Treść opublikowana przez marcintuchola
-
C7 Resident
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Fajnie ze się podoba długo szukałem i zastanawiałem się nad kupnem czegoś dla siebie ?
-
Audi S4 B5 Imolagelb
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Zdjęcia będą jak znajdę trochę czasu, ale mówię lakier jest do położenia na nowo bo drażni mnie różne odcienie żółtego zreszta na progu plastikowym odłazi farba :/ a co do turbin to od spodu wyglądają na nowe dość. Nie mam wykresu z hamowni były właściciel mówił ze około 450km ale można śmiało do 500... mi wystarczy co jest
-
Audi S4 B5 Imolagelb
Po paru latach udało mi się kupić wymarzone B5 co prawda miało być RS4, ale wyszło S4 ? Pojechałem po nią do Austrii. S4 1999r Imolagelb sedan, lakier w audi jest dość słaby tylny błotnik malowany być po pijaku chyba... ale za to mechanicznie jest tiptop Trochę o wyposażeniu - turbo TTE650er - wtryskiwacze 630er - pompa paliwa Pierburg - grill i lusterka rs4 - RNS-E - gwintowane zawieszenie (twarde jak baton) - fotele Recaro - nagłośnienie Bose - sprzęgło Sachs (6-pad Kupplung mit Ems) tak było napisane w ogłoszeniu - węże silikonowe Samco - dodatkowa chłodniczka oleju - trójnik z allroada - układ wydechowy Toyo Sport - Wot Box cokolwiek to znaczy - FIS z funkcja odczytywania parametrów np. doładowanie - audi ma około 430km ale to hamowania zweryfikuje Uczę się tego wszystkiego, ale narazie mam priorytet doprowadzić lakier do ładu
-
C7 Resident
Witam po świętach mam mały problem z moim audi ostatnio zaczął się problem z PDC raz działa raz nie działa... 2 sekundy działa na 1 sekundę potrafi rozłączyć i znowu działa.... co za tym idzie wariuje mi ACC w czasie jazdy potrafi czasami wyskakiwać błąd o niedostępności ACC, może mieć to coś wspólnego z PDC?
-
C7 Resident
Hej co prawda mam 3.0 245 km 2013r i przelotu prawie 260tys i wszystko działa jak trzeba w motorze.
-
C7 Resident
No przynajmniej za pare lat nie będzie trzeba wydechu przerabiać żeby mieć S6;)
-
C7 Resident
3900?? Bardzo bardzo dobra cena ja za swoją płace 6600 w PZU...
-
C7 Resident
- C7 Resident
Ja mam felgi od nowej A7 z podobnymi parametrami z tym ze 8,5J i jest ok- C7 Resident
Hej napisz do mat1324 z a6klub mi dobierał i fajnie siadło. Komplet sprężyn 500 zł- C7 Resident
Dla mnie wygrywa Q8 i na drugim miejscu A6 ale tylko Avant ?- Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
https://m.aliexpress.com/item/32874418433.html?pid=808_0000_0109&spm=a2g0n.search-amp.list.32874418433&aff_trace_key=a7800d11ef9f4afe87ae412e8b1ef2c2-1551174854413-07351-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=3060amp-hqKxc_bP09OAgNljf-Of8A1551174869638- C7 Resident
- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Ładna, tez chciałem białą, ale trafiła się czarna ? ładuj ledy na przód ?- AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Wygląd był OK prowadzenie też, ale na działkę nie wyjechałbym póki co... na tych zdecydowanie bardziej komfortowo ?- AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Audi dostało nowe sprezyny od s-line i poszło do góry względem H&R około 1,5cm i nowe koła na zimę ?- C7 Resident
- C7 Resident
Zna ktoś nr czujnika parkowania do s8 2006r? Bo dzwoniłem do serwisu i za jedną do grilla chcą 609zl ?- C7 Resident
Vogtland są jakieś różne rodzaje? Bo na Allegro znalazłem tylko do c6 Zobacz ofertę: Zawieszenie gwintowane VOGTLAND Audi A6, Typ 4F, A http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6830492564- C7 Resident
Koledzy jakie zawieszenie gwintowane mogę założyć żeby było komfortowe? Widziałem KW street comfort ale cena ponad 6tys. Mam teraz sprężyny H&R -40mm i jest dość sztywno...- Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
A dlaczego nie? Ale to nie temat o wysyłkach.- Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Zawsze zostaje pobranie z możliwością otwarcia przesyłki- Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
https://www.olx.ua/obyavlenie/diski-20-audi-rs6-c8-rs4-rs5-b9-8w0-novye-IDBPeoG.html na Ukrainie taniej - C7 Resident