Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie wiem czy zdążę w czwartek na spota, bo mamy z moją ładniejszą połówką po za Kraków jechać, ale się postaram na ramki oczywiscie chetny jestem
-
Wtryski
kup lepiej wtryski od afn'a jesli musisz je wymieniac
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
ja jednak wypuściłbym te pingwiny na wolność
-
Sprężyny zawieszenia Audi A4 B5 a VW Passat B5
dzieki Kolego
-
Sprężyny zawieszenia Audi A4 B5 a VW Passat B5
Panowie, gdzieś natknąłem się na informację, że sprężyny z Passata B5 pasują do A4 B5? Czy to prawda? Proszę o rozwianie wątpliwości Dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Adaś wybrał formułe walki K-2
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
zaczynają mi się te felgi podobać :kox: fajna furka rzezb polifty do przodu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak jak daej zamiesc.. to mi wyskakuje komunikat ze strona wymaga potwierdzenia wyjscia z niej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pudzian raczej by wciagnal burnejke jakby nie patrzec troche juz cos tam trenuje pod tym katem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to chyba nie jest KSW tylko jakas inna polska formuła Jaki wynik obstawiacie? Ciekawe kto bedzie jadł stejki przez słomkę
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
fajnie że pokazałeś co i jak, napewno za jakiś niedługi czas mi się przyda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tradycja to piękne imię :decayed: nikt nic nie mówił, więc nast. razem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapomniałeś kubełka a ja czekałem nie bardzo rozumiem ?
-
[B7 BRB] Czarny Avancik by lennox
autko oblukane na żywo fajniutka sztuka a po ćipsie na pewno dostało skrzydeł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miło było kolegów osobiście poznać Pierwszy spot zaliczony, mam nadzieje ze pojawie się jeszcze nie raz pozdro
-
Do kogo w Krakowie z serwisem klimatyzacji?
Witam! Koledzy macie jakieś sprawdzone zakłady w Krakowie, które zajmują się serwisowaniem klimatyzacji samochodowych? Jakie to + - koszta? Chodzi mi o jakieś odgrzybianie, napełnianie czynnikiem chłodzącym, taki, że tak powiem standard
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie sądziłem, że AFN może tak ciekawie brzmieć
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ooo to masz się teraz czym zająć ale to dobrze dobrze Wrzucaj graty i pokaż zdjęcia jak siedzi na tej feldze i -30 Co do dekielkow to chyba dalbym je w kolor felg
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
chinola zamówiłem tego z rdzeniem 550X180X65, ja myśle że po długim week. coś ostrzej ruszy temat ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 10:24 ---------- Dzisiaj Roznosiciel przyniósł kolejnego puzzla Zamierzam go porządnie wyczyścić w środku, znacie jakiś sprawdzony środek, który zrobi to szybko i przyjemnie ?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Kolego gizmus 2006 moze lepiej nie podsuwaj takich pomysłów, bo jeszcze nasza forumowa czikita przejdzie jeszcze jedna transformacje :decayed:
-
Audi A4 B6 RAT STYLE....Silnik Trabant
jakoś nie widze sensu w tym projekcie
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Grill raczej wysokich temperatur nie osiąga, lakier bardziej odpada przez mycie auta. no wiadomo ale ponoć farby do wysokich temperatur znoszą lepiej warunki atmosferyczne. Gdzieś się musiałeś nie przyłożyć, albo farbę masz jakąś słabą Ja malowałem w czerwcu ramke grila, porządnie zmatowiłem nałożyłem kilka warstw farby i przeżył zime, kilkanaście myć i ani odprysku nie ma
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
zmatow, odtłuść i pomaluj sprejem który jest odporny na wysokie temperatury, powinno być lepiej
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
na ten sezon planuje na amory 1be założyć springi jakies 35 - 40. A w przyszlosci jakiegos gwinta ale co bedzie los pokaze
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
wery najs