Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. ja mam założone takie jak podales, tylko białe. Ogolnie, spoko, zlego slowa nie powiem bierz smialo
  2. to cena PB?
  3. wlasnie przerabiam mentalnie to co Kowi napisal nie ma problemu, gdy masz pod reka ogarnietego pompiarza, ktory zrobi szybko i pewnie robote, a jesli go nie ma zostaje wyslanie swoich wtryskow czekanie na przerobke i ponownie kuriera... chyba ze bierzesz komplet
  4. myslalem zeby kupic cale z nowymi koncowkami, a swoje z afn sprzedac (zeby auto nie stalo przez kilka dni bezuzytecznie). W takim razie wezme Bosio. A powiedzcie mi jeszcze ktore cisnienie 190/300 czy 220/300?
  5. Witam, zamierzam wymienic w swoim AFN wtryski na 216-tki, mam pytanie czy miał ktoś z Was doczynienia, bądź orientuje się coś na temat wtrysków firm: star diesel,thm, firds? Są one kilka set złotych tansze od wtryskow zbudowanych na koncowkach Bosio i tak sie zastanawiam co robić... brac bosio czy któres z wyzej wymienionych... prosze o jakąś podpowiedź
  6. radimm odpowiedział(a) na Buldog071 temat w Audi A4 B5
    Gratuluje pomysłu! Jedynie zastanawia mnie czy ktos sie szybko nie połakomi na kamerki umieszczone w lusterkach, albo poprostu ze zwyklego skor**stwa Ci ich nie pourywa.
  7. ponoc sprzeglo z AWX podchodzi p&g . Uzytkownik Aju z tego co mi sie wydaje ma takie w swoim AJM
  8. ok, dzieki. Trzeba bedzie po nowym roku ruszyc z tematem
  9. fajnie wyglądaja! Oby wiosna przyszla jak najszybciej
  10. wewnatrz tak sobie, ale na zewnatrz wyraznie bylo slychac
  11. cena niższa ale nie podejdą do a4 b6 bo są dedykowane do a3,te co podałem w aukcji mam założone u siebie wygląd w ostateczności??? bo porostu nie jestem fanem takich rzeczy. Gdybym miał wydac 350zl, to wolałbym kupić cos innego do samochodu
  12. jesli weze cale to sprawdz cooler. U mnie bylo podobnie i sie okazalo ze ma dziurke wielkosci kamienia
  13. Kolego, a czy ten Pan Bogdan oglasza sie gdzies necie czy tylko tel? Gratki fajnego wyniku ! Taki Afn'ik pewnie juz ladnie smiga
  14. w ostatecznosci te z drugiej aukcji
  15. w 100% zgadzam sie z Kolega wyzej! Masz za ciemny kolor lakieru zeby dokladac ciemnie dachy maski itp. ew. ramka grilla w czarny mat i czarne swiatla polifty
  16. Lesko (Bieszczdy) ON 5,72, o dziwo taniej niz w Krk na Statoil' przy Armi Kr.(5,74) - JAK ZYC PANIE PREMIERZE .... *urwaaaa
  17. ładne, zdrowe "Kochanie" na pewno odwdzieczy Ci sie! Wiem bo sam mam Afn'a. Pozdrawiam, bezawaryjnosci P.s super sprawa z tym monitoringiem
  18. tak pewnie zrobie. Gwint tez mi chodzi po glowie, ale to nast. sezon - jak dorzyjemy. Dzieki za pomoc i opinie
  19. no wlasnie z kasa to tak srednio jest . Dzis zrobilem przymiarke letnich 17" na zawiasie 1be i jednak prosi sie nizej do wiosny jeszcze troche czasu jest. Wzialbym same springi MTS, ale boje sie ich jakosci
  20. Kowi, a powiedzmi co siedzi u Ciebie? jaki amor, jaka spreżyna? Temat z Twoim autkiem ogladalem, ladnie siedzi, cos takiego wlasnie chcialbym osiagnac
  21. czyli cena wliczona jest w jakość a jezdzi ktos z Was na amorach 1be i sprezynach -40 MTS? bo taka kompilacja chodzi mi po glowie
  22. dzieki za odp mam jeszcze jedno pytanie, czy jest jakas roznica wsrod tych dystansow (po za cena ) 1. http://moto.allegro.pl/dystanse-57-1-10mm-vw-audi-4x100-4x108-5x100-5x112-i1999853549.html 2. http://moto.allegro.pl/dystanse-kol-audi-seat-vw-skoda-10-mm-5x112-57-1-i1990768293.html 3. http://moto.allegro.pl/dystanse-10mm-audi-seat-vw-57-1-5x112-5x100-4x100-i1989045005.html ktory wybrac? na jakiejs aukcji dotyczacej dystansow spotkalem sie ze zdaniem "dystans dedykowany na przednia os", jest jakas roznica pomiedzy tylnia a przednia osia dla dystansow? dzieki za pomoc i wskazowki
  23. to ja kupiłem raz... i to był ostatni raz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.