Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 AFN] Ocena wykresu
49 to naprawde atrakcyjna cena:cool: sam gdybym tylko mial taka mozliwosc nie zastanawialbym sie ani chwile
-
[B5 AFN] Ocena wykresu
to skłania do podejrzeń
-
Brutus i jego ARM
Elegancka furka! Niech służy jak najlepiej
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Pieknie wyglada w tym kolorze gratuluje projektu, powodzenia w modzeniu
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
super to wyglada gratulacje furki nie moge oderwac oczu od niej
-
[ALL] Kolor Felg
biały, albo kremowy
-
Dobrzy chiptunerzy
przeważnie +- 50% ceny softu
-
Dobrzy chiptunerzy
TTC Kraków - robiłem tam program w czerwcu i naprawde jestem bardzo zadwolony a na dniach korekta softu bedzie rowniez u nich. Ja polecam
-
[B5 ADP] Czerwona bestia Kujawsko-Pomorskie by remas
po za tymi lampiszonami to podobaja mi sie czerwone B5
-
[B5 1Z] Rączki drzwi,czy malować?
ja również pomalowałbym jedynie gdyby oblazily, w innym przypadku nie
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
z modów nisko-budżetowych to mozesz pomalowac ramke grila w czarny mat Ładne autko, niech służy jak najlepiej
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
dawno takiego chamstwa w boksie nie widzialem, z drugiej strony nie chciałbym być dzisiaj w skórze murzyna
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Wymiana wtrysków na 216'tki I troche zimy Czekajac na wiosne Na walentynki prezencik dla dzika Teraz czas na korekte Przy zimowej pogodzie z nudow wpadl taki agro-modzik odrazu jakis szybszy samochodzik sie zrobil
-
[ALL B5] Czarne fake S4 SPRZEDAM! z bólem serca :(
Jest piekna Taki przod jak masz, marzy mi sie w moim
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Fajne autko, plany dobre Jak najszybszego ich wykonania zycze
-
[B5 APU] b5 avant 1.8T quattro
Swietnie wyglada Twoj Szarak Plany zacne - powodzenia w ich wykonaniu
-
[B5 AFN] Wyciągnięcie i włożenie wtrysków - gorzej zapala
raczej nie powinno byc klopotu, ja placilem 2zl sztuka
-
[B5 AFN] Wyciągnięcie i włożenie wtrysków - gorzej zapala
Kolego a patrzyles na kat wtrysku? Bo mi po wymianie wtryskow spadl do 20 i podobnie jak u Ciebie duzo gorzej zapala.
-
[ALL B5] Szamkowóz AVF stylizowany na S4
ic bjudyfuuul :slina:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
ok, wszystko jasne dzięki wielkie za pomoc
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Kolego a moglbys gdzies wygrzebac jaki to numer czesci, zebym mogl sie ewentualnie zaczac za tym rozgladac I czy jest sens zeby turbo pompowalo powyzej tej wartosci? Ile popmpuje turbinka w seryjnym AWX'ie? Bo teraz są dwie opcje można zmienić i można zostawić... a ja zglupialem co wybrac
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Koledzy, mam pytanie: jak wyglada sytuacja z mapsensorem w przypadku wkladania suszzarki awx i wtryskow 216? Trzeba mapa z awx'a? (jesli tak prosze o numer czesci) czy nie ma takiej potrzeby? Jak robiliscie u siebie?
-
[ALL B6] Dokładka tylnego zderzaka
- [ALL B5] Black With Red - na X5
mi tez klapka nie lezy, ale auto piekne :slina: pozazdroscic- [B5 AJM] Czarna limuzyna seria...
ładny kolorek i ładna Audunia bezawaryjności - [ALL B5] Black With Red - na X5