Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko takiemu polamac rece,a na czole wytatowac 'zlodziej' zeby sie ladnie wyroznial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam! Ale porno dziś
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
do ideału brakuje tylko żeby to był avant ... a tak na poważnie to zdrowo rwie cycki chociaż ja zostawiłbym normalną klapę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moim zdaniem oceniając ich 3 mecze to grali całkiem nieźle, zabrakło trochę szczęścia i wykończenia. Ale myślę że nie mają się czego wstydzić. Podziękowania dla naszej kadry za dostarczenie wielu pozytywnych emocji
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
kolega klaczek84 już o tym wspominał. Na pinie 5 w kostce od suba mam już napięcie, a więc wzmacniacz jest pobudzany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idealny do lansu na B7 jaki wynik obstawiacie? Ja 2:1 wiadomo dla kogo
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Sony CDX-GT350, funkcji "at" u mnie nie ma, a co do balansu to wszystko ustawione na środek. Nie wiem już sam, czegóż nie chce się odezwać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bon dźiorno Jak mija sobota? Ja rozbebeszyłem połowę wnętrza i walczę z tylnym nagłośnieniem, mam nadzieję że do meczu wyjdę z garażu
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
Wyniki moim pomiarów: z adapetra na piny kostki wychodzą takie napięcia jak na rysunku (sorki że piny nie ponumerowane, ale za cholerę cyferek nie mogłem odczytać): z tym że adapter ma 6pinów, a na kostce brakuje dwóch zaznaczonych pinów. Z kolei sytuacja na kostce podłączonej do sub'a (przy włączonym radiu) wygląda tak: Piny: 1 - 12V 2 - 000 3 - 000 4 - 000 5 - 10,86V 6 - 3,14V 7 - 3,14V 8 - 3,12V 9 - 000 10 - 000
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ale sajgon powodzenia w rzeźbieniu audio ja właśnie też próbuje uruchomić tylni sub + głośniki więc bagażnik wygląda podobnie P.s jak się dobrać żeby zdjąć tylne boczki drzwi? Bo nie chce czegoś upierd...
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
dostałem się do sub'a i sytuacja wygląda tak... jeśli kostka od sub jest odłączona to ani na gnieździe ani na wtyczce nie ma 12V jeśli zepnę je jest zasilanie, nawet słychać takie pyknięcie z okolicy sub'a przy włączaniu radia. Jednak nadal cały tył nie gra... jakieś wskazówki co dalej? Sub poszedł sie "kochać"?
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
czy wcześniej sub grał tego nie wiem, bo kupiłem auto z nie ori radiem i grał sam przód. Potem kupiłem moje obecne, też grał sam przód i przez długi czas nawet nie interesowałem się czy są jakieś inne głośniki w aucie niż te przednie, ale niedawno przypadkowo znalazłem suba no i tylnie głośniki 12V na pina z niebieskiego przewodu dostaje, także powinno być ok. Wezmę się dziś bądź jutro za wybebeszenie bagażnika i zobaczymy "co tam subie piszczy" dzięki za pomoc
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
ok, dzięki wielkie idę próbować dam znać jaki wynik ---------- Post dopisany 15-06-2012 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 23:19 ---------- zrobiłem jak Kolego radziłeś, lecz nadal nic nie ruszyło. Gra tylko przód. Możliwe że gdzieś jeszcze jest jakiś haczyk? Czy teraz muszę sprawdzić połączenie przy subie i tylnych głośnikach?
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
szczerze mówiąc to nie wiem. Wpiąłem wszystkie wtyczki chyba tak jak powinno być (pasują tylko w jeden sposó a do czerwonej z adaptera małą żółtą kostkę. A jak powinno być prawidłowo z tym przewodem niebieskim? I jeszcze pytanie co to przewód zaznaczony na obrazku? Do czego mam go zapiąć? dzięki że się zainteresowałeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ojcze gdzieś ty był
-
Jak podłączyć głośniki nokia w tylnej półce
podepne się pod temat... zmieniłem radio na Sony, kupiłem taki adapter https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285.html i po podłączeniu go, nadal nie gra ani sub (nokia), ani tylne głośniki. Możliwe że ten adapter u mnie nie będzie grał, albo że muszę coś pozmieniać w przewodach? Czy szukać porblemu gdzie indziej? Dzięki za pomoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziękówka za spot'a
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie chybaa pogoda się poprawia... to galeria czy Decathlon?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łokej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie, co i jak... ?
-
Wyciek płynu hamulcowego
kurdę w listopadzie mechanik-druciarz ponoć ją wymieniał dzięki Kolego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak ja nienawidzę poniedziałków
-
Wyciek płynu hamulcowego
Witam! Koledzy mam małe pytanie i prośbę o jakąś poradę... Pacjent to B5 AFN, stał kilka dobrych dni u mechanika, prawdopodobnie w ogóle nie jeżdżony, gdy go odebrałem na dywaniku kierowcy gumowym były ślady jakiegoś oleju, ale myślałem że może z butów albo coś, bo nie było tego dużo. Przetarłem, ale na drugi dzień znowu to samo... ściągnąłem ten plastik pod kolumną kierowniczą i tam taki widok z tego co patrzyłem z zaznaczonego elementu przecieka, bądź ścieka nim płyn hamulcowy, którego ze zbiornika ubyło z okolicy MAX do niewiele ponad MIN. Ogólnie jeszcze przed tym wyciekiem ręczny już słabo trzymał, no i wogóle w planach była wymiana wszystkich tarcz i klocków. Ale zastanawia mnie co zdechło że układ nieszczelny się zrobił. Każda rada i wskazówka mile widziana i pomocna. Dziękuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam siedem takich dni, ale od 7-22
- Dach ?