Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. no jest to jakas pozytywna wiadomosc a co sadziecie o tym paliwie? jezdzi ktos z was na tym?
  2. ok dzieki wielkie koledzy. Musze skolowac jakis miernik i bede dzialal pomierzyłem dzisiaj wszystko. Wskazanie miernika 14,5 , jak trzymam wieksze oboty, swiatla nawiewy itp. rowniez podobna wartosc, takze ksiazkowo natomiast na zegarach w aucie przy tylko odpalonym silniku wskaznik pokazuje 14,5V ale po dodania gazu nadal ok. 16V. Kreski z klimatronika zniknely (może spowodowane byly mrozem). Moze tylko padl wskaznik od voltomierza? Jakies propozycje? Dziekuje z gory bardzo
  3. a propo radia, czy ono moze miec na to wplyw, bo wlasnie mi sie zepsulo kilka dni temu, tzn, czesciowo dzialalo czesciowo nie ;P a dzisiaj problem z tym ladowaniem. Czy moze odwrotnie ladowanie kilka dni temu zespulo radio a dzis sie ujawnił jego problem ?
  4. Witam, panowie może troche smieszne pytanie, ale ile powinno wynosić prawidlowe wskazanie voltomierza na zegarach? Bo dzisiaj pokazywało mi 16V i nie wiem czy to ma jakis z tym związek ale przestał mi sie podswietlac na zegarach voltomierz. Wczoraj wydaje mi się że napiecie pokazywało 12V i podświetlenie działalo normalnie. Po za tym na klimatroniku pojawiły sie jakies jasniejsze rozrzucone losowo kreski
  5. koledzy a co sądzicie o paliwie orlenu ekodiesel? czy to jest zwykła ropka, z proekologicznym ostatnimi czasy dodatkiem w nazwie, czy faktycznie jakies bio syfy? Do AFN'a mozna to lac? Czy odradzacie?
  6. Witam, nazywam się Radek, od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.9 tdi AFN Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę bezawaryjnej eksploatacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.