażeniu auto posiada: Bi Xenon plus samopoziom Parktonik tył Wnętrze czarne słupki sufit itp Navi Rns E Grzane stołki s line Tempomat Multi kierę pikowaną Gałka pikowana Bluetooth Zestaw głośnomówiący Auto światła Drl Clh Pakiet światło(klamki drzwi itp) No i Pakiet s line zew i wew Gwint Kw Hamulce ATE klocki ceramiczne Czujnik deszczu zmierzchu Fotochrom wsteczny Ledy tablicy tył i pewne coś tam jeszcze o czymś zapomniałem napisać
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja ma KW jeżdzi sie spoko. Kupiłem takie już zamontowane w aucie. A4 B7 kombii
-
WOT - World of Tanks
Może cię zbanowali albo zabiłeś kogoś ze swoich dlatego nie możesz wejść. Mój nick na Wot to Trzmielu2406