Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo ja cie prosszee.... jesem w domu w koncu w bieszczadac, a tu ciezkie zycie jest. ---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:46 ---------- probuje cos napisac bez literowek, ale nie ma hyja we wsi, wracam do was po 12sierpnia ---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- boje sie puscic myszki bo sie przewroce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema! jak tam chlopaki? JA probuje lapac ostrosc na dwa oczy, ale to sztuka, pisalem tego posta z 5min jest zle
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ładnie wypucowana Audik elegancki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Ludzi pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja dziś mijałem takiego na Kr. Jadwigi, może ten sam co ty widziałeś pod M-łan
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
akurat na zimę jak znalazł byłoby
-
[Małopolska] Widziany, widziana
chyba raczej około 22 Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
hehe jeszcze nie pojechałem spoko, wróce i się odezwe
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Fantowski pobawiłem się trochę w PS przy twojej czarnuli, może Ci się coś spodoba (zyepałem dolny grill, ale już mi się nie chciało poprawiać)
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
+ - 200zł za przełożenie i ustawienie
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
oczywiscie ze 216 lepsze, tylko ok.900zł(nowe) trzeba wyłożyć za nie, a używane ciężko dostać AFNa kupisz spokojnie do 300zł kwestia tylko żeby udało Ci się kupić w dobrym stanie, nie lejące. Zobacz na forum w dziale "sprzedam" ktoś z użytkowników ma chyba wystawione właśnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta, tylko nie mów że to zdjęcie z albumu rodzinego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piękna jest Ja chyba dziś nie dam rady
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kabaret Neo-Nówka - Niemieckie siatkarki - YouTube
-
[B5 AHU] Czarna porzeczka 18 cali, gwint 1999 1.9tdi
Zapowiada się ciekawie Plany dobre tylko obawiam się listw chroomowanych? O które chodzi? Te wokól okien? Jak tak to spoko, tylko kup ori a nie tzw. "chrom na metry", a jeśli o inne listwy to zastanów się lepiej Powodzeniaa w modzeniu, niech Audik dobrze służy aaa.. co do c*paa, wrzuć sobie wtryski od AFN'a i wtedy jedź na program, zawsze ubijesz kilka koników i Nm więcej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam! Ja właśnie zaczynam 18dniowy urlop
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już lepiej byłoby gdyby te małolaty otwierały gęby w innych celach niż mowa atykuowana http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-waszych-aut-oleje-motul-najtaniej-promocja-1str-32035/ Polecam Dzika, towar zamówiony popołudniu, a na drugi dzień ok. południa paczka u mnie, nawet kasa na konto nie zdążyła dolecieć do niego a ja już miałem przesyłke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
po co piszesz jak go nie mam od kilku miesięcy uuu szkoda, a jakieś inne miejsce?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
no wnętrze elegenackie jeszcze tylko kierownica trój-ramienna i będzie komplet
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooooooook podbije tam w czwartek na maly buszing i szoping
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany znacie jakiś fajny szrot w Krakowie? Bo kurde jadę za niedługo do domu na 2tyg. a moze udaloby się kupić halogeny z polifta w jakiejś normalnej cenie, to troche pobawilbym się w mlodszego szpachlarza przez ten czas
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kto dzisiaj pomykał Opolska ok 14.40 B6 avant czarną z ramkami klubowymi w strone 29 listopada ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo Ty masz mniej do stracenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a pomożesz ?? proste tylko kup folie 3M bo jak pomalujesz to już droga bez odwrotu ja jestem do piątku w Krk. potem na 2tyg. znikam - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!