Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    I babka pozbawiła mnie audi którym miałem jeździć przez parę ładnych lat...
  2. Fajnie ze się podoba długo szukałem i zastanawiałem się nad kupnem czegoś dla siebie ?
  3. Zdjęcia będą jak znajdę trochę czasu, ale mówię lakier jest do położenia na nowo bo drażni mnie różne odcienie żółtego zreszta na progu plastikowym odłazi farba :/ a co do turbin to od spodu wyglądają na nowe dość. Nie mam wykresu z hamowni były właściciel mówił ze około 450km ale można śmiało do 500... mi wystarczy co jest
  4. Po paru latach udało mi się kupić wymarzone B5 co prawda miało być RS4, ale wyszło S4 ? Pojechałem po nią do Austrii. S4 1999r Imolagelb sedan, lakier w audi jest dość słaby tylny błotnik malowany być po pijaku chyba... ale za to mechanicznie jest tiptop Trochę o wyposażeniu - turbo TTE650er - wtryskiwacze 630er - pompa paliwa Pierburg - grill i lusterka rs4 - RNS-E - gwintowane zawieszenie (twarde jak baton) - fotele Recaro - nagłośnienie Bose - sprzęgło Sachs (6-pad Kupplung mit Ems) tak było napisane w ogłoszeniu - węże silikonowe Samco - dodatkowa chłodniczka oleju - trójnik z allroada - układ wydechowy Toyo Sport - Wot Box cokolwiek to znaczy - FIS z funkcja odczytywania parametrów np. doładowanie - audi ma około 430km ale to hamowania zweryfikuje Uczę się tego wszystkiego, ale narazie mam priorytet doprowadzić lakier do ładu
  5. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Witam po świętach mam mały problem z moim audi ostatnio zaczął się problem z PDC raz działa raz nie działa... 2 sekundy działa na 1 sekundę potrafi rozłączyć i znowu działa.... co za tym idzie wariuje mi ACC w czasie jazdy potrafi czasami wyskakiwać błąd o niedostępności ACC, może mieć to coś wspólnego z PDC?
  6. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Hej co prawda mam 3.0 245 km 2013r i przelotu prawie 260tys i wszystko działa jak trzeba w motorze.
  7. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    No przynajmniej za pare lat nie będzie trzeba wydechu przerabiać żeby mieć S6;)
  8. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    3900?? Bardzo bardzo dobra cena ja za swoją płace 6600 w PZU...
  9. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
  10. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja mam felgi od nowej A7 z podobnymi parametrami z tym ze 8,5J i jest ok
  11. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Hej napisz do mat1324 z a6klub mi dobierał i fajnie siadło. Komplet sprężyn 500 zł
  12. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Dla mnie wygrywa Q8 i na drugim miejscu A6 ale tylko Avant ?
  13. https://m.aliexpress.com/item/32874418433.html?pid=808_0000_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32874418433&aff_trace_key=a7800d11ef9f4afe87ae412e8b1ef2c2-1551174854413-07351-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=3060amp-hqKxc_bP09OAgNljf-Of8A1551174869638
  14. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ładnie to wyglada, ale na 100% będzie obcierać na dobiciu koła
  15. Ładna, tez chciałem białą, ale trafiła się czarna ? ładuj ledy na przód ?
  16. Wygląd był OK prowadzenie też, ale na działkę nie wyjechałbym póki co... na tych zdecydowanie bardziej komfortowo ?
  17. Audi dostało nowe sprezyny od s-line i poszło do góry względem H&R około 1,5cm i nowe koła na zimę ?
  18. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Dzięki
  19. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Zna ktoś nr czujnika parkowania do s8 2006r? Bo dzwoniłem do serwisu i za jedną do grilla chcą 609zl ?
  20. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Vogtland są jakieś różne rodzaje? Bo na Allegro znalazłem tylko do c6 Zobacz ofertę: Zawieszenie gwintowane VOGTLAND Audi A6, Typ 4F, A http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6830492564
  21. marcintuchola odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Koledzy jakie zawieszenie gwintowane mogę założyć żeby było komfortowe? Widziałem KW street comfort ale cena ponad 6tys. Mam teraz sprężyny H&R -40mm i jest dość sztywno...
  22. A dlaczego nie? Ale to nie temat o wysyłkach.
  23. Zawsze zostaje pobranie z możliwością otwarcia przesyłki
  24. https://www.olx.ua/obyavlenie/diski-20-audi-rs6-c8-rs4-rs5-b9-8w0-novye-IDBPeoG.html na Ukrainie taniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.