Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. W tym miejscu się wjeżdża i jak wjedziesz to na końcu w lewo i zobaczysz wszystkich. Ale najlepiej jechać razem z Galerii. 50.080487,20.048648 - Mapy Google Pablo aj noł, ale nie wiem o której odbiorę auto, jeśli przed spotem to przyjadę do galerii
  2. jaki tam adres na tą bulwarową jest?
  3. piękne są nie sprzedawaj
  4. Heloł! Ja mam wieczorem odebrać auto od majstra, więc jeśli je faktycznie odbiorę to będę
  5. na poprzednim mieszkaniu miałem takiego sąsiada, gdy kończył "temat" to cała klatka wychodziła na papierosa
  6. niezły szczupaczek
  7. Kutwa, po wczorajszym to nawet mi się nie chce myśleć o browarach... hehe mam podobnie
  8. odwołanie do decyzji rzeczoznawcy, powalczyć trochę i bes kitu uzbierasz na drugą budę i tego Ci życzy :a4fan:Klub
  9. radimm odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    oj tam, zostaną do sprzedania na następnym euro
  10. ja już dzisiaj podbiłem kartę w fabryce azbestu, a teraz ogień
  11. Heloł! Nie ma to jak zimny browar przed 12 w tak gorący dzień
  12. fajne te znaczki, tylko cena powinna być inna
  13. SEAT IBIZA / CORDOBA 99-02 SPOILER POD PRZEDNI (2446612263) - motoAllegro tu masz za 100zl, nie powiem... fajnie to wygląda, sam z chęcią bym hapnął gdyby teraz nie było innych wydatków
  14. ładny Avancik lusterka zostawiasz srebrne? Czy malujesz? Ja raczej bym je pomalował
  15. Ale to właśnie nie do końca tak jest... Spoty są zawsze w GK o ustalonej godzinie w czwartki. Czasami się zastanawiamy nad zmianą miejsca, ale NIGDY spoty nie są odwoływane albo coś. Pytanie gdzie i jak wprowadza zamieszanie tylko... Miałeś czas to było przyjechać i tyle Jarko, ale teraz w galerii w zaduchu pod dachem nikt nie będzie stał.. lepiej na świeżym powietrzu, i jak można zmienić na czas LATA miejscówkę na Plazę to byłoby git... takie moje zdanie i myślę, że większość też to poprze... Witam :hi:i popieram
  16. Witam Pany, nie wiem czy dzisiaj się pojawie, bo o 15 brat broni inżyniera a potem to pewnie trzeba będzie go utopić
  17. no to dostałeś od losu prezent w postaci wydajniejszej pompy wtryskowej tzw. 11 , ale za to masz mniej wydajne wtryskiwacze. Jeśli nie szkoda Ci trochę grosza to zainwestowałbym w 216'tki + plus program
  18. do mnie pasowałoby żeby też zawitał
  19. łaaaa w końcu po pracy :kox:
  20. internet to narzędzie szatana
  21. delikatny soft +216 i powinno spokojnie być ponad 140, jeśli oczywiście motor zdrowy ja po samym programie z afn'a miałem ponad 140 ---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ---------- 140KM nie zostawia zapasu mocy
  22. Tu macie drużynę Jezusa Bieganie po wodzie - Liquid Mountaineering - YouTube
  23. Panowie uwaga na kałuże The most funniest video ever!!!! - YouTube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.