Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JotAeN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JotAeN

  1. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz na sprzedarz to jestem zainteresowany
  2. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem za a nawet przeciw Zwłaszcza że na e-buy to nie siedzę w ogóle a tak to może by co kupił ciekawego
  3. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja maleńka przy tej to furmanka
  4. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam tylko prawa ksenon jak chcesz
  5. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty przegapiles a ja się 5 min spoznilem
  6. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak za 200 + Kw to kolega już sprzedał a żeby nie było że pazera jestem to dołoże 20 PLN Zemis co ty na to
  7. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie róż? plast jak Vario pytałem to ok 2.5k.. Folię zapytaj Siemiana robił rok czy dwa lata temu pewnie trochę się zmieniła ale plus minis będziesz wiedział. ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- Ja,bym chciał niebieski mat tyle ze niebieski to pechowy kolor Folia lepiej od plasti dipa wygląda:whistling: Jakby się w 2 klockach z obklejaniem zmieścił to może i bym się skusił.
  8. Jak dojdą diody i założę w bagażniku to pstryknę fotę ale to dopiero za tydzień bo w delegacji pracuje i zjeżdżam tylko na weekendy.
  9. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany muszę pomalować połowę auta a dokładnie lewy bok i zderzak. Co się bardziej opłaca malować całe autko czy oklejać?? No i jakie to są koszta bo jeszcze się nie zacząłem pytać. Wiem tylko że Plastidip-em to koszt ok 2 tysi za całość i tylko 2 lata gwarancji. Wie ktoś ile kosztować może oklejenie i malowanie całości. Zamiast malować połówkę to bym se zmienił kolor całości tylko pytanie ile mnie to może strugnąć po kieszeni
  10. U mnie w aucie już jakiś czas siedzą czerwone diody do oświetlenia przestrzeni nóg. Dziś zamówiłem na próbę czerwone do bagażnika zobaczymy jaki efekt będzie. Co do reszty to raczej zostawię białe no chyba że już ktoś ma foty jak wygląda częściowo w czerwieni
  11. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja niestety nie mam szybra a ciężko w dobrym pieniążku znaleźć do avanta z pakietem światło
  12. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry wszystkim Może kto by chciał sufit za 500 Mata link Podsufitka do Audi A4 B6 kombi S-line czarna (3021865139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. I tu właśnie znalazłem to co mi potrzeba dzięki pany
  14. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Krawatów pełno i kawe piją tylko i gadają o milionowych kontraktach zamiast rezać No ostatni przelew na 1000000000000 poszedł i jestem A poważnie cały dzień u Żony w szpitalu siedzę sobie. W przerwach jaram się że auto umylem i ma swój prawdzili kolor. ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- sio do galerii B6 leniu Byłem i widziałem ale dalej nie wiem co i z czym zjeść. Jest może jakieś fotostory co by pomogło
  15. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany pasuje dokładka z cupry do zdeżaka od S-y?? Jeśli tak to czy mógł by kto wsadzić fotę jak to wygląda na aucie Powiem szczerze że bardziej się mi podoba zderzak s-line ze względu na te skrzydełka niż os S-y no ale znudziło mi się czekanie na s-line a że wpadł w ręce od S-y to wziołem. Oczywiście zaraz później wypłynęło dwa zderzaki s-line ale było już po ptokach no i teraz myślę co by tu z tym zrobić.
  16. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to ja mam podworko do odsniezenia :grin:zaraz kac minie witam:wink: Od 6:30 w pracy jestem Po rozprowadzeniu ludzi zaszyłem się w biurze i nawet mi się nie chce wychodzić do nich na budowę ^^ A wczoraj to zanim z budowy wyszedłem to już nabity byłem =) ale jak się kończy robotę o 20 to się należy coś od życia a dobiłem się na mieszkaniu połówką na dwóch Ale masz hajlajf:kox: Też bym tak chciał Uroki pracy w delegacji wczoraj z majstrem stwierdziliśmy że nie będziemy pić bo jak to tak od poniedziałku dzień w dzień bez przerwy niestety nie udało się
  17. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to ja mam podworko do odsniezenia :grin:zaraz kac minie witam:wink: Od 6:30 w pracy jestem Po rozprowadzeniu ludzi zaszyłem się w biurze i nawet mi się nie chce wychodzić do nich na budowę ^^ A wczoraj to zanim z budowy wyszedłem to już nabity byłem =) ale jak się kończy robotę o 20 to się należy coś od życia a dobiłem się na mieszkaniu połówką na dwóch
  18. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać Pany Niema to jak zacząć dzień od kaca :/
  19. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja już po weekendzie będę miał niunie na chodzie Zderzak od S-y już jest czekam na prowadnice do sprysków i zostanie tylko troche blacharki i malowanie ale smigać już można
  20. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Graty pany Może i ja zacznę się starać o przyjęcie
  21. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to git bo i ja się do tego przymierzałem ale nie mogłem nr znaleść
  22. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    110,43 numer 8E0 103 927F Niema znaczenia czy benzyna czy diesel? Pasuje do obu?
  23. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do sedana , uchwyty na siatki z zakupami. W avancie jest to rozwiazane inaczej A w avancie jak jest? Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2 w Avancie był pakiet bagażnik - opaska na zakupy zintegrowana w prawym boczku, siatka na zakupy i uchwyty siatki w rolecie . Kończe teraz rezać ten pakiet Wstaw fotki jak to wyglada po wszystkim
  24. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a do czego to??
  25. JotAeN odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    musiał byś uważać żeby jej w pół nie złamać bo jakaś taka chudawa jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.