Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. gdybym miał takie RS'y szybko bym ich nie sprzedał
  2. 700 + hamownia 100 = razem 800 ---------- Post dopisany 12-07-2012 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2011 at 11:03 ---------- Witam! Panowie odgrzewam kotleta minął prawie rok od rozpoczęcia tego wątku, przez ten czas auto przeszło parę modyfikacji: turbo AWX, wtryski 216, fmic, kolektor ssący z AWX, zaślepienie egr'a oraz wybicie katalizatora. Następnie zostało zestrojone (tak jak poprzednio) w TTC Kraków przez Daniela Oto wynik: Myślę że jest ok ?
  3. Rosja to nie kraj, Rosja to stan umysłu ---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ---------- Witam
  4. Ale dla Panów Policjantów ma Muszę do 22 zrobić
  5. Pany macie jakiegoś znajomego diagnoste od przeglądów? Bo właśnie zobaczyłem że mam do 22'go ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ---------- Pablo słyszałem że ty masz znajomości w tej dziedzinie
  6. prawie z zwenątrz taki jak mój kiedyś, tylko Twoj na lepszym wypasie i z ładniejszym środkiem plany dobre, dołóż do nich jakąś większą felgę Niech dobrze i bezawaryjnie służy
  7. Dzień dobry! W pracy w końcu zapieli nam internet no jest troche niżej dziś pracuje do 22 więc dopiero na spocie się spotkamy
  8. całkowicie już mi upały nie będą koni mordować
  9. cco bylo z autkiem nie tak? z eksploatacji padła pompa sprzęgła i końcówka drążka wymieniona. A hobbystycznie: wpadł FMIC + dolot z nierdzewki i strojenie na nowo, sprężyny -35 Waitec'a
  10. o detechu słyszałem raczej dobre opinie:wink: ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- odebrałem auto :banan: czekałem w h** ale się postarali nie ma co
  11. cieżko nie ciężko teraz w modzie downsizing, a więc redukujemy redukujemy
  12. ja daję np te emotki ":hi:" itp. gdy nie mam nic do powiedzenia, a chcę przywitać się z Szanownym gronem dziś w końcu odbiorę swój piz*owóz, już normalnie nie pamiętam jak wygląda
  13. towarzyszu Fantowski posty nabijane są tylko w dziale technicznym
  14. no przecież napisałem że mu zazdroszcze
  15. ja wolałbym ahh od afn'a aż Ci zazdroszczę
  16. śnieżynka super ale spraw jej chociaż sprężyny 1be bo jeest mega wysoko
  17. złe nie są, ale ja szukałbym jakiś s-linów
  18. wygląda na 1BA - wysoko jest
  19. wyjepaj te brewki a tak to śliczna jest ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:06 ---------- widzę że jesteś z Krakowa, wbijaj na spota w czwartek 19.30 w Galerii Kazmierz poziom niebieski
  20. wygląda w pytkę a i sesyjka bardzo fajna
  21. szeeeroko jest :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.