Treść opublikowana przez JotAeN
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Może 5-6 litrów sanej farby plus do tego rozpuszczalnik
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Młody dawaj jeszcze lustra, lotkę i listwy drzwiowe pod kolor felg to będzie to git wyglądalo. Można też nad dachem sie zastanowić ^^
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
kolego a ile za klocki na przód
-
Zimmermann SPORT 288mm = 229zł/szt 312mm =249zł/szt od ręki :))
Interesuje mnie komplet na przód zimmermann sport 288 mam A4 b6 AWX avant jak bedzie potrzeba wiecej info to pisz PW Podaj cenę to się dogadamy i wezmę to razem z olejem.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Chciał bym zamówić: Motul Specific 505.01 5W40 syntetyk 145 zł/5L Filtr oleju MANN Poproszę dane do przelewu na PW oraz koszt całkowity Ja odeśle potwierdzenie przelewu i dane do wysyłki
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Ja mam niestety inny ten schowek:(
-
Jak podłączyć zmieniarkę?
Witam Podepne się do wątku. Powiedzcie mi czy jak mam schowek z lodówka i dwiema kieszeniami to czy któraś z nich przeznaczona jest pod montaż zmieniarki?
-
Wpinak mocująca tylną kanapę
Podziękował kolego za pomoc a niemaże czasem takich spinek na zbyciu??
-
Wpinak mocująca tylną kanapę
Witam Urwałem sobie ostatnio element mocujący siedzisko (na obrazku oznaczony nr 3) tylnej kanapy. http://www.fotoload.pl/index.php?id=e6f3660fee26a98dd104e42a755225fe955 Wie ktoś może jaki jest jego nr i koszt?? Jeżeli miał by ktoś taką spinke na zbyciu to chętnie odkupie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trochę starej gwardii i dużo wspomnień. Miło było was poznać Panowie:) ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ---------- Trochę starej gwardii i dużo wspomnień. Miło było was poznać Panowie:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to i ja będę jak trafię.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie podajcie wkońcu gdzie to miejsce bo i ja widzę że pocałuje klamkę, a chciał bym sie z wami poznać bo mam kilka pytań do was Niech ktoś w końcu napiszę gdzie to spotkanie ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- Ludzie podajcie wkońcu gdzie to miejsce bo i ja widzę że pocałuje klamkę, a chciał bym sie z wami poznać bo mam kilka pytań do was Niech ktoś w końcu napiszę gdzie to spotkanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli spotykamy się na parkingu Legii?? To ten na skrzyżowaniu ulic Łazienkowskiej i Solce??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to w końcu gdzie bo ja się już psychicznie nastawiłem na Promenadę Torwar to niestety nie wiem gdzie jest ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ---------- no to w końcu gdzie bo ja się już psychicznie nastawiłem na Promenadę Torwar to niestety nie wiem gdzie jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam panowie od niedawna urzęduje w warszawie i jakiś czas tu zabawie. Z miłą chęcią bym podjechał na sporą i was poznał. Był bym wdzięczny jak by mi ktoś dokładnie wyjaśnił gdzie będzie spotkanie. Do Arkadi trafię ale niewiem czy tam bedziecie. Miał bym też prośbę czy mógł by ktoś wsiąść waga bo miał bym do was kilka pytań Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- Witam panowie od niedawna urzęduje w warszawie i jakiś czas tu zabawie. Z miłą chęcią bym podjechał na sporą i was poznał. Był bym wdzięczny jak by mi ktoś dokładnie wyjaśnił gdzie będzie spotkanie. Do Arkadi trafię ale niewiem czy tam bedziecie. Miał bym też prośbę czy mógł by ktoś wsiąść waga bo miał bym do was kilka pytań Pozdrawiam.
-
Stalowa osłona silnika
7 kg to raczej nie będzie ważyć
-
Stalowa osłona silnika
A jak z montażem? Da się to zamontować tak jak plastikową czy należy dołożyć jakieś dodatkowe mocowania? ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- A jak z montażem? Da się to zamontować tak jak plastikową czy należy dołożyć jakieś dodatkowe mocowania?
-
Stalowa osłona silnika
Dzięki kolego! Ktoś może ma jakieś doświadczenia związane z tego typu zabezpieczeniami? Warto w to inwestować czy może nic to nie daje? Za wszelką pomoc dziękuję. ---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Dzięki kolego! Ktoś może ma jakieś doświadczenia związane z tego typu zabezpieczeniami? Warto w to inwestować czy może nic to nie daje? Za wszelką pomoc dziękuję.
-
Stalowa osłona silnika
Witam Posiadam zawieszenie s-line a jeżdżę dużo po drogach gdzie są duże koleiny i czasem łapie podwoziem. Raz już wymienialem miskę kolejową i teraz znów mam małe pęknięcie. Kolega powiedział mi żebym sobie założył stalowa osłonę bo on ma taka w leonie. Szukałem trochę ale nigdzie nie znalazłem takiej osłony Dlatego też postanowiłem was zapytać czy ktoś z was może coś takiego u sie montowal. Jeśli tak to czy mógł bym liczyć na wasza pomoc w realizacji tego projektu?
-
Spociki w Kielcach
Wbij w google kadzielnia kielce naprawde warto iść. Można pochodzić elegancko i się nawet człowiek nie zmęczy a widoki ładne no i cichutko mimo iż prawie w centrum Karol graty córy
-
Spociki w Kielcach
Pany nawet nie wiecie jak żałuję ze nie będzie mnie na tym grilu Może innym razem
-
Jak się wam podobaja te koła
Witam Znalazłem takie se koła http://moto.allegro.pl/felgi-kola-audi-tt-a3-a4-a6-17-i2216836470.html Jak się wam podobają?? Bo jak dla mnie to bardzo ładne Opłaca się je wziąć??
-
Spociki w Kielcach
Witam panowie a ja tak z innej beczki troche Znalazłem takie se koła http://moto.allegro.pl/felgi-kola-audi-tt-a3-a4-a6-17-i2216836470.html Jak się wam podobają?? Opłaca je wziąć??
-
Spociki w Kielcach
Ja bym z chęcią podjechał ale 25 nie dam rady bo nie będzie mnie w Kielcach
-
Spociki w Kielcach
Marcin zimówki chcesz na spalenie czy do jazdy??