Treść opublikowana przez radimm
-
[ALL B5] Lampki Tablic Rejstracyjnych
jeśli wybierzesz jakiś normalny kolor (biały) to nie powinno być raczej problemu. ważne żeby tablica była dobrze oświetlona. Sam się nad takimi białymi zastanawiam
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
mam mieszane uczucia, chyba jednak wolałbym bez tych sticker'ow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Jakie felgi 17 czy 18??
u mnie 1be, u Kolegi H&R -40 a amory nie wiem jakie ma- Jakie felgi 17 czy 18??
kurcze, a ja przejechałem się ze znajomym B6 na 18 i wydaje mi się że było bardziej komfortowo niż u mnie w B5 na 17- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
pięknie- co myslicie o tych felgach?
mi bardziej podobałyby się gdyby środki nie były na czarno, ale ogólnie ok- Jakie felgi 17 czy 18??
18- Dach ?
- Granatowy avant z białymi felgami
w kategorii Luksus jest kilka ciekawych wzorów- [Felgi] Pytanie o to czy warto.
podejda- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ładnie lecisz z koksem wrzuć jakąś fotkę z profila żeby obejmowało tył i przód- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dziś się nie wyrobię na spot'a raczej na pewno- Taka seria...
program ~800zł, ale lepszą opcją jest wrzucić wtryski od afn'a +- 300zł i wtedy program- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napewno specjalnie tak napisali żeby się nikt nie doczepił o propagowanie wulgaryzmów w miejscu publicznym- Taka seria...
oj dużo można zrobić Co tam masz za 1.9? Ja zacząłbym od programu potem jakaś większa felga, trochę w dół go sciągnąć, dorzeźb sobie halogeny w zderzak od polifta, tylne lampy poliftowe itp itd. poprzeglądaj tematy z samochodami innych znajdziesz inspiracje Powodzenia, fajny Audik- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam- Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
:polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, ale dzisiaj widziałem maskare w drodze do pracy Może ktoś z Was kojarzy to Audi - blachy KR... model B5 granatowy sedan, poobdzierane popękane full body laminatowe z Biedronki, ale takiego modelu jeszcze nie widziałem (pewnie nowość na rynku ), siatexy cięte ręcznie na kolanie, z tyły jakieś skomploteowane niewiadomo skąd litery RS + oczuwiscie znaczek S4, nie udało mi się zrobić zdjęcia, ale urywała cycki- Podswietlane klamki zewnetrzne
fajny pomysł wrzuć jakieś zdjęcia z bliska na klamkę i oczywiście w nocy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to Panowie miłego dnia! ja zdupcam do pracy:suicide_anim:- Popticall RS4 sedan - CZIKITA grill Malowany w stylu Anti-Ford and Fuck
co tam za ick'a wrzuciłeś? Daj jakieś zdjęcia jego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
każdy ma sieste- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ale kocurnie wygląda Audik Juniora A gośc pewnie się na radio zasadza- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o ja yebie jaka mi okazja uciekła przed nosem - Jakie felgi 17 czy 18??