Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. Cuber, Pablo, dzięki za spot'a
  2. udało mi się dzisiaj dorezać obrysówki kierunkowskazów, wyłączane pstryczkiem z kabiny efekt: No i pstryczek elektryczek trochę zabawy było, ale warto
  3. Pozdro dla Kierownika szarej B5 sedan KR****NL mrugałem Ci na mogliskim ok. 20.40 (stałem za Tobą )
  4. radimm odpowiedział(a) na piter1114 temat w Audi A4 B5
    poliftowe z B5, przeczytaj sobie ten wątek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ ogólnie popołudnie zabawy, ale żadnej trudności z tym nie ma, a efekt najlepszy z możłiwych
  5. radimm odpowiedział(a) na Jarcys temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    z tych tańszych wahaczy to nawet chwalą sobie MasterSporty (wiadomo o jakości lemów możesz zapomnieć,ale całkowitą chiną nie wieje), zaobacz w dziale zawieszenie, jest temat o nich Powodzenia w przywracaniu Audikowi drugiej młodości
  6. i po wypoczynku... witaj Krakowie
  7. Podziękowania dla Kolegi jadącego serbrnym avantem B5 na blachach Kr... za psztryknięnicie światłami ostrzegając przed niebieskimi fanami alfy romeo, dzisiaj przed Pilznem ok 16.20
  8. proste, każdy chwali swoje Nex a robileś kilka przejazdów? Jak moc i NM się utrzymywał z nowym ickiem?
  9. 166.8 KM @ 347.9 nM a 176.7KM @ 353nM - 10KM w mocy różnicy na jednej i drugiej hamowni to rozbieżny lekko wynik
  10. fani Ken'a Block'a są wszędzie
  11. u mnie nie ten adres "http://desmond.imageshack.us/Himg39/scaled.php?server=39&filename=20012012026.jpg&res=landing" wklej do pola po kliknieciu insert image
  12. rozpoczął się drugi tydzień urlopu a mnie nie opuszcza
  13. obowiązkowo niżej go, bo na avusach, jak i na 18 wyglada... hmm dziko ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- i kliknij sobie w to drzewko w ramce "insert image" a potem wklej do okna które Ci wyskoczyło link do zdjęcia, to zdjecia bedą widoczne w poście, a nie po kliknieciu.... troche bedzie bardziej komfortowo użytkownikom zobaczyc Twój samochód
  14. 50 to fajna cena za hamownie, ale... no wlasnie... zeby inercja (bo z tego co zrozumialem to inerycjna hamownia) byla wiarygodna to obslugujacy musi kumac czacze czemu nie jedziecie na obciazeniowke? naukowo udowodnione ze maha ma najbardziej prawidlowe wyniki, a wy kombinujecie... po co?
  15. 50zł robisz 200-250km? ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach ale raczej nie blokuje drogi
  16. Mały filmik 60-100 na trójce. Niestety wymiana sprzegła na AWX'owe czeka mnie szybciej niż myślałem Dwójki to już prawie wogóle nie ogarnia:wink: ---------- Post dopisany 29-07-2012 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 23:32 ---------- Ojciec Mod stłamszony przez Matke Eksploatajce ---------- Post dopisany 06-08-2012 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2012 at 12:36 ---------- Mała sesyjka najbliższe plany: - kierunkowskazy święcące z postojówkami zrobione - dystanse przód i tył zrobione - dorzeźbienie halogenów z polift'a w zderzak zrobione Rady i wskazówki mile widziane A tak wogóle to dzisiaj sobie dobitnie uświadomiłem że nie potrafię robić zdjęć (nawet kompaktem )
  17. co tu dużo mówić... piękna jest:kox:
  18. Nex niezła robota
  19. napewno nic co jest warte tej ceny
  20. Czy to oni? www.ttc.pl ? Tam jest napisane o hamowni... Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 tak oni, kiedyś mieli hamownie, ale teraz sprzedali albo złożona jest
  21. jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie. Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka
  22. w krk z mechaników mogę polecić Dominika z TTC, oraz Wojtka Włodka ul. Mokra 2, ale pewnie kolejka do nich 2tygodniowa
  23. za taki program to ja dziekuje lpiej boxa z allgro, taniej a jeden wuj ten komentarz nie dotyczy postu mcgaivra tylko v-tech lowicz
  24. z tegego wykresu widać ze jest jakies niemilosierne jebniecie a potem w dol, lepiej zamiast tej gorki pociagnac rowno i nizej, bo po co to miedzy 22000 a 24000 jak potem nagle leci jak skoczek spadochronowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.