Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. jeśli wybierzesz jakiś normalny kolor (biały) to nie powinno być raczej problemu. ważne żeby tablica była dobrze oświetlona. Sam się nad takimi białymi zastanawiam
  2. mam mieszane uczucia, chyba jednak wolałbym bez tych sticker'ow
  3. u mnie 1be, u Kolegi H&R -40 a amory nie wiem jakie ma
  4. kurcze, a ja przejechałem się ze znajomym B6 na 18 i wydaje mi się że było bardziej komfortowo niż u mnie w B5 na 17
  5. mi bardziej podobałyby się gdyby środki nie były na czarno, ale ogólnie ok
  6. radimm odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    maluj
  7. w kategorii Luksus jest kilka ciekawych wzorów
  8. ładnie lecisz z koksem wrzuć jakąś fotkę z profila żeby obejmowało tył i przód
  9. ja dziś się nie wyrobię na spot'a raczej na pewno
  10. program ~800zł, ale lepszą opcją jest wrzucić wtryski od afn'a +- 300zł i wtedy program
  11. napewno specjalnie tak napisali żeby się nikt nie doczepił o propagowanie wulgaryzmów w miejscu publicznym
  12. oj dużo można zrobić Co tam masz za 1.9? Ja zacząłbym od programu potem jakaś większa felga, trochę w dół go sciągnąć, dorzeźb sobie halogeny w zderzak od polifta, tylne lampy poliftowe itp itd. poprzeglądaj tematy z samochodami innych znajdziesz inspiracje Powodzenia, fajny Audik
  13. Pany, ale dzisiaj widziałem maskare w drodze do pracy Może ktoś z Was kojarzy to Audi - blachy KR... model B5 granatowy sedan, poobdzierane popękane full body laminatowe z Biedronki, ale takiego modelu jeszcze nie widziałem (pewnie nowość na rynku ), siatexy cięte ręcznie na kolanie, z tyły jakieś skomploteowane niewiadomo skąd litery RS + oczuwiscie znaczek S4, nie udało mi się zrobić zdjęcia, ale urywała cycki
  14. fajny pomysł wrzuć jakieś zdjęcia z bliska na klamkę i oczywiście w nocy
  15. No to Panowie miłego dnia! ja zdupcam do pracy:suicide_anim:
  16. co tam za ick'a wrzuciłeś? Daj jakieś zdjęcia jego
  17. ale kocurnie wygląda Audik Juniora A gośc pewnie się na radio zasadza
  18. o ja yebie jaka mi okazja uciekła przed nosem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.