Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, Pablo, dzięki za spot'a
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
udało mi się dzisiaj dorezać obrysówki kierunkowskazów, wyłączane pstryczkiem z kabiny efekt: No i pstryczek elektryczek trochę zabawy było, ale warto
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Pozdro dla Kierownika szarej B5 sedan KR****NL mrugałem Ci na mogliskim ok. 20.40 (stałem za Tobą )
-
wymiana lamp - przód
poliftowe z B5, przeczytaj sobie ten wątek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ ogólnie popołudnie zabawy, ale żadnej trudności z tym nie ma, a efekt najlepszy z możłiwych
-
Czarna Łasica
z tych tańszych wahaczy to nawet chwalą sobie MasterSporty (wiadomo o jakości lemów możesz zapomnieć,ale całkowitą chiną nie wieje), zaobacz w dziale zawieszenie, jest temat o nich Powodzenia w przywracaniu Audikowi drugiej młodości
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i po wypoczynku... witaj Krakowie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Podziękowania dla Kolegi jadącego serbrnym avantem B5 na blachach Kr... za psztryknięnicie światłami ostrzegając przed niebieskimi fanami alfy romeo, dzisiaj przed Pilznem ok 16.20
-
FMIC AVF - części
proste, każdy chwali swoje Nex a robileś kilka przejazdów? Jak moc i NM się utrzymywał z nowym ickiem?
-
FMIC AVF - części
166.8 KM @ 347.9 nM a 176.7KM @ 353nM - 10KM w mocy różnicy na jednej i drugiej hamowni to rozbieżny lekko wynik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:Powitać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fani Ken'a Block'a są wszędzie
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
u mnie nie ten adres "http://desmond.imageshack.us/Himg39/scaled.php?server=39&filename=20012012026.jpg&res=landing" wklej do pola po kliknieciu insert image
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rozpoczął się drugi tydzień urlopu a mnie nie opuszcza
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
obowiązkowo niżej go, bo na avusach, jak i na 18 wyglada... hmm dziko ---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ---------- i kliknij sobie w to drzewko w ramce "insert image" a potem wklej do okna które Ci wyskoczyło link do zdjęcia, to zdjecia bedą widoczne w poście, a nie po kliknieciu.... troche bedzie bardziej komfortowo użytkownikom zobaczyc Twój samochód
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
50 to fajna cena za hamownie, ale... no wlasnie... zeby inercja (bo z tego co zrozumialem to inerycjna hamownia) byla wiarygodna to obslugujacy musi kumac czacze czemu nie jedziecie na obciazeniowke? naukowo udowodnione ze maha ma najbardziej prawidlowe wyniki, a wy kombinujecie... po co?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
50zł robisz 200-250km? ja za 80 robie 250 moim AFN'em na witaminach ale raczej nie blokuje drogi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Mały filmik 60-100 na trójce. Niestety wymiana sprzegła na AWX'owe czeka mnie szybciej niż myślałem Dwójki to już prawie wogóle nie ogarnia:wink: ---------- Post dopisany 29-07-2012 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 23:32 ---------- Ojciec Mod stłamszony przez Matke Eksploatajce ---------- Post dopisany 06-08-2012 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2012 at 12:36 ---------- Mała sesyjka najbliższe plany: - kierunkowskazy święcące z postojówkami zrobione - dystanse przód i tył zrobione - dorzeźbienie halogenów z polift'a w zderzak zrobione Rady i wskazówki mile widziane A tak wogóle to dzisiaj sobie dobitnie uświadomiłem że nie potrafię robić zdjęć (nawet kompaktem )
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
co tu dużo mówić... piękna jest:kox:
-
FMIC AVF - części
Nex niezła robota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
napewno nic co jest warte tej ceny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy to oni? www.ttc.pl ? Tam jest napisane o hamowni... Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 tak oni, kiedyś mieli hamownie, ale teraz sprzedali albo złożona jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak chcesz jechac tylko na hamownie to nie dzwon do nich, bo oni hamowni nie posiadaja. Poszukaj Hamownia Termanowcy Niepolomice, albo czegos innego w Krakowie. Tak zajmuja sie kompletna mechanika i elektryka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w krk z mechaników mogę polecić Dominika z TTC, oraz Wojtka Włodka ul. Mokra 2, ale pewnie kolejka do nich 2tygodniowa
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
za taki program to ja dziekuje lpiej boxa z allgro, taniej a jeden wuj ten komentarz nie dotyczy postu mcgaivra tylko v-tech lowicz
-
dylemat po chipie w renomowanym zakladzie
z tegego wykresu widać ze jest jakies niemilosierne jebniecie a potem w dol, lepiej zamiast tej gorki pociagnac rowno i nizej, bo po co to miedzy 22000 a 24000 jak potem nagle leci jak skoczek spadochronowy