Treść opublikowana przez radimm
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
ja mam założone takie jak podales, tylko białe. Ogolnie, spoko, zlego slowa nie powiem bierz smialo
-
Ceny paliwa marzec 2026
to cena PB?
-
[B5 AFN] Wtryskiwacze 216-tki ...
wlasnie przerabiam mentalnie to co Kowi napisal nie ma problemu, gdy masz pod reka ogarnietego pompiarza, ktory zrobi szybko i pewnie robote, a jesli go nie ma zostaje wyslanie swoich wtryskow czekanie na przerobke i ponownie kuriera... chyba ze bierzesz komplet
-
[B5 AHH] Dziwne syczenie przy ponad 2000 tys obrotów
Ameeen
-
[B5 AFN] Wtryskiwacze 216-tki ...
myslalem zeby kupic cale z nowymi koncowkami, a swoje z afn sprzedac (zeby auto nie stalo przez kilka dni bezuzytecznie). W takim razie wezme Bosio. A powiedzcie mi jeszcze ktore cisnienie 190/300 czy 220/300?
-
[B5 AFN] Wtryskiwacze 216-tki ...
Witam, zamierzam wymienic w swoim AFN wtryski na 216-tki, mam pytanie czy miał ktoś z Was doczynienia, bądź orientuje się coś na temat wtrysków firm: star diesel,thm, firds? Są one kilka set złotych tansze od wtryskow zbudowanych na koncowkach Bosio i tak sie zastanawiam co robić... brac bosio czy któres z wyzej wymienionych... prosze o jakąś podpowiedź
-
[ALL B5] Kamerki w aucie
Gratuluje pomysłu! Jedynie zastanawia mnie czy ktos sie szybko nie połakomi na kamerki umieszczone w lusterkach, albo poprostu ze zwyklego skor**stwa Ci ich nie pourywa.
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
ponoc sprzeglo z AWX podchodzi p&g . Uzytkownik Aju z tego co mi sie wydaje ma takie w swoim AJM
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
ok, dzieki. Trzeba bedzie po nowym roku ruszyc z tematem
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
fajnie wyglądaja! Oby wiosna przyszla jak najszybciej
-
[B5 AHH] Dziwne syczenie przy ponad 2000 tys obrotów
wewnatrz tak sobie, ale na zewnatrz wyraznie bylo slychac
-
[ALL] Nakładki na pedały
cena niższa ale nie podejdą do a4 b6 bo są dedykowane do a3,te co podałem w aukcji mam założone u siebie wygląd w ostateczności??? bo porostu nie jestem fanem takich rzeczy. Gdybym miał wydac 350zl, to wolałbym kupić cos innego do samochodu
-
[ALL B5] Sposób na trochę dodatkowego miejsca A4 b5 przed liftem
Fajny pomysl :good:
-
[B5 AHH] Dziwne syczenie przy ponad 2000 tys obrotów
jesli weze cale to sprawdz cooler. U mnie bylo podobnie i sie okazalo ze ma dziurke wielkosci kamienia
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Kolego, a czy ten Pan Bogdan oglasza sie gdzies necie czy tylko tel? Gratki fajnego wyniku ! Taki Afn'ik pewnie juz ladnie smiga
-
[ALL] Nakładki na pedały
w ostatecznosci te z drugiej aukcji
-
mam pomysł na oklejenie folią 3M. ale czy dobry?
w 100% zgadzam sie z Kolega wyzej! Masz za ciemny kolor lakieru zeby dokladac ciemnie dachy maski itp. ew. ramka grilla w czarny mat i czarne swiatla polifty
-
Ceny paliwa marzec 2026
Lesko (Bieszczdy) ON 5,72, o dziwo taniej niz w Krk na Statoil' przy Armi Kr.(5,74) - JAK ZYC PANIE PREMIERZE .... *urwaaaa
-
[B5 AFN] Moje Kochanie :D
ładne, zdrowe "Kochanie" na pewno odwdzieczy Ci sie! Wiem bo sam mam Afn'a. Pozdrawiam, bezawaryjnosci P.s super sprawa z tym monitoringiem
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
tak pewnie zrobie. Gwint tez mi chodzi po glowie, ale to nast. sezon - jak dorzyjemy. Dzieki za pomoc i opinie
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
no wlasnie z kasa to tak srednio jest . Dzis zrobilem przymiarke letnich 17" na zawiasie 1be i jednak prosi sie nizej do wiosny jeszcze troche czasu jest. Wzialbym same springi MTS, ale boje sie ich jakosci
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
Kowi, a powiedzmi co siedzi u Ciebie? jaki amor, jaka spreżyna? Temat z Twoim autkiem ogladalem, ladnie siedzi, cos takiego wlasnie chcialbym osiagnac
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
czyli cena wliczona jest w jakość a jezdzi ktos z Was na amorach 1be i sprezynach -40 MTS? bo taka kompilacja chodzi mi po glowie
-
Znaczenie ET Felgi
dzieki za odp mam jeszcze jedno pytanie, czy jest jakas roznica wsrod tych dystansow (po za cena ) 1. http://moto.allegro.pl/dystanse-57-1-10mm-vw-audi-4x100-4x108-5x100-5x112-i1999853549.html 2. http://moto.allegro.pl/dystanse-kol-audi-seat-vw-skoda-10-mm-5x112-57-1-i1990768293.html 3. http://moto.allegro.pl/dystanse-10mm-audi-seat-vw-57-1-5x112-5x100-4x100-i1989045005.html ktory wybrac? na jakiejs aukcji dotyczacej dystansow spotkalem sie ze zdaniem "dystans dedykowany na przednia os", jest jakas roznica pomiedzy tylnia a przednia osia dla dystansow? dzieki za pomoc i wskazowki
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
to ja kupiłem raz... i to był ostatni raz