Treść opublikowana przez JotAeN
-
B6 DIVISION
witam serdecznie mam do obchnięcia ori zderzak S4 przedni z kratkami pod halogeny kratką środkową spryskami i wszystkimi zaślepkami., kolor srebrny ale do malowania Są jacyś chętni
-
Używane pompowtryski 1.9 TDI AVF
mam podobny problem ale u mnie leją 3 sztuki zastanawiam się gdzie oddać do regeneracji bo używki to ciężko trafić w dobrym stanie Kwota 650zł za regeneracje trochę mnie przeraża bo chce oddać wszystkie 4
-
Sprężarka klimatyzacji do AWX
jakiś rok temu przestała działać po remoncie silnika, jakieś huki i stuki były i przestała działać. Jak pracowałem w warszawie jeden gość mi do niej zaglądał. mówił ze nieduża robota (Ponoć opiłków niema w oleju) ale auto musiał bym na tydzien zostawić u niego. A ze ja jezdziłem nim do domu 400km w jedną stronę co tydzień to niebyło kiedy auta zostawić Teraz jeżdze już na miejscu ale w małym miasteczku i tu nikt raczej sie na regeneracji niezna (każdą pierdołe nienaprawiaja tylko odrazu odsyłają do regeneracji) Ja auto użytkuję codziennie i na przestuj ponad tydzień niemogę sobie pozwolić więc chyba lepiej kupić nową i podmienić w 1 dzień. No niewiem już sam
-
Sprężarka klimatyzacji do AWX
Witam Mam pytanie czy do silników AWX była tylko jedna sprężarka od klimatyzacji? Mół by mi ktoś podać może nr takiej sprężarki albo innej co będzie pasować P&P?? Z góry dziękuję
-
B6 DIVISION
Powitac panocki długo mni eniebyło i pewnie nikt niebędzie mnie pamiętał ;p ale mam pytanko Potrzebuję sprężarki klimy na chodzie i w dobrych piniądzach bo w mojej coś padło i zaden macher na mojej wsi (małe miasteczko) tego niezrobi a auto potrzebuję na codzień Jak sprawdzić jaka sprężarka klimy jest potrzebna bo wiem ze do AWX było ich parę Prosił bym o pomoc na PW albo tu Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
Witam panowie Co powiecie na taki bagażnik do autka?? Ktoś ma może taki albo jakiś inny do polecenia?? AGURI NAJCICHSZY BAGAZNIK RELINGI AUDI A4 B6 00-04 (3131395300) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
Neonówka - rozmowa z Bogiem
-
B6 DIVISION
No dobra to teraz czekam na listwy i do roboty
-
B6 DIVISION
Jak najłatwiej odkleić listwy z progów?? Macie jakieś patenty na ten zabieg?? No i czym najlepiej przykleić nowe polecacie jakąś specjalną taśmę??
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
Witam Wsadziłem czerwone ledy w bagażnik i oto efekt (narazie tylko czerwien w bagaznik bez ledów w pozostałych lampkach) Widok ze środka bez flesza Widok ze środka z fleszem Widok z zewnątrz bez flesza Widok z zewnątrz z fleszem Poniżej zdjęcie przestrzeni nóg bez flesza z flesze
-
B6 DIVISION
O kolego! Ostatnio miałem to samo i ten sam bok! Licz jeszcze zbiornik, ćwiartkę, dolne wachacze (bo jak cofło koło to na bank ugięte) U mnie dodatkowo poszedł zbiornik wspomagania i intercoler. U mnie dodatkowo przeciągnął mnie przez całą lewą stronę i wylądowałem jeszcze w rowie ale na szczęście w śniegu i bez strat po prawej stronie. U mnie na auto po wszystkim wskoczył zderzak od S-y i bixy na przód
-
B6 DIVISION
Można to fotoradary co foty walily, albo drony IDT z góry pstrykaly
-
B6 DIVISION
Ludziska chce zmienić fotelik córeczce! Ma prawie 8 m-c i waży około 8 kg ale średnio mieści się w MaxiCosi. Fotelik mam z bazą w tym momencie. Nie mam isofix-u Co proponujecie.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Bajer 'How To Make A Mess' :: Making Audi's RS 4 Avant - Ultimate Paintball Duel - YouTube
-
B6 DIVISION
U mnie po zmianie na biksy też się świeci lampka poziomowania no i nie działa mi poziom. Czy to kwestia skasowania błędu czy coś się pop!erdol!lo??
-
B6 DIVISION
Niestety. I żeby było śmieszniej to niema zamienników Dajta indeks oryginału:naughty: Taki? http://c.shld.net/rpx/i/s/pi/mp/8145/7339304102p?src=http%3A%2F%2Fwww.downloadedimages.com%2FImagesApril%2F51rNSLdy4IL.SL500AA300.jpg&d=4dba0aee0d7d54a6e00e4b2d17e50d70d5d60bde Znaczy że nr fabryczny?? Tak I jak masz coś
-
B6 DIVISION
Wedle tego co pisał Cuber http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/s4-b6-bodykit-spis-numerow-czesci-88240/
-
B6 DIVISION
Niestety. I żeby było śmieszniej to niema zamienników Dajta indeks oryginału:naughty: Taki? http://c.shld.net/rpx/i/s/pi/mp/8145/7339304102p?src=http%3A%2F%2Fwww.downloadedimages.com%2FImagesApril%2F51rNSLdy4IL.SL500AA300.jpg&d=4dba0aee0d7d54a6e00e4b2d17e50d70d5d60bde Znaczy że nr fabryczny??
-
Spotkania na drodze
Dziś godzina 13:00 na Okęciu B6 nr rejestracyjny W...2023... (chyba) parkowała przy odlotach na miejscu dla POLICJI Stałem obok ale służbową "cytryną" Berlingo
-
B6 DIVISION
Niestety. I żeby było śmieszniej to niema zamienników
-
B6 DIVISION
co wy tu wsadziliście że mi alert wywala jak chce wejsc na 700 strone ??
-
B6 DIVISION
Marcin jak byś znalazł coś ciekawego to daj znać bo też szukam tylko że ja ich nie odróżniam
-
B6 DIVISION
O kur.a!!!!!!!!!!!!!!
-
B6 DIVISION
Ja też chce quattro