Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JotAeN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JotAeN

  1. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zrobiłem wczoraj aktualizacje adobe na 11 i h... szczelił mi wszystkie filmiki i wogóle flash niedziała :/ co sie mogo stać??
  2. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie te spryski sa ori?? czy jakies zamienniki?? Audi A4 B6 8e0 spryskiwacz 8E0955102C 8E0955101C (3025609856) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. szukam jednego od strony kierowcy
  3. Cena zależna od koloru czy nie??
  4. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale zglodniałem Pytanie na co zgłodniałeś?? Chyba na tego bobra masz ochotę co ---------- Post dopisany at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- Panowie ma ktoś może lewy spryskiwacz na zbyciu?? Pilnie potrzebuję
  5. Vario ile kosztowało by pomalowane całego auta A4 d6 avant. Dach czarny a reszta np. czerwona
  6. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja se na komie walczyłem a teraz wyłączyć nie dam rady
  7. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak człowiek szukał s-line pod spryski to nawet niebyło bez sprysków a jak już zderzak zamówiony to sie pojawiają :/
  8. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale mamie byś ją nie przedstawił Mamie jak mamie ale babci to już na pewno Zderzak S-line przedni pod spryski za 900 to tak chyba średnio się opłaca co?? No i golas oczywiście :/
  9. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic tym nie zdzialasz bo gościa do sprzedaży nie zmusiasz
  10. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany dużo się różnią wtyczki do podpięcia CONCERT II a BNS?? Są jakieś adaptery czy jak to działa, zaznaczę że mam też zmieniarkę. Na takim adapterze będzie śmigać?? https://www.car-tronic.pl/adapter-plugplay-do-montazu-rns-e-audi-2001-2006-346-p191.html
  11. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z ceną za siedzenia to trochę przegiął bo za 3000 to prawie RECARO, no i ten zderzak bez sprysków przy xenonach to śliski temat według mnie ^^
  12. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    może po nr na pompce albo na spryskach, czy też dekielku
  13. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba podejdzie, tylko zaślepki z góry sa inne, 2000 roku ale b6 ? Gość sam dokładnie nie wie czy B5 czy B6 bo chyba ich nie odróżnia :/. Macie tu link jak by kto chciał AUDI A4 S4 SPRYSKIWACZE XSENON KOMPLET SILNICZEK (3020514312) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  14. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a podejdzie to do zderzaka S4 A i mówił że to z 2000 roku był s-line
  15. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany opłaca to wziąć za 200PLN Koleś mówi że to z s-line i że 2 pompki 2 prowadnice 1 dekielek węże i pompa przy zbiorniku http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/30/20/51/43/3020514312
  16. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem skąd ci ludzie na allegro mają te świece bo u Ciebie chyba GN 046 siedzi i ja mam go w hurtowni po 47zł a na allegro po nie całe 30zł Made in Chine Pewnie tak:kwasny: Tak samo jak z żarnikami philipsa:decayed: Ja ostatnio kupiłem żarniki philips i jeden świeci na biało z białą poświatą a drugi ma niebieską poświatę :/
  17. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem skąd ci ludzie na allegro mają te świece bo u Ciebie chyba GN 046 siedzi i ja mam go w hurtowni po 47zł a na allegro po nie całe 30zł Made in Chine
  18. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to wygląda na to ze będą jeździł naradzie bez halogenow
  19. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Reflektor przeciwmgłowy - halogen TYC: Audi A4 (8E2, B6) (2000.11 - 2004.12) S4 quattro 344KM | Sklep iParts.pl Pany będzie to pasowało?? Zanim dorobie sie ORI to może bym w takie zainwestował co wy na to
  20. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Halogen S4 prawie 500zł/szt w ASO. Jak nie przepłacił ?- 1600zł ten z allegro z uzywanymi kratkami bez zaslepki haka i sprysków - dodatkowe 150zł + jeszcze wysyłka tego zderzaka ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- nie podejdą. Mam rabaty Za zderzak z przesyłką 1630pln ma nowe ori kratki boczne a ta środkowa jest w bardzo dobrym stanie ponoć. Z chalogenami sobie narazie odpuszczę Co do reszty to może byśmy się dogadali jakoś. Podeślij na PW ile byś chciał za zaślepki (hak i spryski) plus prowadnice
  21. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany oplaca aluminiowy kosz 2din za 160 zyli??
  22. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    turzol a zaślepki sprysków od zwykłego podejda do S-y?? Bo mam cały prawy sprysk a potrzebuje tylko lewy. Ty masz jakieś rabaty w ASO??
  23. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za wszystkie kratki zaslepki w 800 w ASO?? To gdzieś ty był jak o niego pytalem
  24. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AUDI S4 02-04 ZDERZAK PRZEDNI PRZÓD (2974881517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ten zabrałem
  25. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    otles2 dzieki za link zderzak już kupiony ^^ teraz prosze o info odniśnie tych prowadnic do sprysków. I może ktoś ma lewy spryskiwacz na zbyciu za parę groszy bo bym wziął

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.